Skocz do zawartości
mimiszka77

Nów 13.07.2018 mimiszka77

Rekomendowane odpowiedzi

mimiszka77

Czesc,

Zapożyczyłam rozkład od Zakrętki23. A więc tak wyszło:

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 4 mieczy - przestać się izolować i analizować, czas regeneracji po stratach powinien się już zakończyć.

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - VII denarów - uzbroić się w cierpliowość

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Królowa Buław - moja kobiecość i pewność siebie

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 3 denarów - sprawia, że czuję się stabilnie

5. Co muszę i mogę dać innym - 8 buław - energię, spontaniczność, motywację do działania

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - Umiarkowanie - okres spokoju i harmonii, zrównoważenia z emocjami

7.Lekcja, którą trzeba wyciągnąć z sześciu kart - paź buław - dołożyłam (Sąd Boży +VII mieczy) Nie powracać do dawnych relacji. Mężczyzna, który pojawia się ponownie nie ma szczerych intencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Inez2503

Mimiszko, a może i TY dasz coś od siebie, bo na razie widać, ze tylko bierzesz. Sama pomogłam Ci kilka razy w interpretacjach Twoich rozkładów, a TY nawet nie próbowałaś zajrzeć do moich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mimiszka77

Nie ma problemu. Pisałam już swoje interpretacje pod postami innych osób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Willow

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 4 mieczy - brak chęci do działania, apatię, zmęczenie;

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej - VII denarów - cierpliwość, działanie zgodnie z planem;

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem - Królowa Buław - pewność siebie, zauważalność, śmiałość, pasja;

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - 3 denarów - pomaga się rozwijać, uczy, wspiera.

5. Co muszę i mogę dać innym - 8 buław - spontaniczność, szybkość w znalezieniu rozwiązań, ciekawe pomysły, intuicja;

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca - Umiarkowanie - okres spokoju i harmonii, zrównoważenia z emocjami - też tak myślę;

7.Lekcja, którą trzeba wyciągnąć z sześciu kart - paź buław - dołożyłam (Sąd Boży +VII mieczy) Nie powracać do dawnych relacji. lub do starych ofert/projektów/pomysłów.

Wszystkiego dobrego w nowym okresie życia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi