Skocz do zawartości

Lipiec panny marty


panna.marta

Rekomendowane odpowiedzi

Aura ogólna:

 

Giermek bulaw, 5 monet, 8 mieczy

 

Zmęczenie, może jakaś choroba

 

Uczucia: królowa bulaw, 7 mieczy, koło fortuny, rycerz kielichow

 

Znowu jakiś oszust będzie się kręcił

 

Praca: krol monet, 10 mieczy, 2 kielichy

 

Duzo pracy, gonitwa za kasą, zmęczenie

 

Zdrowie: cesarzowa III, 7 mieczy, giermek monet

 

Sprawy kobiece, uklad moczowy

 

Dom: 10 kiekichow, cesarz IV, 2 miecze, sprawiedliwość XI

 

Tutaj to nie wiem może podjęcie jakiejś nowej decyzji odnośnie mieszkania albo wpłynięcie jakiegoś pisma?

 

Rada: diabeł, śmierć XIII, 4 bulawy

 

Odpocząć i zregenerować się

Edytowane przez panna.marta
Odnośnik do komentarza

Aura ogólna:

 

Giermek bulaw, 5 monet, 8 mieczy brak wiadomości, na które czekasz

 

Uczucia: królowa bulaw, 7 mieczy, koło fortuny, rycerz kielichow los postawi na twojej drodze jakiegoś zalotnika ale nieszczerego, taki co przyjedzie, zawróci w głowie i zniknie

 

Praca: krol monet, 10 mieczy, 2 kielichy zakończenie współpracy z kimś

Zdrowie: cesarzowa III, 7 mieczy, giermek monet nic poważnego raczej dobre zdrowie w lipcu cie czeka

 

Dom: 10 kiekichow, cesarz IV, 2 miecze, sprawiedliwość XI jakies pismo, decyzja urzędowa, rozmowa z urzędnikiem odnośnii mieszkania może, wstrzymanie decyzji

Rada: diabeł, śmierć XIII, 4 bulawy walcz ze złymi nawykami

Odnośnik do komentarza
Gość Nice

Cześć, panna.marta :)

Aura ogólna: Giermek bulaw, 5 monet, 8 mieczy

Lub też mocne zestresowanie przez tą wiadomość;

Uczucia: królowa bulaw, 7 mieczy, koło fortuny, rycerz kielichow

Niekorzystne zmiany w bliskim otoczeniu, może pojawić się facet, ale nieszczery i ze złymi intencjami;

Praca: krol monet, 10 mieczy, 2 kielichy

Mi wygląda na to, że ktoś z pracy odejdzie, urwie się relacja;

Zdrowie: cesarzowa III, 7 mieczy, giermek monet

Warto uważać na sprawy kobiece i stan ogólny, chociaż giermek monet może zwiastować i powrót do zdrowia;

Dom: 10 kiekichow, cesarz IV, 2 miecze, sprawiedliwość XI

Mi to wygląda na oficjalne zawarcie umowy, może jak mówisz, to coś związanego z hipoteką się przejaśni :)

Rada: diabeł, śmierć XIII, 4 bulawy

Odciąć się od wszystkich kłamców i cieszyć się swoim zwycięstwem. Diabeł też się kojarzy ze sprawami materialnymi, może zwiastować koniec walki i radzić cieszyć się tym stanem rzeczy i odpocząć :)

___________________________

Wszystkiego dobrego życzę i rozwiązania wszystkich męczących spraw :)

Odnośnik do komentarza

Aura ogólna: Giermek bulaw, 5 monet, 8 mieczy - na początku dużo energii, ale później energia gdzieś wyparuje i dopadną Cię jakieś własne negatywne przekonania

Uczucia: królowa bulaw, 7 mieczy, koło fortuny, rycerz kielichow pojawi się jakiś facet zainteresowany, który może coś kombinować, ale zaraz los przyniesie drugiego zainteresowanego:-) trzymam kciuki:-*

Praca: krol monet, 10 mieczy, 2 kielichy stabilnie, jakieś problemy się zakończą i będziesz zadowolona

 

Zdrowie: cesarzowa III, 7 mieczy, giermek monet coś kobiecego się zaznacza

 

Dom: 10 kiekichow, cesarz IV, 2 miecze, sprawiedliwość XI - ja bym widziała zadowolenie, spokój, jakieś porozumienie formalne/urzędowe

Rada: diabeł, śmierć XIII, 4 bulawy nie ulegać nerwom, emocjom, bo sprawa dla domu/rodziny skończy się pozytywnie

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

weryfikacja:

 

Aura ogólna:

 

Giermek bulaw, 5 monet, 8 mieczy

 

nie był to łatwy miesiąc - po pierwsze kłopoty ze zdrowiem- idealnie 5 monet plus 8 mieczy nie wiem skąd nagły pogarszający się stan

 

Uczucia: królowa bulaw, 7 mieczy, koło fortuny, rycerz kielichow

 

w zasadzie to nic nowego - sama, samotna i tyle

 

Praca: krol monet, 10 mieczy, 2 kielichy

 

jak zwykle przekręty innych w walce o kasę

 

Zdrowie: cesarzowa III, 7 mieczy, giermek monet

 

głównie problemy z podwyższonym ciśnieniem, bóle głowy czasem smutne dni i lekkie smuteczki , więc obniżony nastrój

 

Dom: 10 kiekichow, cesarz IV, 2 miecze, sprawiedliwość XI

 

miałam spinkę z mamą, plus formalności dot mojego nowego mieszkania

 

Rada: diabeł, śmierć XIII, 4 bulawy

 

Odpocząć i zregenerować się - zadbać o sieie, widzę, że już zdrowie szwankuje od nadmiaru stresu.

 

Dziękuję wszystkim :*

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...