Skocz do zawartości

Soczewki kontaktowe


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Od 20 lat noszę okulary korekcyjne. Kilka lat temu próbowałam nosić kontakty, ale mam astygmatyzm i wydaje mi się, że trafiłam na mało dośwuadczoną osobę i po prostu miałam źle dobrane kontakty.

W poniedziałek idę jeszcze raz sprobować dobrać kontakty.

 

Jak się spełni moje oczekiwanie, że tym razem uda się dobrać prawidłowo kontakty?

 

10 buław, umiarkowanie, sprawiedliwość+3mieczy, król pucharów

 

Wydaje mi się, że nic z tego... 10 buław to przeciążenie, chociaż mówi też o zakończeniu problemów, ale dalej karty słabe... ta 3 mieczy mi tu bruździ... gdyby nie ona to powiedziałabym, że szansa jest... a tak raczej szansy niet...

Odnośnik do komentarza

Jak się spełni moje oczekiwanie, że tym razem uda się dobrać prawidłowo kontakty?

 

10 buław, umiarkowanie, sprawiedliwość+3mieczy, król pucharów

Mi tu coś po prostu widzi się pogorszenie wzroku (3 mieczy +Król Pucharów) przez przez nieprawidłowe stosowanie soczewek i zmęczenie oczu (10 buław + Umiarkowanie).

Sprawiedliwość jakby podkreśla że jedno wynika z innego.

Odnośnik do komentarza

pogorszenie wzroku (3 mieczy +Król Pucharów)

Nie udało się znaleźć opcji z edytowaniem :sad2:, a chciało się wytłumaczyć poprzednie skojarzenie, bo Król Pucharów to jest nie pierwsza karta, którą można powiązać ze stanem zdrowia, ale jakoś podświadomie dopasował się dobrobyt, kontrola nad emocjami, stabilizacja życia emocjonalnego właśnie do dobrego (albo przynajmniej z początku lepszego) stanu zdrowia, zakłóconego przez 3 mieczy.

Może też znaczyć pomyłkę lekarza, prowadzącą do złego wyniku, ale intuicja podpowiada, że to nie człowiek (Król), a właśnie stan.

______________

Przepraszam, że nie wytłumaczyłam od razu, ale z początku pisałam, kierując się wyłącznie skojarzeniem i natchnieniem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...