Skocz do zawartości

Nów 13 lipca 2018 r.


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Karty od koleżanki ;)

 

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 10 MIECZY może nerwy, całkowite odcinanie się od czegoś, depresja, itp.

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej -WISIELEC spokój, może powinnam medytować? Na pewno powinnam zatrzymac się, nie działać..

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem -UMIARKOWANIE spokój, cierpliwość

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - CESARZOWA czuję się wazna

 

5. Co muszę i mogę dać innym - GWIAZDA nadzieję na lepsze jutro

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca -ŚMIERC 4 buław zmiany dotyczące domu, relacji

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- PAZIK PALEK, DIABEŁ, SPRAWKA wydaje mi się, że tu chodzi o nerwy związane z moim synem..

Odnośnik do komentarza

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 10 MIECZY - dystans, nerwy, wszystko, co już samo odchodzi i nie żyję;

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej -WISIELEC - talent do zaakceptowania i pogodzenia się ze zbiegiem okoliczności, umiejętność spojrzenia na sytuacji z wielu różnych stron, może być medytacja, spokój;

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem -UMIARKOWANIE spokój, cierpliwość - Tak :)

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - CESARZOWA czuję się wazna+ atrakcyjna, kobieca i twórcza;

5. Co muszę i mogę dać innym - GWIAZDA - nadzieję, pomysły, natchnienie - nauczyć marzyć i spostrzegać piękno wokół siebie;

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca -ŚMIERC 4 buław - zmiany w otoczeniu, koniec odpoczynku;

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- PAZIK PALEK, DIABEŁ, SPRAWKA wydaje mi się, że tu chodzi o nerwy związane z moim synem.. - ciężko pod kontem lekcji o tym pisać... Trochę dystansu i pomyślności by się przydało i pod kontem ludzi, i pod kontem wydarzeń, a szczególnie reagowania na to wszystko. Może przesadnie martwi się o syna, może ma zwyczaj od razu na wszystko za mocno reagować - warto trochę nauczyć się dystansu i sprawiedliwego, i pomyślnego oceniania sytuacji :)

A tak ogólnie skojarzyło się, że jego (syna) jakby ktoś niesprawiedliwie z początku oskarżył, ale za jakiś czas prawda wyjdzie na jaw...

Odnośnik do komentarza
Gość User_

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 10 MIECZY odpuścić negatywne myśli, ból, przeboleć traumy, aby przeciąć destrukcyjny wpływ myśli.

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej -WISIELEC - zatrzymać się na chwilę, aby przyjrzeć się sprawom z innej perspektywy. Wykorzystać czas zawieszenia, na wgląd w siebie.

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem -UMIARKOWANIE równowaga emocjonalna, docenić harmonię w życiu.

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - CESARZOWA powoduje, że jesteś w pełni wartościową kobietą. Czujesz, że masz autorytet.

 

5. Co muszę i mogę dać innym - GWIAZDA wsparcie i ochronę, przyjaźń, zaufanie, wrażliwość. Nawet powiedziałabym, że jakąś wrażliwość na sztukę - muzykę, poezję, malarstwo, o ile się tym interesujesz.

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca -ŚMIERC 4 buław - może nie dojdzie do jakiejś imprezy - wesele, spotkanie towarzyskie lub urlopu. Ewentualnie, czas świętowania, beztroski się skończy. W końcu pojawił się wcześniej wisielec, więc może pewna transformacja. Okres aktywności towarzyskiej się zakończy, aby poświęcić czas sobie.

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- PAZIK PALEK, DIABEŁ, SPRAWKA wydaje mi się, że tu chodzi o nerwy związane z moim synem - bardzo możliwe. Nie wiem, ile syn ma lat, ale może ma jakiś nałóg - gry komputerowe, fb itp Sprawiedliwie nagradzaj, ale także wymierzaj kary.

Odnośnik do komentarza
Gość Lianna

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 10 MIECZY - No nerwy, jakieś złe myśli itp.

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej -WISIELEC - Wyciszenie, spokój, spojrzenie na sprawy z różnych perspektyw. Polecam medytację ! Bardzo fajna sprawa :)

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem -UMIARKOWANIE - Spokój i równowaga :)

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - CESARZOWA Sprawia, że czujesz się atrakcyjna i pewna siebie :)

 

5. Co muszę i mogę dać innym - GWIAZDA - przyjaźń, miłość, nadzieję, empatię i swoją wrażliwość :)

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca -ŚMIERC 4 buław Pozytywne zmiany dotyczące domu, stabilizacji :)

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- PAZIK PALEK, DIABEŁ, SPRAWKA - Tak, jakby Syn coś przeskrobał i będzie Cię to stresować :)

 

Wszystkiego dobrego :*

Odnośnik do komentarza

1. Odpuścić nerwy, lęki może trochę pomyśleć sobie , że czasem nie ma z tej sytuacji dobrego rozwiązania i dać sobie czas

2. Zgadzam się. Wyciszyć może jakies metody relaksacyjne?

3. Spokój i dystans do pewnych sytuacji

4.maja cie za osobę pewna siebie i kompetentna

5. Spokoj, wsparcie, przyjaźń

6. Jakiś nowy etap może coś w domu?

7. Mniej stresu, ale też nie ufaj plotkom jakoś mi to tak przyszło do głowy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • Maestro
Karty od koleżanki ;)

 

1.Co trzeba odpuścić od siebie - 10 MIECZY może nerwy, całkowite odcinanie się od czegoś, depresja, itp.

 

2. Co trzeba trzymać przy sobie jak najbliżej -WISIELEC spokój, może powinnam medytować? Na pewno powinnam zatrzymac się, nie działać..

 

3.Co jest teraz moim największym nabytkiem -UMIARKOWANIE spokój, cierpliwość

 

4.Jak otoczenie wpływa na mnie - CESARZOWA czuję się wazna

 

5. Co muszę i mogę dać innym - GWIAZDA nadzieję na lepsze jutro

 

6.Co zacznie się w moim życiu wraz z nową fazą księżyca -ŚMIERC 4 buław zmiany dotyczące domu, relacji

 

7.Lekcja, którą trzeba wynieść z pierwszych sześciu kart- PAZIK PALEK, DIABEŁ, SPRAWKA wydaje mi się, że tu chodzi o nerwy związane z moim synem..

 

Weryfikacja

 

Mialam odpuscic od siebie mysli o porzuceniu partnera,bo byl powazny kryzys,karty radziły przeczekac -Wisielec.Nauczylam sie cierpliwości i spokojnego reagowania na stres -Umiarkowanie.Dalam nadzieje Gwiazda,a ludzie nader czesto mnie komplementowali,co bylo szokiem,bo mialam problem -Cesarzowa.Lekcja to niezadowolenie mojego synka,bo wyslalam go na oboz i zabralam dostęp do internetu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...