Skocz do zawartości

Czerwiec


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura - Sąd, Slonce - wrócą jakieś stare tematy związek z czymś przyjemnym

Praca - Królowa pucharow - nie bede sie przemęczać raczej zajmę się swoimi sprawami oraz bede odsłuchiwała warsztaty

Finanse - 7 buław - trzeba bedzie powalczyć by dotrwać do kolejnej pensji a liczyłam na nagrodę

Uczucia - Wieielec 3 puchary - po zakończeniu romansu jeszcze analizuje co zle zrobiłam, ewnetualnie dla odmiany zacznę sie spotykać z mężczyznami aczkolwiek musze okreslic czego teraz chce romansu, związku nie wiem na ta chwile

Zdrowie - 4 bulawy - wszystko Ok

Otocznie - Kaplanka - duzo bede przebywać z mama pomagam jej na działce

Dom - 7 pucharow - bede realizować swoja pasje

Siłownia - 7 mieczy rycerz monet - plan i konsekwentna realizacja

Pan z ktorym sie rozstałam - 6 pucharow - bedzie próbował wrócić do tego co było

Niespodzianka - Cesarz 6 mieczy - albo pan z zagranicy albo szukanie nowej pracy przyniesie efekty i zaskoczy mnie propozycja

Robic - Królowa buław - byc soba seksowna, dynamiczna pewna siebie kobieta

Nie robic - 5 buław - nie rywalizować

Rada - 2 bulawy - na razie obserwować bez pokazywania swoich zamiarów

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Aura - Sąd, Slonce - wrócą jakieś stare tematy związek z czymś przyjemnym

Albo się przejaśnią i już nie wrócą, co wywoła wewnętrzne "odrodzenie", "oczyszczenie" i dużo energii i pomysłów;

Praca - Królowa pucharow

Dobre klimaty, luz, fajne przeżycia, marzenia, może nowa, dobra koleżanka;

Finanse - 7 buław

Trzeba będzie powalczyć o swoje, ale raczej walka kończy się sukcesem;

Uczucia - Wieielec 3 puchary

Zawieszenie kontaktu, niewyjaśniona sprawa, dystans, po którym może inaczej spojrzysz na to, co was łączy/łączyło;

Zdrowie - 4 bulawy

Wszystko super :)

Otocznie - Kaplanka

Może być mama, albo mądra starsza kobieta. Kontakty związane z ezoteryką, rozmowy na takie tematy;

Dom - 7 pucharow

Marzenia, iluzji, może twórcze pomysły;

Siłownia - 7 mieczy rycerz monet - plan i konsekwentna realizacja

Też tak myślę. Może jeszcze znaczyć długą prace nad osiągnięciem nie istniejącego ideału.

Pan z ktorym sie rozstałam - 6 pucharow

Zostanie w przeszłości, ale czasami będziesz o nim myślała;

Niespodzianka - Cesarz 6 mieczy

Może zapoznasz w drodze nową osobę :)

Robic - Królowa buław - byc soba seksowna, dynamiczna pewna siebie kobieta

Dokładnie :)

Nie robic - 5 buław

Nie kłócić się i nie przeginać z tą dynamiką i pewnośćią :) Nie rzucaj się od razu do walki :)

Rada - 2 bulawy

Bądź neutralna i wytrzymała :) Przed tym jak działać warto wszystko zważyć :)

_____________________

Niech wszystko się ułoży w tym czerwcu :)

Odnośnik do komentarza

Idelanie trafiałeś z tym określenie choc ja bym napisała - długa i ciężka praca nad niedoścignionym ideałem ;)

Reszta tez bardzo trafna ...jesli tak bedzie ze pan zostanie w przeszłości bedzie bardzo dobrze ..moge mu zaoferować przyjaźń:)

Odnośnik do komentarza

Aura - Sąd, Slonce - Sąd = również uwolnienie, ozdrowienie...+ Słonce ...w końcu nabierzesz chęci do życia

Praca - Królowa pucharow - bedziesz racezj odpręzona i wyluzowana

Finanse - 7 buław - moze jednak jakas nagroda :)

Uczucia - Wieielec 3 puchary - w uczuciach zawieszenie ale bedziesz raczej miła w kontakach damsko-meskich :)

 

Zdrowie - 4 bulawy - ok

 

Dom - 7 pucharow - raczej bedziesz snuła jakies plany :)

Niespodzianka - Cesarz 6 mieczy - zmiany w relacji z Cesarzem

Robic - Królowa buław - być aktywna

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

długa i ciężka praca nad niedoścignionym ideałem ;)

Dokładnie to i miałam na myśli :)

Dzięki, że poprawiasz ;) Bo wiem, że czasami trochę dziwnie układam zdania po polsku, i zawsze cieszę się możliwości udoskonalenia :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Weryfikacja

 

Auro - Sąd, Slonce - skupiłam sie na pracy nad soba i patrzeniu z ufnością w zycie, duzo optymizmu i radosci, fajne spotkania

Praca - Królowa pucharow - duzo pracy ale wszytsko robiłam z lekkością

Finanse - 7 buław - trzeba bedzie powalczyć by dotrwać do kolejnej pensji a liczyłam na nagrodę walka o płynność finansowa

Uczucia - Wieielec 3 puchary - po zakończeniu romansu jeszcze analizuje co zle zrobiłam, ewnetualnie dla odmiany zacznę sie spotykać z mężczyznami aczkolwiek musze okreslic czego teraz chce romansu, związku nie wiem na ta chwile zawiesiłam relacje tego typu oraz tak zwane randkowanie

Zdrowie - 4 bulawy - wszystko Ok

Otocznie - Kaplanka - duzo bede przebywać z mama pomagam jej na działceskupilam sie na sobie i swoim rozwoju

Dom - 7 pucharow - bede realizować swoja pasje

Siłownia - 7 mieczy rycerz monet - plan i konsekwentna realizacja zmiana diety, dorzucenie pol godzinnych hitów do planu treningowego

Pan z ktorym sie rozstałam - 6 pucharow - bedzie próbował wrócić do tego co było

Niespodzianka - Cesarz 6 mieczy - albo pan z zagranicy albo szukanie nowej pracy przyniesie efekty i zaskoczy mnie propozycja byc moze chodzi o nowy zakres czynności

Robic - Królowa buław - byc soba seksowna, dynamiczna pewna siebie kobieta

Nie robic - 5 buław - nie rywalizować

Rada - 2 bulawy - na razie obserwować bez pokazywania swoich zamiarów

 

Do tego co robic i nie robic oraz rad dostosowałam sie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...