Jump to content

To samo co inni - co dobrego do końca roku?

Anastazja979
 Share

Recommended Posts

Co dobrego spotka mnie do końca roku?

4 kielichy, 5 buław, Król mieczy, Król denarów, 3 kielichy

Wydaje mi się, że mogę trochę stronić od kontaktów towarzyskich i może czeka mnie z kimś jakaś sprzeczka. Po tym będę trochę zimna i zdystansowana. Skupię się bardziej na pracy. Jednak sama końcówka roku powinna być miła (3 kielichy).

Jak Wy to widzicie? Z góry dziękuję!

• Ekspert

No chyba trochę się odetniesz od kontaktów, ale potem się to zmieni za sprawą Pana Denarowego i możecie bardzo miło wspólnie spędzać czas- 3 Kielichy.

Wszystkiego dobrego :)

Też mi wygląda, że 2 mężczyzn będzie wałczyło o twoją uwagę, stąd te karty początkowe (4kielichy+5buław), a ty będziesz się tym cieszyć, z nimi flirtować i ogólnie dużo radości będzie :)

Guest User_

Ja takze odczytalabym, ze pojawia sie dwaj Panowie. Mozliwe, ze dowiedza sie o sobie i bedzie klotnia albo beda zabiegac o Twoje wzgledy. Ta 4 pucharow nawet wskazuje mi na odrzucenie czyis wzgledow. Ogolnie bedzie wesolo, spotkania towarzyskie i zabawa.

Nie spodziewałam się takich odpowiedzi. Ja biorę królów raczej za tło sytuacji niż za jakieś konkretne osoby (mężczyzn), ale zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie ciekawie.

Dziękuję :)

• Maestro
Nie spodziewałam się takich odpowiedzi. Ja biorę królów raczej za tło sytuacji niż za jakieś konkretne osoby (mężczyzn), ale zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie ciekawie.

Dziękuję :)

Czemu za tło? Każda karta osobowa symbolizuje konkretnego człowieka.Tym bardziej królowie ;)

Przeczytałam kiedyś na jakimś forum, że karty dworskie to nie zawsze konkretne osoby, ale też uczucia i sytuacje (czasem nasze) i tak w sumie często mi się sprawdza, ale jestem otwarta i wasze interpretacje oczywiście mogą się spełnić. Zweryfikuję w grudniu :)

Też uważam, że pojawia się koło Ciebie jacyś panowie. Z jednym pewnie bardziej zaiskrzy. Relacje trochę niezobowiazujace.

• 5 months later...