Jump to content

Nów 13.07.2018

zakretka23
 Share

Recommended Posts

1.Co trzeba odpuścić od siebie - As buław - nowe działanie lub relacje budowana tylko na „działaniu”

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - As pucharow - skupić się na pasji, emocjach, nowej milosci

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Słońce - radosc, okres wakacyjny, piekna pogoda, pozytywne nastawienie

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - Król mieczy - otoczenie zmusza mnie do podejścia rozumowego, kierowani się rozsądkiem, ale druga karta radzi Zielenkiewiczem co innego

5. Co muszę i mogę dać innym - 4 bulawy - radosci i zabawę, powinnam wychodzić do ludzi, spotykać sie ze znajomymi, cieszyć życiem

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - Wisielec dołożyłam As mieczy - mysle ze bede podejmować decyzje gdzie pojechać na wakacje, bede szukac wycieczki, lub bedzie to decyzja dotycząca czegos na dłużej w moim zyciu 6 mieczy - nowych kieurunkow, lub faktycznie wyjazd wakacyjny

7.Lekcja, którą trzeba wyciągnąć z szczęściu kart - 8 mieczy - pozbyć sie ograniczeń - dołożyłam Rydwan - by odważnie ruszyć przed siebie

• Maestro

Patrząc ogólnie, to chyba zakończy się znajomość z jakimś mężczyzną i możliwe, że pojawi się coś lub szansa na coś nowego, ale oparta nie na seksie (As buław w 1.punkcie), a na uczuciu (As kielichów w 2.).

Miło by było :) w sumie na mój kosmogram ogromny wpływ bedzie miałam zaćmienie 27 lipca ...jeszcze nie wiem jaki rozkład z tej okazji bym postawił - wpływ ten bedzie na mnie sama, relacje i prace :) trzeba tezy ważąc na wypadki