Skocz do zawartości
WerkaDe

Mieszkanie, kłopoty, balkon

Rekomendowane odpowiedzi

WerkaDe

Śniło mi się, że byłam z koleżankami w mieszkaniu dziewczyny, z którą dawno nie utrzymujemy kontaktu. Zostałyśmy tam same, ona zamknęła drzwi i nie mogłyśmy wyjść. Spędzałyśmy tam czas, w rezultacie narobiłyśmy bałaganu, zniszczyłyśmy coś w tym mieszkaniu. Późnym popołudniem usłyszałyśmy, jak do domu wchodzi jej rodzina. Przestraszyłyśmy się i schowałyśmy na balkonie, ale jej babcia od razu nas znalazła. Urządzili nam wielką awanturę, ale zdecydowałam, że to ja jestem głównym winowajcą i wzięłam na siebie jak najwięcej sprzątania, a rodzina koleżanki patrzyła mi na ręce, gdy sprzątałam. Co taki sen może oznaczać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Willow

Cześć, WerkaDe,

Z tego opisu wynika, że czujesz za sobą jakąś wine wobec tej dziewczyny, może mocno skrzywdziłaś jej światu wewnętrznemu (zniszczone mieszkanie), ze swojej strony ci się wydaję, że to wszystko było raczej zemstą w związku z jej niefajnym zachowaniem (zamknęła w mieszkaniu), ale otoczenie i sumienie (rodzina, babcia) ocenia to inaczej, i od wyrzutów sumienia "na balkon" się nie schowasz, dlatego ty i okazałaś się najbardziej winną. Może na poziomie świadomym tak nie myślisz, i tego nie odczuwasz, ale w podświadomości to zostaje.

Również powrót we snach starych znajomych, czegoś dawno straconego i nagle odnalezionego nierzadko zwiastuję powrót do starych, pozornie rozwiązanych problemów.

Czekam na komentarze i życzę wszystkiego dobrego :)

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×