Jump to content

Lato 2018 :)

Guest Nice
 Share

Recommended Posts

Guest Nice

Oczywiście już się zaczęło, ale za długo myślałam :)

Ogólnie uczucia i stan emocjonalny: Diabeł, 7 mieczy, Rycerz Mieczy (oj, widzi mi się deprecha :/ + ktoś mnie zdradzi, pewnie);

Praca (czy znajdę w końcu? :mysli:): 3 kielichy, As Monet, 2 kielichy (widzi mi się, że tak, i do tego dość fajną);

Kluczowe zdarzenia: 3 mieczy, Królowa Monet, 7 kielichów (wygląda na stratę koleżanki, prawdziwej twarzy której ja nie znałam);

Twórcza realizacja i pomysły: Król Monet, Sprawiedliwość, Sąd (przyszedł czas na przetwarzanie w życie, chyba, małymi krokami i za pomocą męża..);

Rodzina: Siła, 3 buław, Rycerz Buław ( Energicznie pójdzie :D może jeszcze znaczyć, że za dużo energii na nich pójdzie i załamię się - patrze na stan emocjonalny);

Świat duchowy/rozwój/ezoteryka: As Buław, Koło, 7 buław (już nie po raz pierwszy Asa buław na to pytanie wyciągam - praktyki energetyczne, będę wróżyć z tarota (na kole jest napisane "T A R O" :D) rozwój ogólnie (bo koło ducha i ciągły ruch), może czymś nowym się zainteresuję, dyskutować to będę na pewno i może kłócić się (7 buław);

Znajomości: Umiarkowanie, Wieża, As Kielichów (chyba kończy się okres dystansu i równowagi, a jeśli bardziej dokładnie to się po prostu poruszy, i nie zostanie nic od mojej pomyślności :/ i, nie-nie-nie, tylko nie jakieś bezsensowne zakochanie, mam męża i mi z nim dobrze);

Czego się nie spodziewam: 9 kielichów, Pustelnik, 4 kielichy (całkiem zanurzę się w analizowanie swoich uczuć?+ znowu widzi mi się depresja);

Na co warto zwrócić uwagę: Król Kielichów, 6 monet, 9 buław (jakiś facet będzie mi oferować pomoc, ale lepiej mu nie ufać).

Podsumowanie: sądząc po kartach, lepiej mi powrócić jednak do neuroleptyków, + definitywnie ktoś nieszczery koło mnie się kręci :sad2:

Jak ktoś chcę to analizować - zapraszam ;) Kwinta nie liczyłam, bo kart zdecydowanie jest za dużo :D

• Maestro

Ogólnie uczucia i stan emocjonalny: Diabeł, 7 mieczy, Rycerz Mieczy sporo nerwów i kłamstw ze strony faceta, a;bo wejdziesz w toksyczną relację

Praca (czy znajdę w końcu? ): 3 kielichy, As Monet, 2 kielichy będzie na bank

Kluczowe zdarzenia: 3 mieczy, Królowa Monet, 7 kielichów spięcie z jakąś kobietą, może być mitomanką lub jakaś z netu - 7 kielichów

Twórcza realizacja i pomysły: Król Monet, Sprawiedliwość, Sąd możliwe, ze chodzi tu o pracę

Rodzina: Siła, 3 buław, Rycerz Buław sporo się będzie działo, choć widać, ze Ty będziesz trzymała fason nawet mimo nerwów

Świat duchowy/rozwój/ezoteryka: As Buław, Koło, 7 buław jest zapał, choć zdarzenia losowe sprawią, że nabierzesz dystansu

Znajomości: Umiarkowanie, Wieża, As Kielichów coś się zakończy z hukiem, ale i pojawi nowa znajomość

Czego się nie spodziewam: 9 kielichów, Pustelnik, 4 kielichy ktoś się na Ciebie obrazi, ktoś, kogo uważasz za mądrego i doświadczonego

Na co warto zwrócić uwagę: Król Kielichów, 6 monet, 9 buław może masz kolo siebie wielbiciela i o tym nie wiesz? Ew. zwróć uwagę na umowy kredytowe - 6 monet.

Guest Nice

Inez2503,

Dzięki za interpretację :)

że masz kolo siebie wielbiciela i o tym nie wiesz?

Może. Już od maju Króla Kielichów wyciągam, chociaż strasznie nie chcę tych wielbicieli koło siebie: zbliżają się, udają przyjacieli i jak widzą, że mam kogoś, zaczynają intrygować, a ja potem odczuwam na sobie i w swoim życiu rozmaite skutki :/

Ew. zwróć uwagę na umowy kredytowe - 6 monet.

Pewnie również może być związane z nostryfikacją dokumentów? (właśnie teraz ten proces się toczy)

Ogólnie uczucia i stan emocjonalny: Diabeł, 7 mieczy, Rycerz Mieczy

Bedzie Cie nosiło...możliwe ze bedziesz nieprzyjemna dla otoczenia lub sie odetniesz.

Praca (czy znajdę w końcu? :mysli:): 3 kielichy, As Monet, 2 kielichy

Wygląda na to ze tak.

Kluczowe zdarzenia: 3 mieczy, Królowa Monet, 7 kielichów

Jakas kobieta Cie zasmuci.

Twórcza realizacja i pomysły: Król Monet, Sprawiedliwość, Sąd

duzy wpływ bedzie tu miał jakis mężczyzna z rodziny.

Rodzina: Siła, 3 buław, Rycerz Buław

Tu widze sporo pozytywnej energii.

Świat duchowy/rozwój/ezoteryka: As Buław, Koło, 7 buław

Pojawia sie jakies nowe szanse ...ale w kole widze raczej zmianę, jakby odejscie.

Znajomości: Umiarkowanie, Wieża, As Kielichów

No..jakaś znajomośc klęknie...ale w Asie Kielichów widze pogodzenie sie z tą sytuacja lub osobą.

Czego się nie spodziewam: 9 kielichów, Pustelnik, 4 kielichy

Uczucia do kogos kto sie odciął, który czuje apatie lub złośc.

Na co warto zwrócić uwagę: Król Kielichów, 6 monet, 9 buław

Na męzczyzne oferującego pomoc...podejsc do niego z pewna dozą nieufnosci.

• Ekspert

Ogólnie uczucia i stan emocjonalny: Diabeł, 7 mieczy, Rycerz Mieczy - Jakiś stres i nerwy w tym Diable, Rycerz Mieczy kłótnie mi pokazuje. Ktoś może być wobec Ciebie nieszczery.

Praca (czy znajdę w końcu? ): 3 kielichy, As Monet, 2 kielichy- zdecydowanie tak! :) trzymam kciuki !

Kluczowe zdarzenia: 3 mieczy, Królowa Monet, 7 kielichów- Rozczarowanie jakąś kobietą.

Twórcza realizacja i pomysły: Król Monet, Sprawiedliwość, Sąd- widać pomoc faceta, kasa może być z tego też :)

Rodzina: Siła, 3 buław, Rycerz Buław- Dużo energii, jakiś wyjazd może będzie, albo przeprowadzka? Nic Cię nie załamie :)

Świat duchowy/rozwój/ezoteryka: As Buław, Koło, 7 buław- Początkowo energicznie podejdziesz do tematów ezo, potem coś się zmieni, że chyba bardziej się jednak na czym innym skupisz ;)

Znajomości: Umiarkowanie, Wieża, As Kielichów - Widać jakiś koniec relacji, a jednocześnie początek nowy w tym Asie Kielichów :)

Czego się nie spodziewam: 9 kielichów, Pustelnik, 4 kielichy- No też bym odczytała, że ktoś strzeli Ci focha.

Na co warto zwrócić uwagę: Król Kielichów, 6 monet, 9 buław- Na faceta, który darzy Cię uczuciem, coś może proponować związane z finansami. 9 Buław radzi zachować ostrożność.

Cudownego lata i wszystkiego dobrego ! :) :)

Guest Nice

Lena75, Caitriona,

Dziękuję wam bardzo za interpretację! :)

Króla Monet w swoich rozkładach tradycyjnie kojarzę z własnym mężem :) Także myślę, że pewnie będzie mi jakoś pomagał w tej dziedzinie;

Odnośnie tematu ezoterycznego, myślę, że pewnie będę poświęcać temu mniej czasu, niż teraz (koło może wskazywać właśnie na czas, spadek z Asu do 7-ki na obniżenie), co by mocno się zgadzało, w razie jak dostane pracę i zanurzę się w te wszystkie skomplikowane relację.

Z Pustelnikiem, Królem Kubków i Diabłem mam straszne podejrzenie, że powróci do mojego życia pewna osoba, i oby tego nie było... Ale w każdym razie zobaczymy, jak się sprawdzi :)

Jeszcze raz dzięki :)