Skocz do zawartości
Mana

targi ezoteryczne - pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Mana

Witajcie,

Nie wiem czy to właściwie miejsce na takie pytanie, ale innego nie znalazłam. Mam nadzieję więc, że dobrze trafiłam.

Czy w Polsce gdzieś odbywają się takie targi (targi ezoteryczne)? Jeśli tak to możecie podać jakieś szczegóły?

Nigdy na takich nie byłam a chciałabym na jakieś pojechać i zobaczyć... tak więc z góry dziękuję za każde informacje w temacie :kwiatek::serce::hug::buziak:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Makrela

Yumeko, to zależy co masz na myśli mówiąc "targi ezoteryczne". W większych miastach (np. Kraków, Warszawa) takie targi odbywają się dosyć często, ale... ale jest tam mydło i powidło. Przeważnie jest to sprzedaż różnorodnych wyrobów i usług ezoteryczych, bywają te targi okraszone prelekcjami, wykładami czy pogadankami na ezo-tematy. Ale tak, żeby czegoś się nauczyć, popraktykować samemu to raczej nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mana

Acha. Rozumiem.

Dziękuję Makrela za odpowiedź :buzki::bukiet:

Hmm... myślę, że i tak bym się wybrała :mysli:

Jak można znaleźć informację o takich targach? W jakim terminie i gdzie jakieś najbliższe się odbywają? (np. czerwiec, lipiec)

Kiedyś wpisywałam w wyszukiwarkę 'targi ezoteryczne' i za bardzo nic nie znalazłam :bezradny: Może źle szukałam...

Interesowałyby mnie jakieś w centralnej części Polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Makrela

A bo to teraz nazywa się "targi medycyny naturalnej" ale jest tam to co było, o ile oczywiście są zainteresowani.

zobacz tu:

Targi Medycyny Naturalnej - terminy 2017r i 2018r - cała Polska

ezo-ogloszenia.pl/targi-medycyny-naturalnej

Wprawdzie informacje podaje strona oferująca "medycynę naturalną", ale np. na Warszawiance oprócz tych usług i wyrobów są (a przynajmniej były) i usługi ezoteryczne i pogadanki, swego czasu był tam L.Weres, W. Sanżerewski czy różne wróżki, jasnowidze (a nawet jasnosłysze xd). Tam robiłam sobie diagnozę irydologiczną i foto aury. Z wróżek nie korzystałam ;) Jak jest teraz to nie wiem, bo dawno nie byłam, ale przypuszczam, że każdy, kto chce sprzedać swoje ezo - usługi, na takich targach się pojawia.

Edytowane przez Makrela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mana

Dziękuję bardzo za informacje :energia:

Pozdrawiam :buzki:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi