Jump to content

Konferencja

panna.marta
 Share

Recommended Posts

jesienią czeka nas służbowy wyjazd na konferencję.

Może to być w Polsce, ale za dobre wyniki bywają też podróże naukowe za granicę.

Pytanie do kart. Czy uda się wyjechać na konferencję za granicę?

Król bulaw, diabeł XV, rycerz mieczy dołożone dwa miecze c

Ciężkie te karty. Wydaje mi się, ktoś będzie musiał ciężko walczyć o to, by się udało, ale zaryzykuje odpowiedź tak!

Czekam na wasze sugestie: )

• Ekspert

Obym się myliła, ale ja nie widzę w tych kartach wyjazdu. Diabeł to duże przeszkody zwiastuje, Rycerz Mieczy też specjalnie "mobilny" nie jest w tym układzie.

Wiesz co, wygląda jakby decyzją mężczyzny-wyjazd miał być odwołany/miało by do niego dojsc.

Diabeł/rycerz mieczy-propozycja wysłania jednej osoby/ciecie kosztów.

Guest Noa20

Moim zdaniem za granicę nie ma szans wyjazdu, pojedzie ktoś inny. Wyjazd krajowy jest możliwy. Powodzenia

Edited by Noa20

panna.marta,

Król bulaw, diabeł XV, rycerz mieczy dołożone dwa miecze

Mi też wygląda na to, że pojedzie mężczyzna, i będzie wybrany w nieszczery sposób (diabeł) - bardzo możliwe, że szef wybierze kogoś ze "swoich". Po 2 mieczy ta osoba już ma wszystko umówione.

Pytanie tylko gdzie ��

Po 2 mieczy jasne, że to jest kraj, z którym współpracujecie, co w sumie jest logicznym. Rządzi się przez mężczyznę (pamiętam jak mi na Anglię wypadła kiedyś Cesarzowa), symbolem może być wielki puchaty zwierz (Diabeł), może występuję nadużycie władzy (Król Buław+ Diabeł - ale jeśli spojrzeć pod innym kontem, fajny rząd to jest bardzo rzadka rzecz). Może popatrzeć jeszcze na symbole na kartach i ich kolory w odniesieniu do kolorów i symbolów państwa, ale ogólnie karty rzeczywiście są mało-wyjazdowe... Może warto pod tym samym kontem spojrzeć na polskie miasto/województwo?

W każdym razie życzę udanej konferencji :)

Guest User_

Król bulaw, diabeł XV, rycerz mieczy dołożone dwa miecze

Nie pojedziesz. Chyba zamiast Ciebie pojedzie jakis mezczyzna. Jak juz wczesniej dziewczyny wspomnialy, chyba jakis Pan posunal sie do nieczystej taktyki.

• 3 months later...

Weryfikacja. Konferencja odbędzie za granicą i jedziemy wszyscy. Bardzo długo musieliśmy czekać na informację od szefostwa bardzo dużo prawdy jest we wpisie Willow: D dziękuję wszystkim:*

Edited by panna.marta