Jump to content

Botox

zakretka23
 Share

Recommended Posts

Koleznaka (wyraziła zgodę na zamieszczenie tego postu) robiła pierwszy raz botox i ewidentnie jest zle zrobiony. Czoło sie wygładzilo, ale brwi lekko się obniżyły, a z zasady powinny pójść do góry by otworzyć oko. Wiadomo działanie toksyny botulinowek jest tym czasowe i z czasem wszytko wróci do normy. Pytam o dwie opcje :)

1. Pójście na korektę choc obawia się - Sprawiedliwosc - to co zostało popsute zostanie naprawione

2. Poczekać, az działanie toksyny ustąpi - 7 monet - ustąpi jak poczeka (fantastyczna odpowiedz)

Obie opcje dadzą oczekiwany efekt :) choc ja skorzystała bym z pierwszej.

Guest Noa20

1. Powinni poczuć się do odpowiedzialności, ale czy na świeżo poprawią i efekt będzie oczekiwany? nie mam pewności

2. Ustąpi po czasie i powinno być ok.

Mi w karcie Sprawiedliwość przede wszystkim rzucają się zasłonięte oczy. Można to zinterpretować, że jak raz coś umieli spieprzyć, to za drugim i tak nie będą potrafili poprawić. Ja bym poczekała.

Dla mnie Sprawiedliwość to jest naprawianie czegoś lub zajmowanie się sprawami, ja wiem - typu oficjalnego, urzędowego, regulacją, uporządkowaniem, naprawą czegoś (co się spieprzyło ;) ) więc jeśli koleżanka pójdzie to ją poprawią, bo muszą to zrobić.

7 monet każe czekać, ale rezultat jest o.k, końcowy efekt powinien być zadowalający ją.

Szkoda że nie dołożyłaś do każdej z nich drugiej karty jako wyniku (efektu).

Ja bym poczekała, bo obie karty wskazują na pozytyw, a jak się boi to po co ma sobie robić dodatkowego stresa. Z kolei jak się nie poprawi, to chyba może iść na korektę w ramach reklamacji? tylko ja bym to od razu zastrzegła, poinformowała gabinet, że jest taka sprawa, bo i Sprawiedliwość tego wymaga.

Koleznak dzwoniła i zaproszona ja na konsultacje. Dopytałam jaka bedzie satysfakcja z ewentualnej korekty

Slonce Koło fortuny 10 pucharow Królowa mieczy

Bedzie zadowolona, wszyscy beda zadowoleni. Królowa mieczy często mi wypada na botoks gdyż ma zamrożona twarz, a takie wlasnie działanie ma toksyna :)

Moim zdaniem na podstawie tych kart, to powinna wrócić i żądać poprawy. Jeśli tego nie zrobi będzie długo czekać na poprawę i mierne efekty.

• 2 weeks later...

1. Pójście na korektę choc obawia się - Sprawiedliwosc - no ja jestem na nie... dla mnie sprawiedliwość zawsze ma negatywne znaczenie...

2. Poczekać, az działanie toksyny ustąpi - 7 monet - dokładnie... musi poczekać...

Koleżanka poszła się pokazać i faktycznie przyznali jej rację, że ma efekty uboczne tego zabiegu.

Nic zostaje czekać, aż botoks trochę puści. Z monet wynika 7 tygodni, albo miesięcy.

Edited by zakretka23

• 1 month later...

Weryfikacja koleżanka napisała o zadośćuczynienie, ale spotkała sie tylko z niekompetencja. Na początku sierpnia wszytsko wróciło do normy ale męczyła sie dobre dwa miesiące z opuchniętymi powiekami.