Jump to content

I mnie co dobrego do końca roku :D

Lianna
 Share

Recommended Posts

• Ekspert

9 Kielichów Pustelnik 9 Denarów 7 Buław 6 Buław

Dobre samopoczucie, Pustelnik pokazuje jogę i medytację :). 9 Denarów też zadowolenie i dobra sytuacja finansowa, 7 Buław z kolei stres, ale też i sport, 6 Buław ogólnie radość i zadowolenie, jakieś zwycięstwo :zeby_na:

Guest Nice

9 Kielichów Pustelnik 9 Denarów 7 Buław 6 Buław

Przeanalizujesz i ustabilizujesz swoje uczucia, dużo o sobie zrozumiesz, finansowa i ogólna stabilność i niezależność się zapowiada + osiągniesz zwycięstwo w długogrającej walce ;)

Życzę dużo przyjemnych zdarzeń w życiu ;)

Widze tutaj bycie w szczęśliwym związku ze sama soba, a to ogromny sukces - gdyż tylko takie osoby moge byc szczęśliwe z drugim człowiekiem.

• Like 1

• Maestro

Postawisz na siebie, na swój rozwój, może tez to być rozwój w jodze (ostatnio sama na nowo próbuję, jestem początkująca, niektóre rzeczy są dla mnie nie do przejścia jeszcze :lol:), albo tez i medytacja. Mozesz osiągnąć w czymś sukces.

• Like 1

Guest User_

Czas samotnosci, ale takiej swiadomej. Bedziesz mogla skupic sie na wlasnym rozwoju duchowym. Sytuacja finansowa stabilna, emocjonalna zreszta tez. Pod koniec mozesz o cos walczyc (brakuje dodatkowych kart), ale sprawa bedzie z pozytywnym rezultatem.

• 6 months later...
  • Ekspert

Weryfikacja

Sorki, że z opóźnieniem jak zwykle. Wydaje mi się, że karty pokazały lepsze samopoczucie, a Pustelnik to joga i medytacja, co bardzo w tym mi pomogły :) 6 Buław pokazuje więcej radości tak na co dzień. 9 Denarów- finansowo ok i mogło w tej kacrie wyjść upiększanie domu. Dzięki :kier:

• Cool 1