Skocz do zawartości

Najlepsza dieta i ćwiczenia


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dieta i ćwiczenia bedą dla mnie najlepsze ?

 

1. Jak moje ciało wyglada teraz - Rydwan - wysportowane jest bardzo dobrze :)

2. Jak chciałabym wyglądać - 9 pucharow - jeszcze lepiej ;) na mojej karcie postać ma w bardzo fajny sposób zaznaczone mięśnie i płaski brzuch

3. Moja motywac - gierme mieczy - duzo czytam i układam nowa dietę - motywacji mi nie brakuje

4. Co zrobic by szybko zrzucić nadprogramowe kg - 4 miecze Slonce - dać ciału odpoczac by miało czas na regeneracje, za duzo o tym nie myślec, cieszyć sie życiem

5. Najlepsza dieta - Koło fortuny 5 buław - dostosowana do mojego cylku taka ktora ustawia hormony w organizmie - ketogeniczna

6. Najlepszy sport dla mnie - Cesarz 3 bulawy - regularny, siłowy, cały czas dążenie do progresu

7. Mój wyglad za miesiąc - Krol pucharow Diebeł - chyba nie w głowie mi bedzie wyglad :)

8. Za trzy miesiące - 7 mieczy - wyszczuplenie

9. Na wiosnę - 6 mieczy As pucharow - trudno z 6 mieczy wyczytać wyglad ciała karta brama mówiąc o nowych celach dotyczących uczuc lub pasji

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

1. Jak moje ciało wyglada teraz - Rydwan - wysportowane jest bardzo dobrze :)

Теż tak myślę :)

2. Jak chciałabym wyglądać - 9 pucharow

Urokliwie, kobieco (bo woda :)) i przyciągać wzroki;

3. Moja motywac - gierme mieczy

Do czytania i planowania, jeszcze dodam chęć wyglądać szczuplutko i młodziutko :)

4. Co zrobic by szybko zrzucić nadprogramowe kg - 4 miecze Slonce

Też myślę, że przydało by się odpocząć i cieszyć się życiem;

5. Najlepsza dieta - Koło fortuny 5 buław

Coś mi z jakąś sztuką wałki się kojarzy :)

6. Najlepszy sport dla mnie - Cesarz 3 bulawy

Może ćwiczyć z trenerem?

7. Mój wyglad za miesiąc - Krol pucharow Diebeł

Kogoś fatalnie zafascynuję :)

8. Za trzy miesiące - 7 mieczy - wyszczuplenie

No się zgadzam :)

9. Na wiosnę - 6 mieczy As pucharow

Schudniesz przez zakochanie? :)

_____________________________

Życzę zadowolenia sobą i piękna w życiu :)

Odnośnik do komentarza

Hehehe schudnięcie z milosci jest najlepsze. Zreszta człowiek promieniuje w tedy cudowna aura. Trenuje bodycombat jest to interwał z elementami sztuk walk oraz trening siłowy ze sztangami z trenerem. Sama trzy razy w tygodniu ma bieżni robie mocne interwały po tym trening siłowy z coraz większym obciążeniem :) Dieta ketogeniczna bardzo mi służy juz widać pierwsze efekty :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...