Skocz do zawartości
maybe_no

nóż, atak, ucieczka

Rekomendowane odpowiedzi

maybe_no

Witam,

Proszę o interpretację snu.

Śniło mi się, że w moim miejscu pracy zostaje ogłoszony alarm i pojawia się informacja o człowieku, który atakuje nożem.

Nie wiadomo kim jest ta osoba i co nim kieruje. Warto podkreślić, że teren firmy jest duży, ale jest to strefa zamknięta, do której wstęp mają tylko i wyłącznie pracownicy.

Ludzie uciekają, szukając jakiegoś bezpiecznego miejsca, próbując się schować. Sama robię to samo, ale nie wiem kto jest napastnikiem i przed kim konkretnym uciekam.

W momencie kiedy wychodzę poza bramę słyszę, że ktoś biegnie w moim kierunku, następnie czuję, że wbija mi nóż w plecy i ogromny ból. Nie jestem w stanie dostrzec szczegółów, jedynie postać w granatowej bluzie z kapturem. To uczucie bólu wybudza mnie ze snu i nie wiem co dalej.

Dziękuję,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

Witam :)

Atakujące, agresywne postaci często symbolizują energię albo mocne emocje (a czasami nawet zignorowane talenty), manifestujące się w taki sposób i szukające wyjścia. Orientując się na to przypuszczam, że w pracy odczuwa się pewna niebezpieczność (alarm, atak), i może jest bardzo ciężko i emocjonalnie nieprzyjemnie tam być, ale to wszystko w sobie jest stłumione i na poziomie świadomości jakby nie istnieje (dlatego niewiadomym jest co to za człowiek, i twarz go jest schowana za kapturem), ale negatywne emocji się akumulują i szukają wyjście we śnie, i przez atak tego człowieka próbują skontaktować się ze świadomością i wyrazić cały ten ból i poczucie niebezpieczeństwa przez agresję i symboliczne zabijanie (noż, wbijany w plecy).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi