Jump to content

Zabieg na brzuch

zakretka23
 Share

Recommended Posts

Jak zadziała na mnie zabieg na brzuch, któremu mam ochotę sie poddać ?

9 monet Śmierc Gwiazda

Byłabym zadziwia zmiana i chyba, az takiej się nie spodziewam. Widać duża zmiane w karcie Śmierci i osiągniecie nie uchwytnego marzenia, ktory jak widać ciezko osiągnąć za pomocą diety i treningów.

Ile zabiegów bym potrzebowała? Zazwyczaj zalecane jest 3-5 powtórzeń.

5 monet 4 bulawy 2 money - widać duży wydatek i przekornie postawie na trzy razy

Myślę, że zadziała super. Poczujesz się bardzo atrakcyjnie i kobieco. Zmiana powinna być duża, widoczna.

Co do drugiego pytania to wydaje mi się, że jest to dość spory wydatek, zdecydujesz się na te 3 zabiegi i dokupisz kolejne dwa lub jeden, bo będziesz chciała utrwalić/podkręcić efekt.

Twoje ciało na pewno zmieni się, ubedzie czegoś. Z pewnością kilka razy, gdyż jeden lub dwa to za mało. Albo coś trzeba będzie uzupełnić w domu np dodatkowy krem czy coś powtórzyć.

Trzy zabiegi to opcja minimalna :) pewnie skończy sie na 4 - 5, jak wiadomo takie zabiegi nie sa tanie. Jednak jeste to opcja najmniej inwazyjna. Wybieram sie tez do specjalisty bo chce namierzyć winowajcę stawiam na jakas nietolerancję i problemy z kortyzolem - moze ktotas na to postawi karty - a ja w tym czasie zrobie sprintem 5 km i godzinę porzucam sztanga ;)

Acha wczoraj przypadkiem trafiłam na lekarza i tez zastanawiam sie czy to ta osoba - musi byc to ktos z podejściem holistycznym. W końcu wszytsko zaczyna sie w głowach lub emocjach.

Jako blokada i problem e osiągnięciu wymarzonej sylwetki wyskakuje Ksiezyc moze to byc żołądek nietolerancja hormon - kortyzol lub blokada w głowie

Edited by zakretka23

• 2 weeks later...
Zabieg na brzuch

Jak zadziała na mnie zabieg na brzuch, któremu mam ochotę sie poddać ?

9 monet Śmierc Gwiazda

Nie pójdziesz na zabieg. Z początku nie obejdzie się bez żalu, ale potem wyjdzie Ci to na dobre. Karta Śmierć = Odrodzenie a potem masz kartę Gwiazda = duchowe i cielesne odrodzenie.