Skocz do zawartości

Maj - Iwka ZWERYFIKOWANY


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Heja

od 7 maja idę do nowej pracy i się troszkę stresuję...

Poza tym, robię podyplomówkę, mam 2 dzieci i męża.

 

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław - widać zmiany spowodowane moimi dojazdami,

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów - na początku będę wycofana i będę obserwować, widać, że coś będę albo ja albo pracodawca kombinować i na koniec miesiąc się wszystko unormuje i będzie dobrze

Szkoła: Sprawka, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów+król mieczy - to są naprawdę mocne studia, mocna praca nad sobą, swoimi brakami/deficytami i słabościami i tutaj ewidentnie to wszystko widać, dużo moich emocji, to znaczy, że będzie dużo gier symulacyjnych, które mi pokażą moje negatywne cechy, ale w królu mieczy poradzę sobie z tym

Czego się nie spodziewam: Diabeł, Papież, rycerz pucharów - oj czyżby mnie ktoś bliski oszukał?

Na co uważać: 10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów - myślę, że mam mniej rozmyślać/analizować, nie wahać się i uważać na swój brak cierpliwości...

 

Wiosennego i ciepłego miesiąca życzę:-*

Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław

Dużo emocji, pomysłów, nowe początki, uważałabym również na dziecko (paź)

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów

Jakieś rozczarowanie w w związku z pracą, strata iluzji, może będzie ciężej, niż było oczekiwano, i trzeba będzie z tym się pogodzić. Może będzie krytyka z której można skorzystać, nowe kontakty i znajomości mogą być dość przyjemne :)

Sprawka, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów+król mieczy

Sprawka? :)

Duży wysiłek, który pochłania energie, zmęczenie, rozczarowanie, zależność od nastroju wykładowcy (w Królu mi się widzi człowiek). Porada od kart myślę jest związana ze zmianą podejścia (8 kubków), przez odrzucenie tego, co po prostu nie da się zrobić, przez wychowanie w sobie dyscypliny i lepsze planowanie (10 buław)

Diabeł, Papież, rycerz pucharów oj czyżby mnie ktoś bliski oszukał?

Wygląda na to, że ktoś udaję miłego i dobrego przyjaciela, tak naprawdę intrygując i działając na własną korzyść. Trochę więcej ostrożności by się przydało :)

10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów

Koniec pewnego wątku życiowego, a z nim i straty, które są po prostu potrzebne dla początku czegoś nowego, może nawet lepszego. Tutaj może być strata możliwości, pewnej wolności i komfortu życiowego, bo zaczyna się nowa droga życiowa, pełna długiej pracy i wymagającej cierpliwości, co na końcu może dać stabilność finansową albo dobry i oczekiwany wynik ciężkiej pracy :)

__________________

Niech wszystko dobrze się ułoży :)

Odnośnik do komentarza

Sprawka, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów+król mieczy

Sprawka? :)

Duży wysiłek, który pochłania energie, zmęczenie, rozczarowanie, zależność od nastroju wykładowcy (w Królu mi się widzi człowiek). Porada od kart myślę jest związana ze zmianą podejścia (8 kubków), przez odrzucenie tego, co po prostu nie da się zrobić, przez wychowanie w sobie dyscypliny i lepsze planowanie (10 buław)

To powiem, że raczej przez ten cały wysiłek, zmęczenie i stress otrzyma się odpowiedni wynik, nauczyciel może pomęczyć, ale ocena będzie równoznaczna wysiłkowi. Sprawiedliwość w tym pociesza pociesza i napełnia ten ciężki czas sensem :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław jakieś wyjście, wyjazd się Wam może szykuje, taki jednodniowy, np.do muzeum itp.

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów z początku tak sobie,ktoś Cię może obgadywac,bo widac plotki, ale pod koniec maja okaże się, że ludzie są fajni i może jakaś impreza integracyjna będzie

Szkoła: Sprawka, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów+król mieczy ciężko coś z tą szkołą, dużo nudnych zajęć, męczących wręcz, może trafi się ostry wykładowca, wymagający

Czego się nie spodziewam: Diabeł, Papież, rycerz pucharów toksycznych kontaktów z facetem, może plotek

Na co uważać: 10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów na powtarzające się schematy, wzorce, na gierki

Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław - wyjazd jakis się szykuje, takie połączenie przyjemnego z pozytecznym

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów - możesz być na początku niezdecydowana czy to faktycznie miejsce gdzie chcesz pracować, bedziesz wycofana i zdystansowana, taki cichy obserwator ale później ci się spodoba, ludzie inni niz w poprzedniej pracy

Szkoła: Sprawka, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów+król mieczy - kontakty z wymagającą osobą, będziesz musiała sie postarać żeby go zadowolić,tak jakbyś nie dostrzegała o co w sumie mu chodzi i szukała sposobu jak sobie z nim poradzić, zmiana podejscia

Czego się nie spodziewam: Diabeł, Papież, rycerz pucharów - molestowania :D?

Na co uważać: 10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów -nie rezygnuj z czegoś co wydaje ci się na te moment bez perspektyw, z biegiem czasu może ci to przynieść korzyści

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław - sporo działania, moze nawet nerwówki , nowe impulsy , i nowe zangazowania

 

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów - bedziesz wycofana, byc moze bedzie ci sie wydawało ze ktos chce cie oszukac...ale potem juz dobrze

 

 

Czego się nie spodziewam: Diabeł, Papież, rycerz pucharów - no ktos dla kogos moze byc nieprzyjemny

 

Na co uważać: 10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów - nie rób nagłych zmian,musze one przejsc harmonijnie, bądź cierpliwa

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław -NO sporo aktywności, ruchu widać.

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów - Będziesz obserwować na początku, potem już fajnie :)

Szkoła: Sprawka, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów+król mieczy - No jakoś może być ciężko, dużo nauki i emocji. Potem chyba podejdziesz do tego z większym dystansem ;)

Czego się nie spodziewam: Diabeł, Papież, rycerz pucharów -Jakiś facet może być nie fair.

Na co uważać: 10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów - Nie działaj gwałtownie, wykaż się cierpliwością :)

Odnośnik do komentarza

Taka mała, częściowa weryfikacja....

 

 

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów

 

Była praca i nie ma pracy...

 

Miałam rozpocząć pracę 7 maja i dziś poszłam na badania wstępne do lekarza. Wyszłam z gabinetu i zadzwonił mój przyszły pracodawca z informacją, że nie może mnie zatrudnić, bo ma komplikacje finansowe

 

To jest jakieś fatum...

Drugi raz jestem umówiona z pracodawcą i.praca nie dochodzi do skutku...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

***weryfikacja***

 

Willow

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław

Dużo emocji, pomysłów, nowe początki, uważałabym również na dziecko (paź)

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów

Jakieś rozczarowanie w w związku z pracą, strata iluzji, może będzie ciężej, niż było oczekiwano, i trzeba będzie z tym się pogodzić. Może będzie krytyka z której można skorzystać, nowe kontakty i znajomości mogą być dość przyjemne :)

Sprawka, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów+król mieczy

Sprawka? :)

Duży wysiłek, który pochłania energie, zmęczenie, rozczarowanie, zależność od nastroju wykładowcy (w Królu mi się widzi człowiek). Porada od kart myślę jest związana ze zmianą podejścia (8 kubków), przez odrzucenie tego, co po prostu nie da się zrobić, przez wychowanie w sobie dyscypliny i lepsze planowanie (10 buław)

Diabeł, Papież, rycerz pucharów oj czyżby mnie ktoś bliski oszukał?

Wygląda na to, że ktoś udaję miłego i dobrego przyjaciela, tak naprawdę intrygując i działając na własną korzyść. Trochę więcej ostrożności by się przydało :)

10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów

Koniec pewnego wątku życiowego, a z nim i straty, które są po prostu potrzebne dla początku czegoś nowego, może nawet lepszego. Tutaj może być strata możliwości, pewnej wolności i komfortu życiowego, bo zaczyna się nowa droga życiowa, pełna długiej pracy i wymagającej cierpliwości, co na końcu może dać stabilność finansową albo dobry i oczekiwany wynik ciężkiej pracy :)

 

Inez

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław jakieś wyjście, wyjazd się Wam może szykuje, taki jednodniowy, np.do muzeum itp.

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów z początku tak sobie,ktoś Cię może obgadywac,bo widac plotki, ale pod koniec maja okaże się, że ludzie są fajni i może jakaś impreza integracyjna będzie

Szkoła: Sprawka, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów+król mieczy ciężko coś z tą szkołą, dużo nudnych zajęć, męczących wręcz, może trafi się ostry wykładowca, wymagający

Czego się nie spodziewam: Diabeł, Papież, rycerz pucharów toksycznych kontaktów z facetem, może plotek

Na co uważać: 10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów na powtarzające się schematy, wzorce, na gierki

 

Ceres

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław - wyjazd jakis się szykuje, takie połączenie przyjemnego z pozytecznym

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów - możesz być na początku niezdecydowana czy to faktycznie miejsce gdzie chcesz pracować, bedziesz wycofana i zdystansowana, taki cichy obserwator ale później ci się spodoba, ludzie inni niz w poprzedniej pracy

Szkoła: Sprawka, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów+król mieczy - kontakty z wymagającą osobą, będziesz musiała sie postarać żeby go zadowolić,tak jakbyś nie dostrzegała o co w sumie mu chodzi i szukała sposobu jak sobie z nim poradzić, zmiana podejscia

Czego się nie spodziewam: Diabeł, Papież, rycerz pucharów - molestowania :D?

Na co uważać: 10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów -nie rezygnuj z czegoś co wydaje ci się na te moment bez perspektyw, z biegiem czasu może ci to przynieść korzyści

 

Lena

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław - sporo działania, moze nawet nerwówki , nowe impulsy , i nowe zangazowania

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów - bedziesz wycofana, byc moze bedzie ci sie wydawało ze ktos chce cie oszukac...ale potem juz dobrze

Czego się nie spodziewam: Diabeł, Papież, rycerz pucharów - no ktos dla kogos moze byc nieprzyjemny[/b]

Na co uważać: 10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów - nie rób nagłych zmian,musze one przejsc harmonijnie, bądź cierpliwa

 

Caitriona

Dom i rodzina: as buław, paź denarów, rycerz buław -NO sporo aktywności, ruchu widać.

Nowa praca: Wisielec, 7 mieczy+paź mieczy, 3 pucharów - Będziesz obserwować na początku, potem już fajnie :)

Szkoła: Sprawka, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów+król mieczy - No jakoś może być ciężko, dużo nauki i emocji. Potem chyba podejdziesz do tego z większym dystansem ;)

Czego się nie spodziewam: Diabeł, Papież, rycerz pucharów -Jakiś facet może być nie fair.[,B]

Na co uważać: 10 mieczy, 2 denarów, 7 denarów - Nie działaj gwałtownie, wykaż się cierpliwością :)

 

Dziękuję wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Iwka78,

widzę, że ze szkołą nikt nie trafił, możesz zweryfikować chociażby bardzo ogólnie, jak ci z tym poszło? :)

Z góry dziękuję :)

 

Generalnie ciężko to wytłumaczyć, bo musiałabym bardzo dużo o sobie napisać... postaram się tak jakoś pokrótce naświwtlić problem...

To nie są tradycyjne studia, tylko to bardziej wygląda jak self coaching. I ja na poprzednich zajęciach odkryłam.w sobie pewną, niefajną cechę/zachowanie... i to.dość mnie podłamało... dodatkowo miałam robione coś w stylu testów, w ktorych w moim odczuciu bardzo słabo wypadłam i to też mnie dobiło...

Ale na ostatnich zajęciach rozmawiałam z ludźmi i się okazało, że baardzo srogo sama siebie oceniłam... że inni też nie wypadli super... poza tym, miałam pewne zadanie grupowe do wykonania i okazało się, że uświadomienie sobie moich negatywnych wzorców na poprzednich zajęciach, spowodowało, że już nie zachowałam.się tak jak przedtem...

Dlatego pokazały się takie karty: sprawiedliwość, 10 buław, 4 pucharów+8 pucharów, król mieczy.

Przeanalizowałam sytuację/samą siebie/swoje emocje/swoje wymagania w stosunku do siebie i po prostu zrozumiałam i zamknęłam temat w mieczowym.

 

Nie wiem, czy to jest zrozumiałe dla kogoś...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...