Jump to content

Były chłopak


Sunrise009
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry.

 

Dwa lata temu rozstałam się z chłopakiem, bardzo to przeżyłam, ale pozbierałam się i zostawiłam ten temat za sobą. Nie spotykaliśmy się, nie mieliśmy kontaktu, zapomniałam o nim i wczoraj mi się przyśnił (Dodam, że to nie jedyny sen w ostatnim czasie z nim, w ciągu trzech tygodni jest to drugi sen).

 

Wyglądało to tak:

Stałam i patrzyłam w telefon, wymieniałam z kimś wiadomości (nie pamiętam z kim) i kątem oka zobaczyłam, że ktoś stoi i mi się przygląda. Odwróciłam się i zobaczyłam byłego chłopaka. Jak zobaczył, że to ja to uśmiechnął się i podszedł się przywitać - powiedział "cieszę się, że Cię widzę". Zaproponował spacer i zgodziłam się. I wtedy sen się urwał.

Kolory były neutralne, otoczenie senne przyjazne, emocje dobre (spokój, bez uniesień), na pewno nie był to koszmar. Były był ubrany w swoim stylu, miał czerwoną koszulkę i jasne spodnie. Jedyne co miał innego, to fryzurę, zawsze strzygł się na zero, a teraz miał modnie zaczesaną grzywkę.

 

Ciężko mi się ustosunkować i tylko zaczęłam się zastanawiać, czy to po prostu moja podświadomość chce mnie przed czymś przestrzec, czy jakieś ukryte pokłady tęsknoty się budzą.

 

Dziękuję pięknie za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Witaj,

wydaje mi się, że taki sen może oznaczać tęsknotę lub wspomnienie Twojej tęsknoty. Albo... Być może, że ten mężczyzna jest też już formą symbolu dla Ciebie? Pomyśl w ten sposób : "kim on dla mnie był? Jakie emocje są z nim związane? Jakie emocje wiązałam z nim wtedy gdy byliśmy razem a jakie wtedy gdy się rozstaliśmy?" Może w ten sposób będzie Ci łatwiej zrozumieć swój sen. Co podświadomość właśnie Ci mówi, co dzieje się wewnątrz Ciebie, skoro śni Ci się taka osoba? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...