Jump to content

Być wróżką.... Raissa

Ismer
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Według mnie powiedziała to co jest ważne w postępowaniu osoby wróżącej, a jak wypadła - profesjonalnie czy nie, to... nie mnie oceniać. Myślę, że jest to bardziej przeznaczone (czy też istotne) dla tych, którzy są z drugiej strony, nie od naszej - bo to każda wróżka powinna wiedzieć. Poza tym ona mówi o swoim sposobie pracy z kartami i z klientem, a to jest przecież bardzo indywidualna sprawa. Zwróciłam też uwagę na to, że mówi o czymś, co jest istotną sprawą, a mianowicie o "zżeraniu energetycznym", o utracie energii - a o tym akurat jakoś niewiele się mówi. Mówi też o "praniu mózgu" (ja to nazywam kodowaniem) - też ważna sprawa.

• W punkt 1

Ja bym chciała, żeby wróżka przestała się kojarzyć z jakimiś oszołomami, szaloną kobietą z przekrwionym spojrzeniem, otaczającą się dziwnymi gadżetami. Niestety kiedy mowa o wróżeniu to najczęściej jest pukanie się w głowę. A przecież z drugiej strony są jasnowidze jak Jackowski, których traktuje się bardziej poważnie,może dlatego, że współpracuje z policją. Myślę, że między innymi dzięki takim wywiadom sytuacja może się zmienić. Warto żeby ludzie zobaczyli, że to tak naprawdę ciężka praca, ogromna odpowiedzialność.

• Like 1

No własnie, ta dziewczyna wygląda zwyczajnie, mówi normalnie i o istotnych sprawach. Wprost też mówi, że jest dużo oszustów i osób niekompetentnych, i to jest prawda. A czy ona sama jest profesjonalną wróżką w znaczeniu że ma dobry odczyt no to się tego z tej rozmowy nie dowiemy. I podoba mi się ten wywiad, bo jest na poziomie, nie piprzą głupot i nie wyrażają się jak gimby. Chciałabym skorzystać z jej wróżby, bo mi się wydaje, że nie ściemnia o sobie - zainteresował mnie ten fragment gdzie mówi, że chciałaby czytać prosto "z głowy" a nie z kart. Widać, że wie o czym mówi i wie, że karty są narzędziem a nie celem.

• Like 1

• Ismer changed the title to Być wróżką.... Raissa