Skocz do zawartości

Czerwiec uczucia


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio trochę cwiczylam. Położyłam dwa rozkłady na czerwiec. Jeden na uczucia, a drugi ogólny, co mnie czeka. Na razie ćwicZę wyciągając 4 karty.

 

Uczucia

 

Królowa kiel+ sprawiedliwość + 8 bulaw + 8 pucharów

 

Jestem gotowa, aby otworzyć serce na nową osobę, czyli ofiarować kielich. Możliwe, ze będę teraz na chłodno podchodzić do kandydatów, biorąc pod uwagę ich poczynania, a nie słowa. Jakaś wiadomość albo nagly, ale szybki romans, z którego zrezygnuje?

 

Ogólne karty na czerwiec

 

6 mieczy+ świat + 8 k ielichow + AS Denarow.

 

Podróż za granicę, albo odejście i zakończenie jakiegoś cyklu. Kolejny raz pojawią się 8 kielichow, czyli odejście od przeszłości? As Denarow zapowiada jakiś Nowy początek. Nowy

etap w pracy?

Odnośnik do komentarza

Cześć, mimiszka77 :)

Uczucia

Królowa kiel+ sprawiedliwość + 8 bulaw + 8 pucharów

Wygląda na to, że się przejaśni i dość szybko rozwiąże się sprawa z pewną osobą, co wywoła mocne zmiany, może przez pewne rozczarowanie, będziesz szukała zmian.

Ogólne karty na czerwiec

6 mieczy+ świat + 8 k ielichow + AS Denarow.

Może być podróż, ale dla mnie to też wygląda jak strata pewnego poglądu na świat, na który ty zwyczajnie się opierasz, strata pewności i stabilności, jakieś zmiany wewnętrzne i poszukiwania, co łączy się z tym, co wyszło w rozkładzie na uczucia.

Kompletnie nowy okres życiowy i spojrzenie na świat.

________________

Życzę wszystkiego dobrego w czerwcu ;)

Odnośnik do komentarza

Uczucia

 

Królowa kiel+ sprawiedliwość + 8 bulaw + 8 pucharów

Rozmarzenie, trochę powściągliwe działania - bardziej przyglądanie się temu co dzieje się wokół i temu co było za Tobą. Takie oczekiwanie na ruch, rozglądanie się dookoła.

 

Ogólne karty na czerwiec

 

6 mieczy+ świat + 8 kielichow + as Denarow.

ruch w rzeczywistości bądź w myślach, różne pomysły, posługiwanie się słowem. Dokończenie pewnej podróży życiowej i wyjście do świata z tym co się do tej pory zdobyło. Trochę emocjonalnie, ale bardziej będzie wyglądanie za czymś, by coś się zadziało. Jakaś szansa potencjał, na jakieś zajęcie, bądź dostrzeżenie zasobów, które były w Tobie przez cały czas, choć nie widziane, nie ruszane..

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Weryfikacja

 

1. Nazwałbym to porządkowaniem sfery uczuciowej. Coraz bardziej patrzę trzezwo na wiele sytuacji. Zdrowy osąd, odchodzenie od przeszłości.

 

2. Była krótka podróż, sporo wycofania z mojej strony i porządkowanie życia. Miesiąc dosyć nerwowy, zamykanie spraw z przeszłości :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...