Skocz do zawartości

Plener Lawendowy ZWERYFIKOWANY


Lena75

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro popołudniu mamy kolejne spotkanie naszego klubu fotograficznego. Tym razem wybieramy sie do Ostrowa, by porobic zdjęcia na polach lawendy :) Oprócz pełnego wyposażenia foto, mile widziane też modelki. Zabieram córę( póki co jest nastawiona optymistycznie, ale z nastolatkami to róznie bywa) :)

 

Jak będzie przebiegac spotkanie ?

insyfikator- 6 Mieczy

Paź Mieczy - 3 kielichy - 3 monety - 8 kielichów

 

 

mieczy-Paz mieczy...no ładnie tu wyszla podróż i wspólne przedsięwzięcie z córka ( chyba moze byc coś nie "ą , ę ")

3 kielichy- 3 monety -wymiana energii, ruch i ciężka praca, ale za to bardzo fajnej atmosferze, widac tu samorealizacje sprawiająca przyjemność

8 kielichów...kurcze nie wiem...w sumie wskazuje na pracę twórczą ale i tez jakies opóźnienia...mozliwe ze nie będę miała czasu od razu przysiąść do obróbki zdjęc i ich opublikowania :)

Odnośnik do komentarza

6 Mieczy - nowe miejsce, nowe horyzont

Paź Mieczy - pyskujący młody człowiek

3 kielichy + 3 monety praca połączona z przyjemnością

8 kielichów - karta ta właśnie pokazuje wyjazd w nieznane, przecieranie szlaków

ale też emocjonalnie wyczerpie lub zmianę planów np zboczysz z drogi, odłączysz się od grupy, by znaleźć kadr, którego nikt nie będzie miał.

Ogólnie powinno być pozytywnie.

 

PS Dobre zdjęcie to takie, które nie wymaga obróbki ;--)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

insyfikator- 6 Mieczy

Ruch, spacer, jakieś zmiany planów, celi;

Paź Mieczy - 3 kielichy - 3 monety - 8 kielichów

Znajomości, początki, pomysły - a myślę, że fajnie pójdzie, bo z trójką kubków, wesoło, koleżeńsko, i szczęśliwie, może ktoś ponarzeka w drodze i będzie krytykował coś, ale wątpię się, że zepsuję nastrój całkowicie; jeśli to sygnifikator córki, to też fajnie wszystko się ułoży; może lekki flirt z kimś po drodze, po trójce monet widać coś w rodzaju warsztatu, może uda się pokazać swoi umiejętności i nauczyć kogoś i od kogoś :) Po ósemce K chyba będzie lekkie zmęczenie i znudzenie od pleneru, ale i nowe twórcze pomysły, może zainteresujesz się czymś nowym, albo inaczej spojrzysz na swoi umiejętności i utwory(3-ka monet); może pod kontem nowych umiejętności;

W ogóle wydać dużo zmian, brak rygorystycznego (ustalonego) planu, początków, pomysłów i ruchu :)

___________________

Życzę dobrej przygody :)

Odnośnik do komentarza

Weryfikacja :

6 Mieczy - nowe miejsce, nowe horyzont

Paź Mieczy - pyskujący młody człowiek

3 kielichy + 3 monety praca połączona z przyjemnością

8 kielichów - karta ta właśnie pokazuje wyjazd w nieznane, przecieranie szlaków

ale też emocjonalnie wyczerpie

Ogólnie powinno być pozytywnie.

 

 

insyfikator- 6 Mieczy

Ruch,

Paź Mieczy - 3 kielichy - 3 monety - 8 kielichów

Znajomości, początki, pomysły - a myślę, że fajnie pójdzie, bo z trójką kubków, wesoło, koleżeńsko, i szczęśliwie, może ktoś ponarzeka w drodze i będzie krytykował coś, ale wątpię się, że zepsuję nastrój całkowicie; jeśli to sygnifikator córki, to też fajnie wszystko się ułoży; może lekki flirt z kimś po drodze, po trójce monet widać coś w rodzaju warsztatu, może uda się pokazać swoi umiejętności i nauczyć kogoś i od kogoś :) Po ósemce K chyba będzie lekkie zmęczenie ale i nowe twórcze pomysły, może zainteresujesz się czymś nowym, albo inaczej spojrzysz na swoi umiejętności i utwory(3-ka monet); może pod kontem nowych umiejętności;

W ogóle wydać dużo zmian, brak rygorystycznego (ustalonego) planu, początków, pomysłów i ruchu :)

 

Jutro popołudniu mamy kolejne spotkanie naszego klubu fotograficznego. Tym razem wybieramy sie do Ostrowa, by porobic zdjęcia na polach lawendy :) Oprócz pełnego wyposażenia foto, mile widziane też modelki. Zabieram córę( póki co jest nastawiona optymistycznie, ale z nastolatkami to róznie bywa) :)

 

Jak będzie przebiegac spotkanie ?

insyfikator- 6 Mieczy

Paź Mieczy - 3 kielichy - 3 monety - 8 kielichów

 

 

mieczy-Paz mieczy...no ładnie tu wyszla podróż i wspólne przedsięwzięcie z córka ( chyba moze byc coś nie "ą , ę ")

3 kielichy- 3 monety -wymiana energii, ruch i ciężka praca, ale za to bardzo fajnej atmosferze, widac tu samorealizacje sprawiająca przyjemność

8 kielichów...kurcze nie wiem...w sumie wskazuje na pracę twórczą

 

 

Ogólnie było bardzo fajnie i przyjemnie :) Były w sumie trzy modelki, razem z moją córą :) Mnóstwo śmiechu ale tez kawał roboty :)

Chociaż przyszedł taki moment ze chciałam młodą zakopać miedzy lawendą...tak mnie wkurzała.

Edytowane przez Lena75
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...