Jump to content

Ciekawa propozycja zawodowa - czy mam szanse? ZWERYFIKOWANY


Guest Nice
 Share

Recommended Posts

Znalazłam fajną propozycję, wysłałam CV i ledwie nie wierszy im pisałam w liście motywacyjnym. Czy mam szanse się dostać?

Rycerz buław, 9 buław, 7 kielichów=Wieża. + Dociągnęłam Gwiazdę. Będzie mocne zaangażowanie i dam z siebie wszystko, ale w końcu nie wezmą. 9 buław z 7 kielichów nawet bez Wieży wyglądają jak marny wysiłek. Gwiazda - to może znaczyć, ze następna propozycja będzie właściwa. Kto co myśli?

Zweryfikuję w ciągu 30 dni :)

Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Raczej nic z tego, 7 Kielichów to raczej takie marzenia tylko, ale Gwiazda może mówić o kolejnej propozycji. Trzymam mocno kciuki! :).

Link to comment
Share on other sites

Rycerz buław - Twoje działanie,

9 buław - w tej karcie czekasz na odzew,

7 kielichów - i marzysz,

Wieża - Twoje plany legną w gruzach,

Gwiazdę - na marzeniu poprzestanie.

 

:--(

Niestety to nie są korzystne karty na pracę.

Link to comment
Share on other sites

A właśnie chciałam napisać, że jest szansa na odzew, bo kartę Rycerz buław interpretuję jako "przybywam". Myślę, że rozmowa kwalifikacyjna się odbędzie, ale będą mieli opory z powodu dużej liczby zainteresowanych i w drodze selekcji możesz odpaść i chyba karty podpowiadają, że by zwiększyć swoje szanse, warto postawić na podkreślenie urody. Osobą rekrutującą może być mężczyzna, więc warto to wykorzystać. ;)

Link to comment
Share on other sites

Dalszy ciąg weryfikacji: rekrutacja się ruszyła, ale okazało się, że to nie do końca to, czego ja się spodziewałam po ogłoszeniu - na razie tą Wieże z 9 buław, 7 kielichów i Gwiazdą można odczytać jako "iluzji runęły". 9 mogła wprost ostrzegać przed zaufaniem. Będę informować o dalszym ciągu sprawy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Willow, dla mnie 7 kielichów na wyniku to już jest marzenie (iluzja, snucie planów ale bez realizacji etc.etc.) i do tego dociągnęłaś Gwiazdę, która daje nadzieję na coś, w przyszłości. Gwiazda tylko przy sprzyjajacych kartach oznacza spełnienie marzenia, a tu z wynikową 7 to nie bardzo.

Ja nie sumuję kart, jednak Wieżę odczytałabym tak jak Ty.

Rycerz mówi, że poleciałaś jak burza na ofertę :) 9 buław - zdecydowanie (te dwie mówią, że jest zainteresowanie ofertą, inaczej mówiąc masz kontrkandydatów mocnych), poza tym 9 także mówi, że masz jakieś (twarde, niezmienne) zdanie na dany temat, no a 7 kielichów jak wyżej.

Link to comment
Share on other sites

dla mnie 7 kielichów na wyniku to już jest marzenie (iluzja, snucie planów ale bez realizacji etc.etc.) i do tego dociągnęłaś Gwiazdę, która daje nadzieję na coś, w przyszłości. Gwiazda tylko przy sprzyjajacych kartach oznacza spełnienie marzenia, a tu z wynikową 7 to nie bardzo.

No ja się zgadzam, w pierwszym poście tak w sumie i napisałam:

9 buław z 7 kielichów nawet bez Wieży wyglądają jak marny wysiłek. - czyli coś, co nie da wyniku (może jakoś po swojemu to, co napisałam, rozumiem, no ale to dlatego, że nie piszę w języku ojczystym), ale mnie bardzo zdziwiło, że to wszystko w ogóle ruszyło - myślałam, że na moim wysłaniu CV, listu motywacyjnego i zaangażowaniu wszytko się kończy, dlatego i informuję, że sprawa ma ciąg dalszy. Też przyznaję się do tego, że straciłam ten mocny interes do oferty przez te dodatkowe szczególe - w sensie idę na rozmowę, ale raczej dlatego, że wypadałoby, a nie dlatego, że właśnie to jest moje marzenie, po przejaśnieniu kilku szczegółów na moje ta propozycja dość średnio teraz wygląda. Na to, że wezmą nie nastawiam, ale ciekawe jest jak karty się pokazują, trochę inaczej, niż spodziewałam się po tym tryplecie - dlatego, w sumie, piszę :)

Ja nie sumuję kart

Ja sumuję, jak nie ma Wielkich Arkan, jak są - nie sumuję :) Gwiazda była dociągnięta do trypletu później.

Link to comment
Share on other sites

Rycerz buław, 9 buław, 7 kielichów=Wieża. + Dociągnęłam Gwiazdę

hmm... doszliśmy do zetknięcia aspiracji, marzeń i rzeczywistości... runięcia myślenia, przy czym Gwiazda może świadczyć o tym, że ta aplikacja czymś może zaowocować w przyszłości np. sprecyzowaniu czegoś przez Ciebie na przyszłość.

Jestem ciekawa jak to się dalej potoczy :mysli: ruch już był, kontakt, jak mniemam zaproszenie na rozmowę....7 kielichów może też mówić o tym rozdarciu emocjonalnym, 'miało być tak fajnie a wyszło tak jakoś inaczej', Wieża zburzenie dawnego myślenia. Gwiazda spojrzenie w przyszłość z nadzieją i wiarą na nowe możliwości. Gwiazda idzie o krok dalej od Wieży, coś upadło i teraz od nowa przychodzi budować obraz świata, po rozdwojeniu przychodzi czas na podsumowanie i zbieranie się z nadzieją do dalszej drogi. Ukrywa nam się też tu poczucie złapania w "pułapkę" chcieliśmy czegoś innego, ale ta pułapka w dużej mierze związana jest z naszym własnym myśleniem i nastawieniem :mysli:

 

Tak czy inaczej mam nadzieję, że rekrutacja ta przyniesie Ci jakieś korzyści :slonko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Nice

Wszystko się sprawdziło, i mnie nie wzięli - właśnie dziś dostałam mail'a. Cóż, może następna jakaś okaże się właściwą.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dodam jeszcze do weryfikacji :)

Dostałam prace w tym samym budynku, gdzie była ta, sprawdzana: budynek nazywa się Gwiazda :) Także może jeszcze o to z tą dodatkową Gwiazdą chodziło :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...