Skocz do zawartości

Ciekawa propozycja zawodowa - czy mam szanse? ZWERYFIKOWANY


Gość Nice

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam fajną propozycję, wysłałam CV i ledwie nie wierszy im pisałam w liście motywacyjnym. Czy mam szanse się dostać?

Rycerz buław, 9 buław, 7 kielichów=Wieża. + Dociągnęłam Gwiazdę. Będzie mocne zaangażowanie i dam z siebie wszystko, ale w końcu nie wezmą. 9 buław z 7 kielichów nawet bez Wieży wyglądają jak marny wysiłek. Gwiazda - to może znaczyć, ze następna propozycja będzie właściwa. Kto co myśli?

Zweryfikuję w ciągu 30 dni :)

Odnośnik do komentarza

Rycerz buław - Twoje działanie,

9 buław - w tej karcie czekasz na odzew,

7 kielichów - i marzysz,

Wieża - Twoje plany legną w gruzach,

Gwiazdę - na marzeniu poprzestanie.

 

:--(

Niestety to nie są korzystne karty na pracę.

Odnośnik do komentarza

A właśnie chciałam napisać, że jest szansa na odzew, bo kartę Rycerz buław interpretuję jako "przybywam". Myślę, że rozmowa kwalifikacyjna się odbędzie, ale będą mieli opory z powodu dużej liczby zainteresowanych i w drodze selekcji możesz odpaść i chyba karty podpowiadają, że by zwiększyć swoje szanse, warto postawić na podkreślenie urody. Osobą rekrutującą może być mężczyzna, więc warto to wykorzystać. ;)

Odnośnik do komentarza

Dalszy ciąg weryfikacji: rekrutacja się ruszyła, ale okazało się, że to nie do końca to, czego ja się spodziewałam po ogłoszeniu - na razie tą Wieże z 9 buław, 7 kielichów i Gwiazdą można odczytać jako "iluzji runęły". 9 mogła wprost ostrzegać przed zaufaniem. Będę informować o dalszym ciągu sprawy ;)

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Willow, dla mnie 7 kielichów na wyniku to już jest marzenie (iluzja, snucie planów ale bez realizacji etc.etc.) i do tego dociągnęłaś Gwiazdę, która daje nadzieję na coś, w przyszłości. Gwiazda tylko przy sprzyjajacych kartach oznacza spełnienie marzenia, a tu z wynikową 7 to nie bardzo.

Ja nie sumuję kart, jednak Wieżę odczytałabym tak jak Ty.

Rycerz mówi, że poleciałaś jak burza na ofertę :) 9 buław - zdecydowanie (te dwie mówią, że jest zainteresowanie ofertą, inaczej mówiąc masz kontrkandydatów mocnych), poza tym 9 także mówi, że masz jakieś (twarde, niezmienne) zdanie na dany temat, no a 7 kielichów jak wyżej.

Odnośnik do komentarza

dla mnie 7 kielichów na wyniku to już jest marzenie (iluzja, snucie planów ale bez realizacji etc.etc.) i do tego dociągnęłaś Gwiazdę, która daje nadzieję na coś, w przyszłości. Gwiazda tylko przy sprzyjajacych kartach oznacza spełnienie marzenia, a tu z wynikową 7 to nie bardzo.

No ja się zgadzam, w pierwszym poście tak w sumie i napisałam:

9 buław z 7 kielichów nawet bez Wieży wyglądają jak marny wysiłek. - czyli coś, co nie da wyniku (może jakoś po swojemu to, co napisałam, rozumiem, no ale to dlatego, że nie piszę w języku ojczystym), ale mnie bardzo zdziwiło, że to wszystko w ogóle ruszyło - myślałam, że na moim wysłaniu CV, listu motywacyjnego i zaangażowaniu wszytko się kończy, dlatego i informuję, że sprawa ma ciąg dalszy. Też przyznaję się do tego, że straciłam ten mocny interes do oferty przez te dodatkowe szczególe - w sensie idę na rozmowę, ale raczej dlatego, że wypadałoby, a nie dlatego, że właśnie to jest moje marzenie, po przejaśnieniu kilku szczegółów na moje ta propozycja dość średnio teraz wygląda. Na to, że wezmą nie nastawiam, ale ciekawe jest jak karty się pokazują, trochę inaczej, niż spodziewałam się po tym tryplecie - dlatego, w sumie, piszę :)

Ja nie sumuję kart

Ja sumuję, jak nie ma Wielkich Arkan, jak są - nie sumuję :) Gwiazda była dociągnięta do trypletu później.

Odnośnik do komentarza

Rycerz buław, 9 buław, 7 kielichów=Wieża. + Dociągnęłam Gwiazdę

hmm... doszliśmy do zetknięcia aspiracji, marzeń i rzeczywistości... runięcia myślenia, przy czym Gwiazda może świadczyć o tym, że ta aplikacja czymś może zaowocować w przyszłości np. sprecyzowaniu czegoś przez Ciebie na przyszłość.

Jestem ciekawa jak to się dalej potoczy :mysli: ruch już był, kontakt, jak mniemam zaproszenie na rozmowę....7 kielichów może też mówić o tym rozdarciu emocjonalnym, 'miało być tak fajnie a wyszło tak jakoś inaczej', Wieża zburzenie dawnego myślenia. Gwiazda spojrzenie w przyszłość z nadzieją i wiarą na nowe możliwości. Gwiazda idzie o krok dalej od Wieży, coś upadło i teraz od nowa przychodzi budować obraz świata, po rozdwojeniu przychodzi czas na podsumowanie i zbieranie się z nadzieją do dalszej drogi. Ukrywa nam się też tu poczucie złapania w "pułapkę" chcieliśmy czegoś innego, ale ta pułapka w dużej mierze związana jest z naszym własnym myśleniem i nastawieniem :mysli:

 

Tak czy inaczej mam nadzieję, że rekrutacja ta przyniesie Ci jakieś korzyści :slonko:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dodam jeszcze do weryfikacji :)

Dostałam prace w tym samym budynku, gdzie była ta, sprawdzana: budynek nazywa się Gwiazda :) Także może jeszcze o to z tą dodatkową Gwiazdą chodziło :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...