Skocz do zawartości

Stara znajomość


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni na dziś. Jakiś czas temu poklocilam się z przyjaciółką. Na razie znajomosc została zawieszona. Zapytałam kart czy dojdzie do odnowienia naszej relacji w tym roku. Rozkład na 4 karty.

 

Królowa denarow + 3 bulaw + głupiec + 10 kielichow.

 

Bardzo możliwe, ze relacja się odnowi. Kompletnie Nowy start, a zarazem Nowa jakość relacji. Dużo radości i spełnienia emocjonalnego.

Odnośnik do komentarza

Chęć rozpoczęcia od nowa może się pojawić... takie wyglądanie nad ruchem drugiej strony... jakaś szansa może się pojawić, ale to będzie już inaczej...

Tu ważne może być postrzeganie was samych przez siebie i to jak zareagowała ta druga strona.

Jeśli Wasze emocje odpłyną i będziecie "czepiać" się tego co było jest szansa na zakończenie tego co było i rozpoczęcie czegoś nowego. (koniec i początek drogi - Głupiec). 10 kielichów to radość, choć może być chwilowa...

Tak czy inaczej potencjał na zakopanie tego co było i pójście dalej są.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisała Inez, możesz to być Ty, może ona...

może się też zdarzyć, że możecie być obydwie :)

Oprócz tego co pisała Inez(dot. królowej denarów), można też wnioskować, że skoro Ty stawiasz karty to mogą pokazywać Ciebie... przyglądającą się temu co dzieje się z Waszą relacją.

Odnośnik do komentarza

Królowa denarow + 3 bulaw + głupiec + 10 kielichow.

Mi się wydaję, że królowa już myśli o pogodzeniu (3 buław), i pewnie to właśnie ona wykaże ostrożną inicjatywę (jeśli bardziej kojarzysz siebie z KD, to może właśnie ty zaczniesz wszystko naprawiać), na moje wygląda, że raczej kontakt się odnowi, ale to już będzie zupełnie nowa i inna relacja, jak wcześniej już nie będzie.

________________

Pozdrawiam i życzę, żeby wszystko się udało :)

Odnośnik do komentarza

Królowa denarow + 3 bulaw + głupiec + 10 kielichow

 

Zastanawiasz się nad tym i w końcu zdecydujesz się wyciągnąć do przyjaciółki rękę na zgodę - bardzo możliwe, że spotkacie się nieoczekiwanie w większym gronie. Widzę tu pojednanie i mile spędzony czas. Wasza relacja wróci na stare tory.

Odnośnik do komentarza

Zapytałam jeszcze, czy sama się skontaktuje.

 

Kaplanka+2 bulaw+ król denarow+ VI mieczy. Z przełożenia 5 mieczy

 

Nie, ma wybór podjęcia działania, ale tego nie uczyni. Honor jej na to nie pozwala.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...