Skocz do zawartości

Piątkowe spotkanie. ZWERYFIKOWANY


Lena75

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek wybieram się na spotkanie z ludźmi z lokalnego klubu fotograficznego. Znamy sie jedynie z fejsa , ale łączy nas jedna pasja :) W planach robienie zdjęć architektury , może jakieś portrety i integrowanie się :) Nikogo nie znam i prawdę pisząc mam jakieś mieszane uczucia ...

 

Jak potoczy sie spotkanie z klubowiczami foto ?

Rydwan - Mag - Rycerz Kielichów

W rydwanie widziałabym przyjecie wyzwania i radośc z tego co sie robi....i chyba szybko nam zleci ten czas.Mag...to moja aktywność, albo jakiegoś czarusia :P Rycerz Kielichów - wesoła atmosfera , przyjazna :)

Powinno byc fajnie :)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Jak potoczy sie spotkanie z klubowiczami foto ?

Rydwan - Mag - Rycerz Kielichów

 

Rydwan - aktywnie, nie powinno wiać nudą... ale wrażenie, jakie wywrzesz i w związku z tym czy będzie to udane spotkanie (dla Ciebie) zależy w dużej mierze od Ciebie (bo następny idzie Mag, który już wyraźnie wskazuje na aktywność z Twojej strony, czyli jesteś kreatywna, sypiesz pomysłami lub po prostu masz wiele do powiedzenia i to nie tylko w temacie foto - tym zyskujesz sympatię i wiedziesz prym, wprowadzając dzięki temu fajną atmosferę spotkania.

Ale też trzeba zważać, aby nie przegiąć, czyli dać innym pole do popisu, bo wszystkie 3 karty lubią robić wrażenie ;)

Rycerz kielichów moim zdaniem w tym pytaniu wskazuje na luz, emocjonalność - w tym ujęciu pozytywną, tzn. będzie co robić / o czym rozmawiać.

Uważam, że spotkanie ogólnie powinno być udane.

Niewykluczone też, że spotkasz tam kogoś komu wpadniesz w oko, kto będzie chciał poflirtować z Tobą ;)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Energia będzie bardzo dynamiczna - dużo pomysłów, rozmów, ciekawych ludzi. Możesz się tam nauczyć czegoś nowego i dzielić się własną wiedzą. W rycerzu kielichów widzę zaangażowanie twórcze i dzielenie się wrażeniami.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Jak potoczy sie spotkanie z klubowiczami foto ?

Rydwan - Mag - Rycerz Kielichów

Na początku trzeba będzie się pokazać i powalczyć o to, żeby uzasadnić, że naprawdę się znasz na tej dziedzinie (Rydwan+Mag) :)

Może również spotkasz kogoś, komu bardzo się spodobasz (Rycerz Kielichów),

a jeśli patrzeć bardziej ogólnie, to; z początku trzeba będzie się pokazać i trochę powalczyć o swoją pozycję;

Bedzie dużo rozmów na tematy, na których się znasz i interesujesz, również możesz demonstrować swoją dobrą wiedzę;

+ będzie dużo dobrych wrażeń i wspomnień, pojawią się jakieś nowe pomysły i nowe znajomości :)

________________

Udanego spotkania ;)

Odnośnik do komentarza

Jak potoczy sie spotkanie z klubowiczami foto ?

Rydwan - Mag - Rycerz Kielichów

Będzie ruch, aktywność, wyciąganie rąk by robić zdjęcia.

Ogólnie choć początkowo możesz mieć trochę mieszane uczucia czy się integrować czy iść sobie do domu to ostatecznie coś lub ludzie zainteresują Cię tak bardzo, że miło i emocjonalnie spędzisz z nimi czas. Możliwe również piecie razem (nie musi to być alkohol), ale ogólnie jakieś naczynia z jakąś cieczą mogą być stosowane. Ostatecznie powinnaś dobrze się bawić :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Jak potoczy sie spotkanie z klubowiczami foto ?

Rydwan - Mag - Rycerz Kielichów

 

Było bardzo sympatycznie :) Generalnie byliśmy cały czas w ruchu. Na koniec zatrzymalismy sie w restaracji czegoś sie napić.

W sumie było nas 7 osób. Trochę rządziłam , wybierając miedzy innymi trasę.:) Panowie ( średnia wieku 50+ :/)uparli sie na zdjęcia portretowe i poszłam jako pierwsza pod odstrzał:) Wieczorem, juz w domu dostałam propozycje indywidualnej sesji foto :P

Trafiłam na ludzi którzy znaja się w swoim fachu. Wymienialismy sie uwagami co do sprzętu, obiektywów czy sposobu robienia zdjęć, ale było też mega wesoło. Najbardziej obawiałam się kobiet i ich podejscia do mnie ( zawsze traktuja mnie jak zagrożenie) bo facetów to zawsze owijam sobie wokół palca :P hahhaha

Jestem bardzo zadowolona.Poznałam fantastycznych ludzi.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...