Jump to content

Moje egzaminy

Inez2503
 Share

Recommended Posts

• Maestro

Zaczęłam kurs trenera fitness. W dniu 1 lipca mam egzamin teoretyczny i praktyczny. Czy je zaliczę?

Jak zrealizuje się u mnie zdanie egzaminu teoretycznego?

8 buław 9 monet 10 kielichów suma Cesarzowa- szybko go napiszę (test) i zdam, choć nie będzie na 100%.

Jak zrealizuje się u mnie zdanie egzaminu praktycznego?

Cesarzowa Król Monet Umiarkowanie As monet 8 mieczy suma Sprawiedliwość

zaliczę go, ale przy wsparciu mężczyzny.

Teoretyczny- moim zdaniem zaliczysz bez problemu, będziesz zadowolona.

Praktyczny- uważam, że też zaliczysz, tylko myślę, że ta 8 mieczy pokazuje nasze ograniczenia, więc może będzie tak, że coś nie będzie Ci wychodzić super prawidło ze względu na przykład na Twoją budowę ciała.

Guest Nice

8 buław 9 monet 10 kielichów suma Cesarzowa- szybko go napiszę (test) i zdam, choć nie będzie na 100%.

Mi wygląda całkowicie na tak, bez żadnych problemów. Szybko, dzielnie, wywoła zadowolenie. Energii Cesarzowej mi dobrze pasują do egzaminu na trenera fitness :)

Cesarzowa Król Monet Umiarkowanie As monet 8 mieczy

Zaliczysz, chociaż dużo zależy od egzaminującego, ale uważaj na stan zdrowia i nie przesadzaj z wysiłkiem, jest ryzyko traumy (Umiarkowanie+As Monet+ 8 mieczy)...

suma Sprawiedliwość

Zdasz :)

Obydwa powinnaś zaliczyć :)

Przy praktycznym sama możesz się obawiać co to z tego będzie (po słuchaniu jakiś uwag innych czy tego jak im poszło).

Oba zaliczysz...jednak przy praktycznym tak jakbys miała mieć drugie podejście i Król cie pokieruje na właściwe tory.

Trzymam kciuki:) pozdrawiam

• Maestro

Boję się teorii, muszę sporo wkuwać, ale gorsza będzie dla mnie praktyka, więcej stresu jednak...

• 1 month later...
  • Maestro

Zaliczyłam oba i mam już certyfikat.Teoria była trudna i chwilami zaskakująca,czego nie było widać w kartach.Na praktycznym byłam mocno maglowana,ale dałam radę:).