Jump to content

Morze nocą, pływający ojciec


WerkaDe
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że byłam z rodzicami nad morzem. Była noc, ale widziałam wszystko dobrze. Mój ojciec bez wahania wskoczył do wody i odpłynął daleko od brzegu. Obserwowałam go z jakiejś wysokości. Widziałam go dobrze, bo podczas płynięcia palił papierosa, który tlił się małym płomykiem. W pewnym momencie zobaczyłam, jak zbliża się do niego jakaś spora ryba, którą obserwował z ciekawością. Później znalazłam się w wodzie razem z nim, a on pokazał mi film, jaki nagrał telefonem - nad taflą wody latały nietoperze polujące na małe rybki, chwytając je w szpony i pożerając. Znalazłam się pod wodą. Miałam w garści jedną rybkę, którą włożyłam prosto w zanurzone szpony nietoperza. Co taki sen może oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Witam !

 

Woda to wg. mnie emocje i uczucia oraz sfera "emocjonalna". To, że tato "wciągnął" cię w wodę i „byłaś z nim w wodzie” (oceanie) ja bym powiedział, że jakaś sprawa która was „zbliży” ze sobą (mama w tym nie uczestniczyła). Na początku będziesz mogła „obserwować” swojego tatę sama (widziałaś „światełko papierosa”) potem nie wiadomo jak do niego dołączysz.

Ja bym nietoperze interpretował jako coś „nie do końca pewnego i dobrego” jakieś działanie w które lepiej się nie angażować (dałaś tam jedną rybkę dla nietoperza i na tym bym zakończył).

Cokolwiek będzie się „działo” w najbliższym czasie w twoim życiu lepiej patrzeć na to „z dystansu” (co może być trudne bo byłaś w wodzie czyli w tej sprawie będziesz uczestniczyć, będzie ona miała znaczenie emocjonalne).

 

Pozdrawiam ! (miniaturka z Death Note)

Jacek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...