Skocz do zawartości
runoutofbreath

Runy na zdrowie, wyciszenie, problemy z tarczyca

Rekomendowane odpowiedzi

runoutofbreath

Witam,

bardzo prosilabym kogos kto zna sie mniej wiecej na runach o podpowiedz w kwestii zdrowia, a mianowicie chodzi mi o mame. Wiem, ze ostatnio ma ciezki i dosyc nerwowy czas w swoim zyciu...chcialabym zeby troche sie uspokoila, ma duze problemy z tarczyca, czy ktos moglby polecic mi jakies runy ktore pomagaja w osiagnieciu harmonii, polepszaja zdrowie?

Z gory dziekuje

Anna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
runoutofbreath

Nikt sie nie orientuje? :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

Cześć, runoutofbreath

Tu niedaleko jest wątek związany ze skryptami na zdrowie, tam doświadczony człowiek odpowiadał na podobne pytania, na 1 stronie są skrypty na polepszenia zdrowia (ogólnie), na 9-10 gadają właśnie o tarczycy.

Chętnie bym też udzieliła jakieś porady, ale na razie nie mam jeszcze odpowiedniego doświadczenia w tej strefie, piszę w sumie dlatego, że szkoda cię zostawić bez odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
runoutofbreath
Cześć, runoutofbreath

Tu niedaleko jest wątek związany ze skryptami na zdrowie, tam doświadczony człowiek odpowiadał na podobne pytania, na 1 stronie są skrypty na polepszenia zdrowia (ogólnie), na 9-10 gadają właśnie o tarczycy.

Chętnie bym też udzieliła jakieś porady, ale na razie nie mam jeszcze odpowiedniego doświadczenia w tej strefie, piszę w sumie dlatego, że szkoda cię zostawić bez odpowiedzi.

Pozdrawiam,

Dziękuję Ci bardzo, to juz wiem gdzie szukac :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi