Skocz do zawartości

kupno urządzenia


Gość Noa20

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy dziś z mężem u pewnej pani oglądnąć urządzenie, ktore nas interesuje. Z ogłoszenia. Maszyna okazała się sprawna, w dobrym stanie technicznym i w bardzo atrakcyjnej cenie. Chcieliśmy brać

od ręki ale pani zaczęła się wahać, że potrzebuje jeszcze 2 tygodnie zanim kupi nową, że córka nie bardzo chce sprzedać itp. Zaproponowałam więc zaliczkę i że poczekamy te 2 tygodnie, ale zaliczki nie chciała.

Umówiliśmy się na słowo, że za około 2 tygodnie nam sprzeda.

Jesteśmy jej pierwszymi klientami.

 

Czy Pani sprzeda nam to urządzenie?

 

3 denary, 2 denary, królowa kielichów + as buław

 

będzie się mocno wahać, uzna że za tanio wystawiła i chyba nie sprzeda, lub komuś innemu po wyższej cenie

 

jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

3 denary, 2 denary, królowa kielichów + as buław

Myślę, że będzie wybierać najlepszego z kilku potencjalnych klientów (3+2 denary), aż w końcu się zdecyduję. Myślę, że sprzeda - i królowa jest raczej dobrze nastawiona, i As Buław tu można odczytać jak jak początek sprawy (kupno), zaangażowanie i tryumf.

_______________

Życzę powodzenia w tej sprawie :)

Odnośnik do komentarza

Czy Pani sprzeda nam to urządzenie?

3 denary, 2 denary, królowa kielichów + as buław

 

Bardzo dobrze rozgryzłaś kobietę. Waha się (2 denary), królowa kielichów na finale, nie jest osobą która robi transakcję. Wydaje mi się, że as to jest słowo, które dała i tylko na słowie poprzestanie.

Widziałabym inne karty na sprzedaż. Za tydzień zadaj to samo pytanie.

Odnośnik do komentarza

Czy Pani sprzeda nam to urządzenie?

 

3 denary, 2 denary, królowa kielichów + as buław

Ta Pani będzie dalej sama pracować na tym urządzeniu i wahać się czy faktycznie powinna w ogóle sprzedać skoro jest sprawne a sama jest do niego w jakiś tam sposób przywiązana.

Odnośnik do komentarza

Czy Pani sprzeda nam to urządzenie?

 

3 denary, 2 denary, królowa kielichów + as buław

Pani i chciałaby i niekoniecznie. Widać, że inni jej doradzają... jest potencjał w tym asie, ale to wszystko mocno nie jest pewne. Waha się nie tylko czy sprzedać w ogóle, także nad innymi kwestiami. Tu nic pewnego nie ma :mysli: Może liczyć się bardzo z czyimś zdaniem i sama poszukując czegoś nowego może zrezygnować ze sprzedaży bądź może to przybrać jakąś inną formę.... choć ostatecznie może trzymać ją dane słowo :mysli: tu takie marzycielstwo i niezdecydowanie a zarazem dbanie o własny interes i sporo może właśnie dziać się na drugim planie co będzie miało wpływ na ostateczny wynik sprawy.

Odnośnik do komentarza

Częściowa weryfikacja:

 

Pani dziś do mnie zadzwoniła, że w najbliższy poniedziałek mogę przyjeżdżać po urządzenie bo zamówiła nowe a na tym do piątku jeszcze popracuje. Cieszę się bo mi na nim bardzo zależy, ale ostateczną weryfikację napiszę w przyszłym tygodniu jak dojdzie do transakcji bo jeszcze wszystko może się zdarzyć;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...