Skocz do zawartości

Czerwcowy Nów Księżyca


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

1.Co trzeba odpuścić od siebie - rycerz pucharow - pogonić mezczyzn o typie lowelasa

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 6 buław - wiarę w siebie i swoje możliwości, dążenie do sukcesu i determinację w osiągnięciu zamierzonych celów

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - 2 miecze - trzeźwość umysłu i umiejetność oceniania sytuacji bez emocji, bezstronność

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 6 mieczy - determinuje mnie do szukania nowych rozwiązań i drug, powoduje chęć zmiany pracy :)

 

5. Co muszę i mogę dać innym - 9 mieczy as monet - pociesznie i wiarę, ze po burzy wychodzi słońce

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - 6 pucharow paz pucharow - jakieś uczucia, lub sytuacja ktora mialam juz miejsce

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych szesciu kart - Wieza 10 monet - nie ratowac tego co musi runąć ..relacja, praca, podejście do finansów ...budować wszystko od podstaw na solidnych fundamentach byc moze jak runie to okaże sie ze w zasięgu ręki mam 10 monet

Odnośnik do komentarza

1.Co trzeba odpuścić od siebie - rycerz pucharow - myślę, że chodzi o pewnej relacji, może nadal nie możesz zapomnieć kogoś, w kim byłaś zakochana?

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - 6 buław - sukces i pewność siebie, silę woli, chęć do zwycięstw :)

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - 2 miecze - dyplomacja, równowaga, balans;

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 6 mieczy - budzą w tobie chęć do zmian i do działania, do ruchu i rozwoju :)

5. Co muszę i mogę dać innym - 9 mieczy as monet - wsparcie w ciężkich sytuacjach;

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - 6 pucharow paz pucharow - jakieś rozczulenie :) Myślę, że dasz nowy szans starym pomysłom, a może i spotkasz się z kimś z przyszłości;

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych szesciu kart - Wieza 10 monet - coś ważnego dla ciebie (co stanowi dla ciebie fundament, stabilność) musi zginąć, ale przez to się uwolnisz;

__________________

Nowych i dobrych zdarzeń w nowym księżycowym miesiącu ;)

Odnośnik do komentarza

Jakaś trudna lekcja czeka na mnie.

No coś dziwnego mi się skojarzyło. Myślę, że twoja interpretacja jest bliższa do rzeczywistości: czyli, to, co musi zginąć, zginie, co musi się zburzyć, zburzy się i zostanie w przeszłości, ale uwalniając się zbudujesz sobie lepsze i stabilniejsze życie. Czyli, musisz się nauczyć akceptować zmiany i straty i zobaczyć, że one zwiastują lepsze początki :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...