Jump to content

Czerwiec uczucia

Guest User_
 Share

Recommended Posts

Guest User_

Witam

Ostatnio trochę cwiczylam. Położyłam dwa rozkłady na czerwiec. Jeden na uczucia, a drugi ogólny, co mnie czeka. Na razie ćwicZę wyciągając 4 karty.

Uczucia

Królowa kiel+ sprawiedliwość + 8 bulaw + 8 pucharów

Jestem gotowa, aby otworzyć serce na nową osobę, czyli ofiarować kielich. Możliwe, ze będę teraz na chłodno podchodzić do kandydatów, biorąc pod uwagę ich poczynania, a nie słowa. Jakaś wiadomość albo nagly, ale szybki romans, z którego zrezygnuje?

Ogólne karty na czerwiec

6 mieczy+ świat + 8 k ielichow + AS Denarow.

Podróż za granicę, albo odejście i zakończenie jakiegoś cyklu. Kolejny raz pojawią się 8 kielichow, czyli odejście od przeszłości? As Denarow zapowiada jakiś Nowy początek. Nowy

etap w pracy?

Guest Nice

Cześć, mimiszka77 :)

Uczucia

Wygląda na to, że się przejaśni i dość szybko rozwiąże się sprawa z pewną osobą, co wywoła mocne zmiany, może przez pewne rozczarowanie, będziesz szukała zmian.

Ogólne karty na czerwiec

6 mieczy+ świat + 8 k ielichow + AS Denarow.

Może być podróż, ale dla mnie to też wygląda jak strata pewnego poglądu na świat, na który ty zwyczajnie się opierasz, strata pewności i stabilności, jakieś zmiany wewnętrzne i poszukiwania, co łączy się z tym, co wyszło w rozkładzie na uczucia.

Kompletnie nowy okres życiowy i spojrzenie na świat.

Życzę wszystkiego dobrego w czerwcu ;)

Uczucia

Rozmarzenie, trochę powściągliwe działania - bardziej przyglądanie się temu co dzieje się wokół i temu co było za Tobą. Takie oczekiwanie na ruch, rozglądanie się dookoła.

Ogólne karty na czerwiec

6 mieczy+ świat + 8 kielichow + as Denarow.

ruch w rzeczywistości bądź w myślach, różne pomysły, posługiwanie się słowem. Dokończenie pewnej podróży życiowej i wyjście do świata z tym co się do tej pory zdobyło. Trochę emocjonalnie, ale bardziej będzie wyglądanie za czymś, by coś się zadziało. Jakaś szansa potencjał, na jakieś zajęcie, bądź dostrzeżenie zasobów, które były w Tobie przez cały czas, choć nie widziane, nie ruszane..

• 2 weeks later...
Guest User_

Weryfikacja

1. Nazwałbym to porządkowaniem sfery uczuciowej. Coraz bardziej patrzę trzezwo na wiele sytuacji. Zdrowy osąd, odchodzenie od przeszłości.

2. Była krótka podróż, sporo wycofania z mojej strony i porządkowanie życia. Miesiąc dosyć nerwowy, zamykanie spraw z przeszłości :)