Jump to content

Uczucia w Czerwcu

zakretka23
 Share

Recommended Posts

Jaki bedzie Czerwiec pod względem uczuc ?

2 monety Sąd 8 monet

Do Sadu dociągnelam Kochanków i Gwiazdę

Bede dokonywać jakiegoś wyboru, gdyż przeszlosc zapuka do mych drzwi i naobiecuje same niestworzone rzeczy. Ewentualnie poznam kogos z przeznaczenia - karta Sadu i 8 monet mówią o karmie.

Edited by zakretka23

2 monety Sąd 8 monet

Jakieś rozdwojenie widać. Możliwe, że pewne sprawy będą powracać, może być to związane z jakąś przeszłą decyzją wyborem.

Możliwe, że będzie to miesiąc mający jakby dwa większe tematy. 2 główne sprawy, podstawowe dla Ciebie.

Tu dużo uczuć i emocji nie widać, chyba że coś już ugruntowanego, naturalnego, przyziemnego.

Coś z przeszłości może też wymagać doprecyzowania. Tu takie kręcenie się, powtarzanie się ujawnia. Mogą więc przypomnieć o sobie także jakieś stare znajomości bądź Twoje rozważania związane z jakimiś "starymi" tematami, relacjami.

Pomyślności w czerwcu :serce:

Szarotka pewnie trafiłaś w samo sedno ...jest duża szansa ze skupie sie na poszukiwaniu pracy i pracy na treningach

Guest Nice

2 monety Sąd 8 monet

Oferty, związane z pracą, jakieś kursy, wynikiem których będzie udoskonalenie się, pogłębienie wiedzy. W ciągu tych wydarzeń przejaśni się spawa miłosna między kochankami (myślę, że być, albo nie być, na co wskazuję Gwiazda) i to tak na spokojnie, myślę, że siły i emocji skupią się na tym świecie materialnym, dlatego sprawa podejście do sprawy będzie ostrożniejszym i rozważnym i dlatego korzystniejszym.

Odnośnie uczuć warto powiedzieć, że będą stabilniejsze, spokojniejsze, nie zbyt egzaltowane.

Wszystkiego dobrego w czerwcu.

2 monety Sąd 8 monet

Sporo wahań i niezdecydowania(2 monet)...możliwe powroty emocjonalne( sąd ) ale generalnie nie będziesz miała głowy do romansów ( 8 monet) :)

Pozdrawiam

• 5 weeks later...

W czerwcu skoncentrował się kompletnie na pracy oraz treningach. Cały czas pisze do mnie eks, jednej nocy nawet dostał nawrotu uczucie i stwierdził, ze jeszcze będziemy razem. Hmm przeszłam nad tym do porządku dziennego w dobrym nastroju nadal skupiam się na definiowaniu swojej lepszej rzeczywistości. Moze bede sama przez najbliższy rok, dwa lata lub dłużej. Na pewnie nie pogorszy to jakość mojego zycia. Jeszcze jedno wydarzenie kojarzy mi sie z karta Sadu. Moj przyjaciel rozstał sie z matka swojego dziecka i spędzając z nim czas poczułam sie jakbym cofnęła sie 15 lat wstecz, gdy oboje w jednym czasie zostaliśmy singlami.