Skocz do zawartości

Lipiec - Iwka


Iwka78

Rekomendowane odpowiedzi

Od 27 czerwca zaczynam nową pracę. Studiuję podyplomowo. Chodzę regularnie na siłownie, jeszcze się odchudzam. Jestem mężatką i mam dzieci.

 

1. Dom i rodzina: mag, 8 denarów, 2 mieczy+rydwan - będzie dość intensywnie, zaznacza się tutaj moja nowa praca. Mamy zamiar kupić auto i możliwe, że 2 mieczy pokazuje podpisanie umowy, a rydwan to samochód.

 

2. Szkoła- 5 pucharów, as buław, 10 pucharów - niestety, ale wydaje mi się, że jednak te studia to był zły wybór i to właśnie pokazuje 5 pucharów. W asie buław będzie jak zwykle energicznie i bardzo emocjonalnie jak zawsze.

 

3. Praca- eremita, 5 mieczy, 4 buław - będę czuć się samotnie i będę kombinować, dopiero na koniec miesiąca będę zadowolona.

 

4. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - głupiec, wieża, cesarzowa- widać, że mam na siłowni nowe ćwiczenia, w wieży widziałabym szybką poprawę sylwetki.

Odnośnik do komentarza

1. Dom i rodzina: mag, 8 denarów, 2 mieczy+rydwan - fajnie i rodzinnie auto uda się kupić będziesz zadowolona mimo nawału obowiązków

 

2. Szkoła- 5 pucharów, as buław, 10 pucharów - smutek, jakiś pomysł, ale będzie ci ciężko, może to już końcówka i dasz radę?

 

3. Praca- eremita, 5 mieczy, 4 buław - będziesz osamotniona, ktoś może cię oszukać ale też miłe chwile cię czekają.

 

4. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - głupiec, wieża, cesarzowa- wprowadzisz nowości po których szybka zmiana i przestój się skończy w Cesarzowej nowa Ty.

 

Miłego lipca.

PS. Zobacz na wzajemnej mój lipiec jak możesz :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

1. Dom i rodzina: mag, 8 denarów, 2 mieczy+rydwan

Tak, raczej sprawa z samochodem będzie załatwiona + widać polepszenie kwalifikacji, może związane z nową pracą;

2. Szkoła- 5 pucharów, as buław, 10 pucharów

Widać rozczarowanie na początku, ale potem będzie znowu chęć do działania i pomysły i humor się poprawi w końcu;

3. Praca- eremita, 5 mieczy, 4 buław

Będą jakieś konflikty z otoczeniem, może jakieś kłamstwo, czy coś, będziesz czuć się samotna i porzucona, ale w końcu wszystko zmieni się na lepsze :)

4. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - głupiec, wieża, cesarzowa

Uważaj przy nowych ćwiczeniach, mogą być traumy, ale ogólnie będziesz zadowolona wyglądem.

_________________

Życzę powodzenia we wszystkim i zadowolenia życiem :)

Odnośnik do komentarza
Od 27 czerwca zaczynam nową pracę. Studiuję podyplomowo. Chodzę regularnie na siłownie, jeszcze się odchudzam. Jestem mężatką i mam dzieci.

 

1. Dom i rodzina: mag, 8 denarów, 2 mieczy+rydwan - będzie dość intensywnie, zaznacza się tutaj moja nowa praca. Mamy zamiar kupić auto i możliwe, że 2 mieczy pokazuje podpisanie umowy, a rydwan to samochód.

 

2. Szkoła- 5 pucharów, as buław, 10 pucharów - niestety, ale wydaje mi się, że jednak te studia to był zły wybór i to właśnie pokazuje 5 pucharów. W asie buław będzie jak zwykle energicznie i bardzo emocjonalnie jak zawsze.

 

3. Praca- eremita, 5 mieczy, 4 buław - będę czuć się samotnie i będę kombinować, dopiero na koniec miesiąca będę zadowolona.

 

4. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - głupiec, wieża, cesarzowa- widać, że mam na siłowni nowe ćwiczenia, w wieży widziałabym szybką poprawę sylwetki.

 

1. Praca, która się zwróci i dużo wydatków, przed którymi będziecie się długo wahać.

2. Prawdopodobnie zrezygnujesz, bo pojawi się ciekawsza możliwość rozwoju.

3. Początek będzie ciężki. Problem z zaaklimatyzowaniem się. Możesz mieć problemy z nowymi obowiązkami. Koniec miesiąca pozytywnie. Powinnaś wejść w następny miesiąc z optymistycznym nastawieniem.

4. Będziesz szczuplejsza i chyba zaczniesz się trochę inaczej ubierać, żeby to podkreślić. Powinnaś czuć się bardzo kobieco :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

1. Dom i rodzina: mag, 8 denarów, 2 mieczy+rydwan - pomyślne zakończenie czegoś, jakiegoś etapu, podpisanie umowy może kupna auta

 

2. Szkoła- 5 pucharów, as buław, 10 pucharów - zniechęcenie, rozczarowanie, że może to był błąd ale później odciągną cię od tego sprawy rodzinne

3. Praca- eremita, 5 mieczy, 4 buław [/b - a ja tu widzę intensywne wprowadzanie się w nowe obowiązki

 

4. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - głupiec, wieża, cesarzowa- dobrze, wprowadzisz coś nowego co da efekty i będziesz zadowolona

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Lianna

1. Dom i rodzina: mag, 8 denarów, 2 mieczy+rydwan - No praca się zaznacza i faktycznie może być kupno auta- powodzonka!

2. Szkoła- 5 pucharów, as buław, 10 pucharów - Może coś Cię rozczarować, ale potem widać przypływ energii i fajną atmosferę :).

3. Praca- eremita, 5 mieczy, 4 buław -Na początku dość średnio, samotność i coś Ci tam może mocno uwierać, ale potem widać znaczne polepszenie sytuacji i zadowolenie :)

4. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - głupiec, wieża, cesarzowa- No widać Twój zapał i końcowe zadowolenie w Cesarzowej :)

 

Wszystkiego dobrego :)

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1. Dom i rodzina: mag, 8 denarów, 2 mieczy+rydwan planowanie pracy, obowiązków domowych, jakieś sprawy związane z samochodem, może porozumienie z mężem w tej sprawie

2. Szkoła- 5 pucharów, as buław, 10 pucharów chyba postanowisz zmienić kierunek, bo asy to zawsze coś nowego, ew. postawisz na spędzanie weekendów z rodziną

3. Praca- eremita, 5 mieczy, 4 buław trochę już znam Twoją sytuację, ale wydaje mi się, ze ta 5 mieczy to jednak plotki, które niekoniecznie muszą mieć pokrycie w rzeczywistości, 4 buław dobrze wróży, no chyba, ze zrezygnujesz z pracy i zostaniesz w domu.

4. Odchudzanie, siłownia/sylwetka - głupiec, wieża, cesarzowa możliwe, że zgubisz wagę, ale to nie będzie pod wpływem realizacji jakiegoś celu, ale stanie się to ot tak, spontanicznie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...