Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

masta

Śniło mi się, iż podjąłem się pracy w krematorium, chodź nie podobała mi się i chyba się szybko zwolniłem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

Cześć, Masta,

Trochę więcej szczegółów by się przydało - co pamiętasz o tej pracy w krematorium? Jakie dokładnie emocji odczuwałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
masta

Generalnie praca polegała jak na pracy w krematorium, czyli palenie zwłok. Odczuwałem napewno wstręt czyli obrzydzenie, odradza niesmak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

masta

To mi się kojarzy z przyszłością, pewnie są tam jakieś wydarzenia, które w tobie wywołują wstręt i strach, boisz się ich powrotu do swojej rzeczywistości i chcesz od nich po prostu się pozbawić (spalić). Coś bardziej konkretnego po twoim opisie ciężko wywnioskować...

Życzę powodzenia we wszystkim, czekam na odpowiedz i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
JacekB PL

Witam !

Ja używając swojej nieskończenie głębokiej wiedzy i mądrości zinterpretowałbym to tak : bardziej jako "sprzątanie" po innych. W sensie, że np. szef da Ci robotę która będzie polegała na "uprzątnięciu bałaganu" po kimś, po jakichś ludziach, niekoniecznie fizyczną, może papierkową, żmudną i "konieczną" do wykonania (we śnie to symbolizowały zwłoki, jakieś "martwe sprawy" które Ci się będą mało podobać).

Pozdrawiam ! i jak zwykle miłego dnia !

Jacek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi