Jump to content

Być wróżką.... Raissa


Ismer
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

Według mnie powiedziała to co jest ważne w postępowaniu osoby wróżącej, a jak wypadła - profesjonalnie czy nie, to... nie mnie oceniać. Myślę, że jest to bardziej przeznaczone (czy też istotne) dla tych, którzy są z drugiej strony, nie od naszej - bo to każda wróżka powinna wiedzieć. Poza tym ona mówi o swoim sposobie pracy z kartami i z klientem, a to jest przecież bardzo indywidualna sprawa. Zwróciłam też uwagę na to, że mówi o czymś, co jest istotną sprawą, a mianowicie o "zżeraniu energetycznym", o utracie energii - a o tym akurat jakoś niewiele się mówi. Mówi też o "praniu mózgu" (ja to nazywam kodowaniem) - też ważna sprawa.

  • W punkt 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bym chciała, żeby wróżka przestała się kojarzyć z jakimiś oszołomami, szaloną kobietą z przekrwionym spojrzeniem, otaczającą się dziwnymi gadżetami. Niestety kiedy mowa o wróżeniu to najczęściej jest pukanie się w głowę. A przecież z drugiej strony są jasnowidze jak Jackowski, których traktuje się bardziej poważnie,może dlatego, że współpracuje z policją. Myślę, że między innymi dzięki takim wywiadom sytuacja może się zmienić. Warto żeby ludzie zobaczyli, że to tak naprawdę ciężka praca, ogromna odpowiedzialność.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

No własnie, ta dziewczyna wygląda zwyczajnie, mówi normalnie i o istotnych sprawach. Wprost też mówi, że jest dużo oszustów i osób niekompetentnych, i to jest prawda. A czy ona sama jest profesjonalną wróżką w znaczeniu że ma dobry odczyt no to się tego z tej rozmowy nie dowiemy. I podoba mi się ten wywiad, bo jest na poziomie, nie piprzą głupot i nie wyrażają się jak gimby. Chciałabym skorzystać z jej wróżby, bo mi się wydaje, że nie ściemnia o sobie - zainteresował mnie ten fragment gdzie mówi, że chciałaby czytać prosto "z głowy" a nie z kart. Widać, że wie o czym mówi i wie, że karty są narzędziem a nie celem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ismer changed the title to Być wróżką.... Raissa

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...