Skocz do zawartości
maybe_no

nóż, atak, ucieczka

Rekomendowane odpowiedzi

maybe_no

Witam,

 

Proszę o interpretację snu.

Śniło mi się, że w moim miejscu pracy zostaje ogłoszony alarm i pojawia się informacja o człowieku, który atakuje nożem.

Nie wiadomo kim jest ta osoba i co nim kieruje. Warto podkreślić, że teren firmy jest duży, ale jest to strefa zamknięta, do której wstęp mają tylko i wyłącznie pracownicy.

Ludzie uciekają, szukając jakiegoś bezpiecznego miejsca, próbując się schować. Sama robię to samo, ale nie wiem kto jest napastnikiem i przed kim konkretnym uciekam.

W momencie kiedy wychodzę poza bramę słyszę, że ktoś biegnie w moim kierunku, następnie czuję, że wbija mi nóż w plecy i ogromny ból. Nie jestem w stanie dostrzec szczegółów, jedynie postać w granatowej bluzie z kapturem. To uczucie bólu wybudza mnie ze snu i nie wiem co dalej.

 

Dziękuję,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Willow

Witam :)

Atakujące, agresywne postaci często symbolizują energię albo mocne emocje (a czasami nawet zignorowane talenty), manifestujące się w taki sposób i szukające wyjścia. Orientując się na to przypuszczam, że w pracy odczuwa się pewna niebezpieczność (alarm, atak), i może jest bardzo ciężko i emocjonalnie nieprzyjemnie tam być, ale to wszystko w sobie jest stłumione i na poziomie świadomości jakby nie istnieje (dlatego niewiadomym jest co to za człowiek, i twarz go jest schowana za kapturem), ale negatywne emocji się akumulują i szukają wyjście we śnie, i przez atak tego człowieka próbują skontaktować się ze świadomością i wyrazić cały ten ból i poczucie niebezpieczeństwa przez agresję i symboliczne zabijanie (noż, wbijany w plecy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×