Skocz do zawartości

Sylwetka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Chodzę na siłownię, schudłam już 15kg, zostało mi jeszcze 8kg i będzie perfect!

Zmieniam i dodaję ćwiczenia i ciekawa jestem jaki efekt uzyskam do końca lipca (wtedy jadę na wakację i zamierzam, po wielu latach noszenia jednoczęściowego kostiumu kupić dwuczęściowy:):

 

Brzuch- papież, moc, 2 pucharów - będzie silniejszy, bardziej atrakcyjny i w 2 pucharów widziałabym swoje zadowolenie

 

Pupa- krol bulaw, cesarzowa, krol mieczy, krol pucharów - kurcze... same postaci się pojawiły, i to prawie sami panowie! Nie wiem za bardzo jak to odczytać, ale skoro jedna kobieta jest wśród tylu mężczyzn, to musi być lepiej niż jest teraz...

 

Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

Kochana, mega gratki ! :)

 

Brzuch- wzmocnisz mięśnie, 2 Kielichy to jak piszesz- Twoje zadowolenie ;)

 

Pupa- No faceci mogą się gapić :D Cesarzowa jest zdecydowanie zadowolona ze swojego wyglądu :) b.fajne karty :)

Odnośnik do komentarza

Gratulacje!

 

Brzuch - karty wyrażające zadowolenie, wydaje mi się, że jak najbardziej będziesz usatysfakcjonowana. Siła to karta ujarzmiająca problem, pewna siebie :)

 

Pupa - Cesarzowa jest spełnioną kobietą, a faceci wokół wskazują na zainteresowanie :)

Odnośnik do komentarza

Brzusz - widać tutaj efekty przede wszystki diety - papież. Siła pokazuje ewidentne wzmocnienie mięśnia, a 2 puchary duża satysfakcję.

 

Pupa - bedzie taka jak trzeba okrągła jak u Cesarzowej i mężczyźnie bedą zwracać na nia uwagę ;)

Odnośnik do komentarza
Kochana, mega gratki ! :)

 

 

dzięki:-) w końcu coś na mnie działa, aczkolwiek łatwo nie jest... ale jak się zbierało cielsko latami to i teraz długo trzeba zrzucać....

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Brzuch- papież, moc, 2 pucharów

Przez ćwiczenia (moc) osiądziesz swoich ideałów (Papierz) i satysfakcji (2 pucharów) :)

Pupa- krol bulaw, cesarzowa, krol mieczy, krol pucharów - kurcze... same postaci się pojawiły

Piękny widok +kobiece kształty, no to normalnie, że mężczyźni się zafascynują :)

_________

Życzę powodzenia i piękna we wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...