Skocz do zawartości

Moje egzaminy


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Zaczęłam kurs trenera fitness. W dniu 1 lipca mam egzamin teoretyczny i praktyczny. Czy je zaliczę?

 

Jak zrealizuje się u mnie zdanie egzaminu teoretycznego?

 

8 buław 9 monet 10 kielichów suma Cesarzowa- szybko go napiszę (test) i zdam, choć nie będzie na 100%.

 

Jak zrealizuje się u mnie zdanie egzaminu praktycznego?

 

Cesarzowa Król Monet Umiarkowanie As monet 8 mieczy suma Sprawiedliwość

 

zaliczę go, ale przy wsparciu mężczyzny.

Odnośnik do komentarza

Teoretyczny- moim zdaniem zaliczysz bez problemu, będziesz zadowolona.

 

Praktyczny- uważam, że też zaliczysz, tylko myślę, że ta 8 mieczy pokazuje nasze ograniczenia, więc może będzie tak, że coś nie będzie Ci wychodzić super prawidło ze względu na przykład na Twoją budowę ciała.

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

8 buław 9 monet 10 kielichów suma Cesarzowa- szybko go napiszę (test) i zdam, choć nie będzie na 100%.

Mi wygląda całkowicie na tak, bez żadnych problemów. Szybko, dzielnie, wywoła zadowolenie. Energii Cesarzowej mi dobrze pasują do egzaminu na trenera fitness :)

Cesarzowa Król Monet Umiarkowanie As monet 8 mieczy

Zaliczysz, chociaż dużo zależy od egzaminującego, ale uważaj na stan zdrowia i nie przesadzaj z wysiłkiem, jest ryzyko traumy (Umiarkowanie+As Monet+ 8 mieczy)...

suma Sprawiedliwość

Zdasz :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro

Zaliczyłam oba i mam już certyfikat.Teoria była trudna i chwilami zaskakująca,czego nie było widać w kartach.Na praktycznym byłam mocno maglowana,ale dałam radę:).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...