Skocz do zawartości

Czy dostane ta prace -prosba o weryfikacje mojej interpretacji ZWERYFIKOWANY


gazeta.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdr serecznie.

Od jakiegos czasu chodze na rozmowy kwalifikacyjne ale pracy nie zaczelam z roznych powodow. Niedawno dostalam fantastyczna oferte pracy ale warunek przyjecia to dobrze wypasc na prezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zapytalam kart jak mi pojdzie w piatek na tej rozmowie kwalifikacyjnej-

krolowa monet, kochankowie i diablel.

 

Widze krolowa monek jako osobe sukcesu , kochankowie moze sie spodobam komisji, mam doswiadczenie I wiedze ale ten diablel?! co on oznacza? zaczynam sie troche denerwowac czy w sumie warto zawracac sobie glowe? Diabel to bardzo negatywna karta…

 

Zapytalam kart wprost czy dostane prace? -rydwan, mag, 4 monet wiec chyba nie dostane 4 monet to zastoj, powrot do domu… jak myslicie czy ja to wszystko dobrze interpretuje? pozdr serecznie

Odnośnik do komentarza

Zależy jaka to praca dla bankiera, osoby pracującej w kasynie czy artysty karta Diabła będzie dobrą kartą. Karta Diabła może również oznaczać, że mają ustawiony nabór na to stanowisko. Ewentualnie, że TY zrobisz magnetyzujące wrażenie. Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Widać, że kobieta będzie wybierać (Kochankowie), i raczej będzie za kimś ze "swoich" (diabeł), tutaj się zgadzam z zakretka23.

Diabel to bardzo negatywna karta…

Zależy od kontekstu, w niektórych działa korzystnie, symbolizując mocny pociąg/pasję, również korzystnie działa w kwestii finansowej, szczególnie jak chodzi o własny zysk - ale to wszystkie pozostałe karty muszą być bardzo na "tak" i mega pozytywnie ułożone: w sytuacji z wyborem (jak tu) i rozmową kwalifikacyjną, to działa już gorzej, symbolizując tu nieszczere nastawienie.

Zapytalam kart wprost czy dostane prace? -rydwan, mag, 4 monet

Ogólnie, karty niezłe, Rydwan symbolizuje ruch i kontrole, Mag - wole, osiągnięcie celi, profesjonalizm, 4 monet w takim połączeniu raczej symbolizuję stabilność i pieniądze, niż zastój, także myślę, że uda się, ale przy następnej rozmowie.

_____________

Życzę dużo powodzenia i dostać się do pracy :)

Odnośnik do komentarza

Dziekuje bardzo, zastanawiam sie nad rezygnacja chyba ze diabel to moje mysli ze ktos dostanie to prace bo z jakiegos powodu mam takie przeczucia…. ta prezentacja to duzo pracy i nie chce tego przygotowywac jakby ta praca byla dla kogos innego ale jezeli to moje leki wyszly w kartach…. ahh sama juz nie wiem bo stresuje sie chyba za bardzo. Ogromne dzieki za wasz czas :)

Odnośnik do komentarza

gazeta.pl

zastanawiam sie nad rezygnacja chyba ze diabel to moje mysli ze ktos dostanie to prace bo z jakiegos powodu mam takie przeczucia….

Właśnie dlatego, że karty mogły pokazać twoje uczucia, warto nie rezygnować :) Dasz z siebie wszystko, no jak nie wezmą, to już po pierwsze nie będzie wielką niespodzianką, a po drugie będziesz miała spokój przez to, że przynajmniej próbowałaś :)

Odnośnik do komentarza
Gość User_

Po pierwsze nie rezygnuj, to zawsze jakies doswiadczenie. Jesli chodzi o moja interpretacje:

 

krolowa monet, kochankowie i diablel - Mam wrazenie, ze beda sie zastanawiali pomiedzy Toba a jakas inna osob. Bardzo mozliwe, ze ta druga osoba to wlasnie diabel. Osoba, ktora po trupach dojdzie do celu.

 

rydwan, mag, 4 monet - Ja powiedzialabym, ze przejdziesz dalej. 4 monet to finansowa stabilizacja przy rydwanie i magu to jakby rozpoczecie nowego dzialu. Ten stol Maga nawet kojarzy mi sie z wozkami pielegniarek :)

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

mini weryfikacja-rozmowa poszla dobrze ale zaczelam miec watpliwosci czy chce tam pracowac gdyz pracowalabym z anoreksja i bulimia a to nie jest dziedzina mojej kompetencji czy pasji… zastanawiam sie ale tez czekam jaka oni decyzje podejma, mam uslyszec w poniedzialek. Wstawie wtedy weryfikacje :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...