Skocz do zawartości

Okres wakacyjny


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Co w moim zyciu wydarzy się w okresie wakacji (lipiec-wrzesień)?

 

1. Sytuacja obecna - As pucharow - jestem pełna milosci przede wszytskim do siebie samej, staram sie robic wszytsko z radosci i zaangażowaniem, brak nowego obiektu westchnień

2. Co pomaga, przeszkadza - 4 miecze - przemęczenie, potrzeba odpoczynku, marzy mi sie urlop, a do września jeszcze długo

3. Bliska przeszlosc - Świat, dołożyłam 8 monety - intensywne poszukiwania pracy w internecie, zamykanie pewnego etapu zycia

4. Świadomość - Pustelnik - dążenie do budowania lepszej jakość siebie i poszukiwanie własnej drogi, mimo na wyjściu As pucharow (jest kilku mezczyzn którzy sa zaintersowani) to mam potrzebę odizolowania sie i przemyślenie pewnych sprawa w samotności. Budowanie relacji samej ze soba sama.

5. Podświadomość - 10 mieczy dołożyłam Sprawiedliwosc - zamykanie tego co nie służy, zrobienie bilansu zycia i uczciwe wyciągnięcie wniosków

6. Bliska przyszłość - 4 bulawy - nie zabraknie okazji do świętowania i zabawy

7. Moja energia - Cesarz dołożyłam Krolowa buław - wiem czego chce i działając dążę do tego, buduje swoja stabilna pozycje zawodowa by moc realizować dalsze cele, fatastyxznie ze robie to w swojej energii królowej buław

8. Otoczenie - 9 mieczy - otoczenie nie zadowolone, ze stresowane moga byc to ludzie z pracy którzy nie maja nuz motywacji ...dociagnelam rycerza buław mogą pojawiać sie jakieś narwana osoby

9. Moje nadzieje i obawy - Ksiezyc - wiadomo przed zmianami zawsze sa leki, czy sie uda ? czy podejmę trafne decyzje dla siebie ? Dołożyłam Kaplanka wiec powinnam zdać sie an swoja intuicje.

10. Dalsza przyszłość - Glupiec - sa upragnione zamiany, moze to byc nowa praca lub nowa osoba. Dołożyłam 2 miecze as monet wyglada na to ze bede decydować sie nad wyborem.

Odnośnik do komentarza

1. Sytuacja obecna - As pucharow - jesteś otwarta emocjonalnie

 

2. Co pomaga, przeszkadza - 4 miecze - być może za dużo rozkminiania/analizy, może czasami trzeba po porostu zadziałać

 

3. Bliska przeszlosc - Świat, dołożyłam 8 monety - wydaje mi się, że na otwieranie się na nowe perspektywy zawodowe

 

4. Świadomość - Pustelnik - chcesz się samorealizować, żyć i pracować po swojemu

 

5. Podświadomość - 10 mieczy dołożyłam Sprawiedliwosc - chcesz zamknąć jakiś etap za sobą, który nie był zbyt przyjemny dla Ciebie

 

6. Bliska przyszłość - 4 bulawy - ogólna radość w gronie rodzinnym

 

7. Moja energia - Cesarz dołożyłam Krolowa buław - stabilna i pełna energii kobitka:-)

 

8. Otoczenie - 9 mieczy -tak jakbyś się stresowała tym otoczeniem...

 

9. Moje nadzieje i obawy - Ksiezyc - widać Twoją niepewność i obawy

10. Dalsza przyszłość - Glupiec - widać jakąś nową drogę, coś świeżego przyjdzie przez te wakacje:-)

Odnośnik do komentarza

1. Sytuacja obecna - As pucharow - Jesteś pełna emocji, uczuć, marzeń, cieszysz się życiem, oczekujesz miłości, może słuchasz swoją intuicję, a jednocześnie, jesteś pełna inspiracji;

2. Co pomaga, przeszkadza - 4 miecze - odpoczynek, wyciszenie, brak zmian;

3. Bliska przeszlosc - Świat, dołożyłam 8 monety - rozwój ogólny, może i poszukiwanie pracy w internecie;

4. Świadomość - Pustelnik - rozwój duchowy, analiza świata wewnętrznego, kontakt z sobą, dyscyplina;

5. Podświadomość - 10 mieczy dołożyłam Sprawiedliwosc - odchodzi z twojego życia to, co już musiało odejść, podświadomie jesteś całkowicie przygotowana na takie zmiany;

6. Bliska przyszłość - 4 bulawy - odpoczynek, radość;

7. Moja energia - Cesarz dołożyłam Krolowa buław - dużo energii, pewność siebie, jesteś zdecydowana i przygotowana na osiąganie własnych celi;

8. Otoczenie - 9 mieczy - widać obawy, stres i zmęczenie, rycerz może sygnifikować osobę, która to szczególnie powoduję...

9. Moje nadzieje i obawy - Ksiezyc - dużo obaw, zwątpień i iluzji, Kaplanka może polecać zagłębić się w siebie i słuchać swoją intuicję, Księżyc w takim połączeniu ją polepsza.

10. Dalsza przyszłość - Glupiec - zupełnie nowy okres życiowy, sądzac po dołożonym kartom może wskazywać lub na nową propozycje zawodową, lub na nową znajomość (raczej koleżeńską);

_________________

Ogólnie widać, że to jest czas na zmiany, rozwój i prace ze swoim światem wewnętrznym, intuicją. Można dużo o sobie zrozumieć :)

_____________________

Życzę udanych wakacji ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...