Skocz do zawartości
ivi123

Sen wypadające zęby

Rekomendowane odpowiedzi

ivi123

Dzisiaj w nocy miałam straszny sen. Kiwaly mi się wszystkie żeby i wszystkie po kolei zaczęły wypadać. Strasznie płakałam i rozpaczałam, jak ja będę żyła bez zębów... Pojawiła się opcja imantów.

W sennikach jast napisane śmierć lub choroba. Przeraziłam się strasznie. Zęby wypadły bez krwi.

Proszę o pomoc w intetpretacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rokk

Podstawowe pytanie - sprawdzają się u Ciebie inne interpretacje zgodne z sennikami? Jeśli niezbyt to i tutaj nie ma się czego obawiać. U mnie na przykład jest właśnie taka sytuacja, parę lat temu bardzo często śniły mi się wypadające zęby (w różnoraki sposóB), a nie umarł nikt. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ivi123

Mi spełniają się sny ale inaczej niż w sennikach... Muszę sama pomyśleć i dojść do swoich wniosków. Może dla tego miałam sen z zębami bo akurat byłam u stomatologa i niekoniecznie wypełnienie mi pasowało do zgryzu i męczyłam się z tym cały dzień. Mimo wszystko sen był okropny...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anusia220

witam, czy mogę się podpiąć pod temat? dziś miałam podobny sen. Wypadły mi dokładnie 3 dolne zęby po lewej stronie, które przed wypadnięciem mocno się ruszały, były zdrowe. Kiedy je dotknęłam i nimi poruszałam wypadły. Najpierw jeden, potem sprawdzałam po kolei czy inne się nie ruszają i tak straciłam 3 zęby, dość duże, z korzeniami. Tak jak autorce postu, bez krwi, byłam strasznie przerażona i zawstydzona swoim wyglądem (przeszło mi przez myśl, że mam paradontozę), wzięłam te zęby spakowałam (myślałam, że lekarz wstawi mi na nowo moje jeśli byłoby to możliwe, bardzo mi na tym zależało we śnie, przejmowałam się też we śnie, że będzie to dużo kosztować) i zaraz szukałam ortodonty (nie wiem dlaczego ortodonty, ale miałam kilka lat temu aparat na zębach). Znalazłam gabinet i więcej nie pamiętam, albo sen się skończył, wstałam przerażona, myślałam, że te zęby na prawdę mi wypadły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ivi123

Może to jakaś strata pieniążków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anusia220

kurczę, strata pieniędzy raczej nie, odkładamy na budowę, a moja mama też miała ostatnio przerażający ją sen o walącym się domu, zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ivi123

U mnie kiedyś sen o burzy i piorunie który walnął w drzewo a te upadło na dom, który się zawalił oznaczał nagły koniec mojego związku. W ciągu kilku dni wszystko się rozwaliło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JacekB PL

Witam !

Mnie "uczono" że "zęby" zawsze odnoszą się do "bliskich" i "dalszych" (ale też bliskich) i tak na przykład : jedynki, te zęby na przedzie to rodzice, "dalsze" to rodzeństwo, jacyś wójkowie, kuzyni itd.

Raczej chodzi o "ich" stan i kondycję, że zaczną się "chwiać" (a dosłownie pisząc będą mieli jakieś mniejsze lub większe kłopoty).

Dobrym symbolem jest znikoma lub brak krwi !

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego !

Jacek B.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi