Skocz do zawartości

ciąża 3 trymestr ZWERYFIKOWANY


Ceres

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że w rozkładzie na maj widzę co trochę wcześniejszy poród :

 

Jak przebiegnie 3 trymestr

Mój stan emocjonalny:V Mieczy, IV Kielichów, X KOLO FORTUNY HB XIX SŁOŃCE - A będą mnie męczyć postawa A. i poczucie, że cos przegapiłam ale w HB słoneczko więc nie powinno być źle, będe sie cieszyła z dzidziusia

Mój stan zdrowia: Rycerz Monet, III Buław, XX SĄD - jakaś zmiana, pewnie położnej, bo w 30 tygodniu powinnam zmienić na taka która ma niedaleko do mnie, oprócz tego jakies problemy może gastralne ( zgaga mnie męczy )

Zdrowie dziecka: III Monet, III Mieczy, I MAG - będzie jakaś konsultacja z lekarzem

Wcześniejszy poród: IX Monet, IV Monet, VIII Kielichów - urodzi się w terminie

Odnośnik do komentarza

Mój stan emocjonalny:V Mieczy, IV Kielichów, X KOLO FORTUNY HB XIX SŁOŃCE

Niestabilność emocjonalna, obawy, oburzenia, potem nagle radość i dużo energii, pomysłów, ciągle wahania.

Mój stan zdrowia: Rycerz Monet, III Buław, XX SĄD

Pomoc profesjonalna, zmiany, podsumowania, koniec pewnego etapu życiowego, i... poród.

Zdrowie dziecka: III Monet, III Mieczy, I MAG

Stan stabilny, bardzo dobry. Widzę ingerowanie się lekarskie (3 Mieczy).

Wcześniejszy poród: IX Monet, IV Monet, VIII Kielichów

Poród (8 kielichów jako zmiany, nowe wydarzenia, zostawienie starego) w każdym razie będzie udany (9 monet).

Odnośnik do komentarza

Mój stan emocjonalny:V Mieczy, IV Kielichów, X KOLO FORTUNY HB XIX SŁOŃCE

Będziesz się czuła oszukana, zostawiona sama, Koło mówi o huśtawkach emocjonalnych, Słońce o tym, że wszystko będzie dobrze

Mój stan zdrowia: Rycerz Monet, III Buław, XX SĄD

Jakieś leki mogą się pojawić, oczekiwanie na dziecko i poród

Zdrowie dziecka: III Monet, III Mieczy, I MAG

Wszystko będzie dobrze, konsultacja z lekarzem w sprawie serduszka

Wcześniejszy poród: IX Monet, IV Monet, VIII Kielichów

Poród o terminie, zejdzie dużo wody, schudniesz, poczujesz się kobieco. Fajne karty.

Powodzenia. Trzymamy kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza

Jak przebiegnie 3 trymestr

Mój stan emocjonalny:V Mieczy, IV Kielichów, X KOLO FORTUNY HB XIX SŁOŃCE - Możesz si czuć zraniona, ale to minie, widać zmianę potem i radość :)

Mój stan zdrowia: Rycerz Monet, III Buław, XX SĄD - No leki możesz dostać, a 3 Buław i Sąd to mi się już z porodem kojarzą:)

Zdrowie dziecka: III Monet, III Mieczy, I MAG - Widać jakieś konsultacje, ale powinno być ok :)

Wcześniejszy poród: IX Monet, IV Monet, VIII Kielichów - W terminie :)

 

Dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa ! :) :)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
W dniu 30.04.2018 o 12:13, Ceres napisał:

Jako że w rozkładzie na maj widzę co trochę wcześniejszy poród :

 

Jak przebiegnie 3 trymestr

Mój stan emocjonalny:V Mieczy, IV Kielichów, X KOLO FORTUNY HB XIX SŁOŃCE - A będą mnie męczyć postawa A. i poczucie, że cos przegapiłam ale w HB słoneczko więc nie powinno być źle, będe sie cieszyła z dzidziusia

Mój stan zdrowia: Rycerz Monet, III Buław, XX SĄD - jakaś zmiana, pewnie położnej, bo w 30 tygodniu powinnam zmienić na taka która ma niedaleko do mnie, oprócz tego jakies problemy może gastralne ( zgaga mnie męczy )

Zdrowie dziecka: III Monet, III Mieczy, I MAG - będzie jakaś konsultacja z lekarzem

Wcześniejszy poród: IX Monet, IV Monet, VIII Kielichów - urodzi się w terminie - spóźnił się :)

Weryfikacja :)

W dniu 30.04.2018 o 20:38, Tullia napisał:

Jak przebiegnie 3 trymestr

Mój stan emocjonalny:V Mieczy, IV Kielichów, X KOLO FORTUNY HB XIX SŁOŃCE - Możesz si czuć zraniona, ale to minie, widać zmianę potem i radość :)

Mój stan zdrowia: Rycerz Monet, III Buław, XX SĄD - No leki możesz dostać, a 3 Buław i Sąd to mi się już z porodem kojarzą:)

Zdrowie dziecka: III Monet, III Mieczy, I MAG - Widać jakieś konsultacje, ale powinno być ok :)

Wcześniejszy poród: IX Monet, IV Monet, VIII Kielichów - W terminie :)

 

Dużo zdrówka dla Ciebie i Maleństwa ! :) :)

 

W dniu 30.04.2018 o 15:20, silver napisał:

Mój stan emocjonalny:V Mieczy, IV Kielichów, X KOLO FORTUNY HB XIX SŁOŃCE

Będziesz się czuła oszukana, zostawiona sama, Koło mówi o huśtawkach emocjonalnych, Słońce o tym, że wszystko będzie dobrze

Mój stan zdrowia: Rycerz Monet, III Buław, XX SĄD

Jakieś leki mogą się pojawić, oczekiwanie na dziecko i poród

Zdrowie dziecka: III Monet, III Mieczy, I MAG

Wszystko będzie dobrze, konsultacja z lekarzem w sprawie serduszka

Wcześniejszy poród: IX Monet, IV Monet, VIII Kielichów

Poród o terminie, zejdzie dużo wody, schudniesz, poczujesz się kobieco. Fajne karty.

Powodzenia. Trzymamy kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie.

 

W dniu 30.04.2018 o 13:25, Willow napisał:

Mój stan emocjonalny:V Mieczy, IV Kielichów, X KOLO FORTUNY HB XIX SŁOŃCE

Niestabilność emocjonalna, obawy, oburzenia, potem nagle radość i dużo energii, pomysłów, ciągle wahania.

Mój stan zdrowia: Rycerz Monet, III Buław, XX SĄD

Pomoc profesjonalna, zmiany, podsumowania, koniec pewnego etapu życiowego, i... poród.

Zdrowie dziecka: III Monet, III Mieczy, I MAG

Stan stabilny, bardzo dobry. Widzę ingerowanie się lekarskie (3 Mieczy).

Wcześniejszy poród: IX Monet, IV Monet, VIII Kielichów

Poród (8 kielichów jako zmiany, nowe wydarzenia, zostawienie starego) w każdym razie będzie udany (9 monet).

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • Ismer zmienił tytuł na ciąża 3 trymestr ZWERYFIKOWANY

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...