Skocz do zawartości
malwina.krol5

Plecioenie kwiatów z firanek

Rekomendowane odpowiedzi

malwina.krol5

Proszę o pomoc w interpretacji ciekawego snu. Otóż nad ranem śniłam, że byłam w jakieś grupie dziewczyn i była jakaś babka-mentorka nasza, która uczyła nas jak wiązać kwiaty z firanek tzn.jak zwinąć materiał by powstał kwiat i trzeba go związać białą nitką. Wyglądało to na proste zadanie. Kazała nam podejść do firan i wykonać takie kwiaty. Zatem podeszłam do firany o kolorze ciemnej zieleni i próbowałam zwinąć materiał w kwiat. Nie wychodziło mi w ogóle, kilka razy próbowałam i nic. Ale zobaczyłam, że na ławce niedaleko mnie siedzi mój kolega z dalszego grona znajomych (który mi się podoba nota bene) i wyglądał jakby na coś czekał. Siedział nieruchomo,wpatrzony przed siebie,zero reakcji. Palce miał splecione w koszyczek (tak się zazwyczaj siedzi). Był ubrany ładnie, elegancko w granatowy garnitur. Podeszłam do niego i zaczęłam z jego marynarki wiązać tego kwiatka. Od razu za pierwszym razem mi wyszedł, byłam zadowolona. On przyłączył się do mojego zadania, zaczął mi pomagać, zwijać ze mną ten kwiat na jego marynarce(przednie klapy marynarki), ja podczas tej pracy zaczęłam nucić piosenkę romantyczną zdaje się Edd'a Sheeran'a "Perfect". Lewą ręką trzymałam tego kwiatka zwiniętego by się nie rozleciał a on wziął nitkę i zaczęła obwiązywać go, ja wzięłam w zęby tez tą nić by mocniej ścisnąć pętelkę by kwiat się nie rozleciał, podeszła do nas jakaś dziewczyna i wysypała z kosza kopę ściętej świeżo zieleniny-coś jak ścięta koniczyna albo trawa.. ja żartując powiedziałam do niego: spójrz Halina przyniosła zielsko, on spojrzał, ale był poważny i zaangażowany dalej w pomoc dla mnie. Przed końcem obwiązywania okazało się że nitka się kończy więc musiałam ją związać ją z metką od marynarki. Tyle i obudziłam się.

Co do uczuć we śnie odczułam, że jak tylko podeszłam do niego i zaczęłam coś robić i on się od razu w to zaangażował to czułam jakbyśmy się do siebie zbliżyli..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Willow

Witam :) Bardzo piękny sen :)

Kwiat może być symbolem kobiecości, "babka-mentorka" wygląda na archetyp "mądrej kapłanki", taka mądra matka-nauczycielka, która prowadzi w życiu, w tym wypadku może być głosem wewnętrznym, który budzi w tobie uczucia, kobiecość, zwraca na nich uwagę, tylko że dla uczuć potrzebna jest druga osoba, dlatego z firanek samodzielnie pleść kwiaty nie udało się...

Kolega może podświadomie wydawać się prawidłowym wybrankiem, z którym uczucia i wewnętrzna kobieta "rozkwitną" (to że właśnie jego marynarka jest dobrą podstawą do robienia kwiatka, jego zaangażowanie i pomóc w tym wszystkim), szczególnie, że nawet świadomie on podoba, do tego jeszcze romantyczna piosenka :)

Lewą ręką trzymałam tego kwiatka zwiniętego by się nie rozleciał a on wziął nitkę i zaczęła obwiązywać go, ja wzięłam w zęby tez tą nić by mocniej ścisnąć pętelkę by kwiat się nie rozleciał

Przed końcem obwiązywania okazało się że nitka się kończy więc musiałam ją związać ją z metką od marynarki.

Te czynności kojarzą mi się z zawarciem związku, bliskich relacji (takie symboliczne małżeństwo, ale tylko w twoim śnie, w twojej podświadomości). Zielona trawa, którą rozsypała przed wami dziewczyna kojarzy się z błogosławieństwem, świeżością, a zielony kolor z nadzieją, szczególnie, że powtarza się kilka razy (kolor firany, trawa) :)

_________________

Podsumowując: twoja podświadomość mówi tobie wprost, że on tobie bardzo podoba i wydaję się dobrym wybrankiem, a do tego kwitną w tobie uczucia i chcę się tobie z nim się zbliżyć :) Jak z jego strony - to niewiadome, bo to jest twój sen :)

Życzę powodzenia we wszystkim i wspaniałych snów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×