Skocz do zawartości

Śmierć anioła, archanioł Gabriel, płonące przedmioty


Kuroi Neko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Parę dni temu miałam dość dziwny sen, jakoś zapomniałam o nim napisać, ale wciąż mi się przypomina.

 

Śniło mi się, że z nieba spadł anioł, jakiś blondynek, spadł i jakby zabił się. Ale pojawił się nad nim archanioł Gabriel, przynajmniej tak to odebrałam we śnie i go uzdrowił/ożywił, miał wielkie, cudowne skrzydła, był tak cudownie spokojny i jednocześnie silny.

Następnie obudziłam się. A gdy zasnęłam to śniło mi się, że byłam w swoim pokoju i jakby same zaczynały mi się palić jakieś małe przedmioty codziennego użytku typu balsam w butelce, jakieś inne pierdoły, a ja o dziwo miałam je problem zgasić, bo gdy niby już gasiłam to one za chwile zapalały się znowu... Nie był to wielki ogień, ale wzbudzało to niepokój i napięcie, bo już kiedyś w domu tez zapalił mi się mały przedmiot - i wiem, że od takiej pierdoły, może się zacząć coś większego...

 

Co myślicie o tych snach? Połączyłam to w jedno, bo ogień, płomienie to bardzo silny symbol, a anioły nie śniły mi się chyba nigdy wcześniej.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nice

Kuroi Nekoб

Jeśli jeszcze ten temat aktualny :) Zgadzam się, że sen silny.

Śniło mi się, że z nieba spadł anioł, jakiś blondynek, spadł i jakby zabił się. Ale pojawił się nad nim archanioł Gabriel, przynajmniej tak to odebrałam we śnie i go uzdrowił/ożywił, miał wielkie, cudowne skrzydła, był tak cudownie spokojny i jednocześnie silny.

Myślę, że tu jest opisany kontakt twojej osobowości z Duszą (bądź wyższym Ja) - przeżywasz mocne zmiany w świecie wewnętrznym i zewnętrznym, na poziomie duchowym i codziennym (śmierć anioła, płonące przedmioty), ale uświadomienie sobie, że to wszystko się dzieję dlaczegoś, uświadomienie sobie swoich ideałów i odczuwanie w czym jest twoje przeznaczenie, pomagają ci odżyć, zostać spokojną i silną. Tradycyjnie też nierzadko się uważa, że anioły we śnie, zwiastują szczęśliwe zmiany, spokój i kontakt z boskim światem (duszą i wyżej), także sen zwiastuję odrodzenie się i uspokojenie w tych nielekkich warunkach, samopoznanie i rozwój duchowy. Zaufaj sobie i duszy, i w tym odnajdziesz siły :)

___________________

Życzę dobrych zmian i ciekawych snów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Faktycznie szykują się u mnie zmiany, wiadomo trochę się martwię, bo to coś nowego, ale czas w końcu stanąć na własne nogi. Dlatego też staram sie mieć kontakt z duchowym światem, dostaje różne sygnały i wspiera mnie to, bo wiem, że ktoś czuwa, a wszystko układa się dobrze i wszystko to jest po coś :)

Dziękuję kolejny raz za poświęcony mi czas :) Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mądrze "napisane" (i sen i interpretacja).

Wg mnie to „znak” od Wyższego Ja („anioły”).

Ten „ogień” kojarzy mi się z „romansem” (jakieś „mocniejsze” płomienne uczucia) które się „przeniosą” na Twoje „najbliższe otoczenie” (pokój i rzeczy w pokoju).

Możliwe, że kogoś „poznasz” lub już „znasz” i zacznie się coś dziać (w Duszy śpiewać jak to mawia Jacek)

 

Dobrego dnia !

Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...