Jump to content

Deska ,gwozdzie i atak


Destiny80
 Share

Recommended Posts

Witam.Dziś w nocy kolejny sen o tym jak zostałam zaatakowana przez koleżankę taką z którą jestem tylko na cześć. To ona miała w rękach tą deskę z powbijanymi długimi gwóździami.Deska była długa i ona chciała mnie uderzyć z zamiarem zranienia bądź zabicia.Widząc to takie miałam odczucia.Ja przykucnełam i jakby iesionymi rękoma chronilam się. Nie udało się jej.W dalszej części snu rozmawiałam z jej starszą siostrą.Chyba właśnie o tym ataku .Ale nic nie pamiętam.

To drugi sen z kolei kiedy jestem atakowany. Boję się że ktoś źle mi życzy. Przez te sny mam mieszane uczucia co do otaczających mnie ludzi.Czy przesadzam?

Link to comment
Share on other sites

Guest Nice

To drugi sen z kolei kiedy jestem atakowany. Boję się że ktoś źle mi życzy. Przez te sny mam mieszane uczucia co do otaczających mnie ludzi.Czy przesadzam?

Widać, że mocno martwisz się i nie ufasz, spodziewasz się zdrady, albo agresji od tej osoby, ale problem polega na tym... Ze to jest świat snu: w nim my widzimy z jednej strony odzwierciadlenie prawdziwych tendencji i szczegółów, na które nie zwracamy uwagę w świecie codziennym, ale które w rzeczywistości są dla nas istotne, ale również widzimy odzwierciadlenie naszych emocji: strachów, zmartwień, marzeń, miłości, tęsknoty i t.d., dlatego ciężko powiedzieć na pewno: tak, jest coś na rzeczy; bo może to tylko twoja trwoga i jakieś poczucie niebezpieczeństwa przy kontaktach z otoczeniem. Jak widzisz to wszystko pod czas snu, to można wywnioskować, że te emocji są bardzo istotne, że warto na nich zwrócić uwagę, ale ja bym na spokojnie przeanalizowała, czy to są emocji zewnętrzne, czy jednak wewnętrzne, czy może coś się zdarzyło nie tak dawno (ktoś zdradził, na przykład), co mogło by tą trwogę spowodować. Jak na pewno nie idzie to ze środka, to warto przyjrzeć się swojemu otoczeniu.

_________________

Pozdrawiam i życzę więcej pozytywnych emocji w życiu codziennym i w świecie snów :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci bardzo za poświęcenie mi czasu.Fakt .12 lat temu zdradziła mnie moja przyjaciółka. Wykorzystała słabość moją. Postawiła przeciwko mnie nowe otoczenie.Ludzie przestali mi ufać. Lata zajęło mi odzyskanie dobrego imienia.I chyba te sny to ostrzeżenie że ona znowu zacznie się obok mnie kręcić. Blisko mojego domu nawiązała znajomosci.Nie znam tej jej znajomej.Ale lęk jest teraz ,że ona znowu zacznie.Czas pokaze😊

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...