Jump to content

Jak wszyscy :) to wszyscy - do końca roku :)


zakretka23
 Share

Recommended Posts

Co mnie czeka do konca roku ?

 

4 puchary Swiat Rycerz buław 2 monety Kochankowie Pustelnik As pucharów Krol Pucharów

 

Wyciągałam tak jak czułam stad ilośc kart :) Na początku zaznacza się znużenie i przemęczenie. Na ta chwile faktycznie tak jest - przysiadłam i jakoś nie widze celowości działania. Pewnie weszłam w okres przed urodzinowy, gdyż jestem lwica. Karta Świata moze pokazywać wyjazd wakacyjny za granice planowany na wrzesień ale ciezko stwierdzić czy dojdzie do skutku. Pozniej widać pracy i opcje dwoch wyborów 2 monety Kochankowie Pustelnik prawdopodobnie odejście z obecnej pracy. W kazdym razie Pustelnik po Kochankach mowi o dojrzałej i właściwej decyzji. Na koniec wyskakuje zauroczony Pan obstawiam go na koniec roku ...ten sam z pytania o zycie intymne na rok ;)

Edited by zakretka23
Link to comment
Share on other sites

Skończy się okres rozczarowań, apatii i smutków (4 kielichy + Świat), może będzie przyjemna podróż, a potem będziesz wybierać (2 monet+Kochankowie) między 2 mężczyznami i wybierzesz rozsądnie i dobrze, dobrze wiedząc o własnych zapotrzebowaniach tego, co będzie ci bardziej odpowiadał - pewnie też będzie starszy i rzeczywiście ciebie kochający :)

____________________

Życzę dużo przyjemnych wydarzeń :)

Link to comment
Share on other sites

Guest User_

Z pewnością czekają Ciebie jakieś dylematy, wybory. Ja mam wrażenie, ze poznasz wcześniej pierwszego Pana, ale wycofasz się z tej znajomości. Dopiero później pojawi się ten mężczyzna, który zaoferuje prawdziwe uczucie. Początek jeszcze taki smutny. siedzenie i rozpamietywanie tego, co już nie wróci. Jednak zamkniesz ten etap, bo widać nowe osoby na horyzoncie.

Link to comment
Share on other sites

  • Ekspert

Ja bym powiedziała, że jakiś wyjazd Ci się szykuje, bo karta Świat i Rycerz Buław,poza tym faktycznie możesz stanąć przed wyborem - 2 Monety, Kochankowie :). Będzie okres samotności, ale może też sobie przemyślisz pewne sprawy, taka wewnętrza mądrość i pojawi się Pan, love :).

Wszystkiego dobrego :) :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem dlaczego, ale mi przyszło do głowy propozycja pracy bądź jakiejś współpracy możliwości dodatkowego xarobku, którego tak za bardzo nie bierzesz pod uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...