Skocz do zawartości

Koszmary nocne


mam25lat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moim problemem są to koszmary nocne Jest tak od kiedy dawna czyli jakieś 8 -7 lat, nie są to powtarzające się sny zdarza się ale rzadko .Ostatnio bliska mi osoba zaobserwowała że gdy śpię i śni mi się coś złego mam drgania całego ciała Trwa to tak długo że pogodziłem się z tym i raczej sny uważam za coś co niema wpływu na moje życie Jestem ciekawy czy ktoś ma podobne doświadczenia ? lub zna metody które mogą mieć wpływ na niedobre sny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, powiedz mi jaki klimat masz w domu. Bo czasami jest tak że masz dosyć tego miejsca w którym mieszkasz i tak ci się robi.

Napisz czy rzeczy które są w Twoim pokoju sprawiają Ci przyjemność.

W ogóle wejdź na stronkę owocemarzen.pl i tam sobie poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość alathea

czy od tych paru lat nie spisz w nowym miejscu (w sensie, ze sie wtedy przeprowadziliscie?)

niektore domy stoja na ciekach wodnych albo na dawnych starych cmentarzach - osoby bardziej wrazliwe moga to bardzo zle znosic (tak czy tak nie jest to zalecane)

jesli problem ten dotyczy tylko ciebie w domu, a nikt powaznie nie podupada na zdrowiu - to raczej nie jest ten przypadek

w kazdym razie lepiej cos z tym zrobic i nie przyzwyczajac sie do koszmarow

jak pisze wyzej archi - moze warto rozejrzec sie, co powoduje, ze nie czujesz sie komfortowo, moze od paru lat borykasz sie z jakims problemem (lub kilkoma) i to "zadbalo" o twoj niespokojny sen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak byłem dzieckiem znaczy jakieś 7 lat. Miałem w domku pewne łóżko i kiedy na nim nie spałem śniły mi się koszmary o rekinach. Spróbuj zmienić otoczenie w pokoju, łóżko i najważniejsze nie myśl o tych koszmarach, a szczególnie przed snem ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz , klimatu to ja raczej nie mam żadnego . Ostatnie kilka lat przeprowadzam się kilka razy w roku Bogheera dała mi chyba rozwiązanie pewnie są to problemy Ale kto ich niema... Szkoda że muszą przychodzić jeszcze w snach : ) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...