Skocz do zawartości
viva201

Zmarły ojciec

Rekomendowane odpowiedzi

viva201

Śniło mi się że mój zmarły ojciec złapał mnie za ramię i ciągnął do trumny. Nie chciałam iść. Obudziłam się z krzykiem. Proszę o interpretację

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

viva201,

A często widzisz zmarłych pod czas snu? Z ojcem to osobny przypadek, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
viva201

To był pierwszy raz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

To był pierwszy raz

Niektórzy ludzi widzą często swoich zmarłych we śnie i wstępują z nimi w kontakt, i ja wierze w to, że taka komunikacja jest możliwa... Ale ten son jest raczej symboliczny:

W twoim życiu występują mocne zmiany, po którym życie już nie będzie takie, do jakiego przyzwyczaiłaś się: kompletna zmiana statusu, otoczenia, światopoglądu, po których już nie ma powrotu do przyszłości, i to jest normalnie, że ich się boisz, i im się opierasz (w starych sennikach często piszą, ze zmarli śnią się, jak za niedługo ślub, zmiana miejsca zamieszkania, zmiana pogody, ale rzeczywiście na dużą ilość zmian podświadomość może reagować w taki sposóB)

Dlaczego tu występuję ojciec? Pewnie mocno się opierasz temu, że umarł, tęsknisz za nim, i nie możesz po prostu się pogodzić z tym, że on zmarł, dlatego podświadomie wyszukujesz z nim kontaktu, lecz, jak każdy człowiek, masz strach egzystencjalny przed zmarłymi, i do innego światu ci się nie spieszysz: 2 tendencji podświadome - mocne zmiany i lęk przed nimi + tęsknota za ojcem i lęk przed śmiercią, połączyły się w jedno i miałaś koszmar.

Czekam na komentarze :)

Pozdrawiam i życzę pięknych i spokojnych snów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
viva201

Trafione w sedno... Wszystko się zgadza. Dzięki bardzo za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi