Jump to content

nóż, atak, ucieczka


maybe_no
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Proszę o interpretację snu.

Śniło mi się, że w moim miejscu pracy zostaje ogłoszony alarm i pojawia się informacja o człowieku, który atakuje nożem.

Nie wiadomo kim jest ta osoba i co nim kieruje. Warto podkreślić, że teren firmy jest duży, ale jest to strefa zamknięta, do której wstęp mają tylko i wyłącznie pracownicy.

Ludzie uciekają, szukając jakiegoś bezpiecznego miejsca, próbując się schować. Sama robię to samo, ale nie wiem kto jest napastnikiem i przed kim konkretnym uciekam.

W momencie kiedy wychodzę poza bramę słyszę, że ktoś biegnie w moim kierunku, następnie czuję, że wbija mi nóż w plecy i ogromny ból. Nie jestem w stanie dostrzec szczegółów, jedynie postać w granatowej bluzie z kapturem. To uczucie bólu wybudza mnie ze snu i nie wiem co dalej.

 

Dziękuję,

Link to comment
Share on other sites

Guest Nice

Witam :)

Atakujące, agresywne postaci często symbolizują energię albo mocne emocje (a czasami nawet zignorowane talenty), manifestujące się w taki sposób i szukające wyjścia. Orientując się na to przypuszczam, że w pracy odczuwa się pewna niebezpieczność (alarm, atak), i może jest bardzo ciężko i emocjonalnie nieprzyjemnie tam być, ale to wszystko w sobie jest stłumione i na poziomie świadomości jakby nie istnieje (dlatego niewiadomym jest co to za człowiek, i twarz go jest schowana za kapturem), ale negatywne emocji się akumulują i szukają wyjście we śnie, i przez atak tego człowieka próbują skontaktować się ze świadomością i wyrazić cały ten ból i poczucie niebezpieczeństwa przez agresję i symboliczne zabijanie (noż, wbijany w plecy).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...