Skocz do zawartości
zakretka23

Czerwcowy Nów Księżyca

Rekomendowane odpowiedzi

zakretka23

1.Co trzeba odpuścić od siebie - rycerz pucharow - pogonić mezczyzn o typie lowelasa

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 6 buław - wiarę w siebie i swoje możliwości, dążenie do sukcesu i determinację w osiągnięciu zamierzonych celów

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - 2 miecze - trzeźwość umysłu i umiejetność oceniania sytuacji bez emocji, bezstronność

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 6 mieczy - determinuje mnie do szukania nowych rozwiązań i drug, powoduje chęć zmiany pracy :)

5. Co muszę i mogę dać innym - 9 mieczy as monet - pociesznie i wiarę, ze po burzy wychodzi słońce

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - 6 pucharow paz pucharow - jakieś uczucia, lub sytuacja ktora mialam juz miejsce

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych szesciu kart - Wieza 10 monet - nie ratowac tego co musi runąć ..relacja, praca, podejście do finansów ...budować wszystko od podstaw na solidnych fundamentach byc moze jak runie to okaże sie ze w zasięgu ręki mam 10 monet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

1.Co trzeba odpuścić od siebie - rycerz pucharow - myślę, że chodzi o pewnej relacji, może nadal nie możesz zapomnieć kogoś, w kim byłaś zakochana?

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 6 buław - sukces i pewność siebie, silę woli, chęć do zwycięstw :)

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - 2 miecze - dyplomacja, równowaga, balans;

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 6 mieczy - budzą w tobie chęć do zmian i do działania, do ruchu i rozwoju :)

5. Co muszę i mogę dać innym - 9 mieczy as monet - wsparcie w ciężkich sytuacjach;

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - 6 pucharow paz pucharow - jakieś rozczulenie :) Myślę, że dasz nowy szans starym pomysłom, a może i spotkasz się z kimś z przyszłości;

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych szesciu kart - Wieza 10 monet - coś ważnego dla ciebie (co stanowi dla ciebie fundament, stabilność) musi zginąć, ale przez to się uwolnisz;

Nowych i dobrych zdarzeń w nowym księżycowym miesiącu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zakretka23

Jakaś trudna lekcja czeka na mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

Jakaś trudna lekcja czeka na mnie.

No coś dziwnego mi się skojarzyło. Myślę, że twoja interpretacja jest bliższa do rzeczywistości: czyli, to, co musi zginąć, zginie, co musi się zburzyć, zburzy się i zostanie w przeszłości, ale uwalniając się zbudujesz sobie lepsze i stabilniejsze życie. Czyli, musisz się nauczyć akceptować zmiany i straty i zobaczyć, że one zwiastują lepsze początki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi