Skocz do zawartości

Wpływ zaćmienie 27.07.2018


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zaćmienie 27 lipca wpłynie na poszczególne aspekty mojego zycia

 

Aura - 3 monety - skoncentruj mnie na rozwój, naukę, pracę, materie

Praca - 4 monety - jeszcze bardziej umocnie swoja pozycje zawodowa

Finanse - Rydwan - skupie się mocno na tej dziedzinie, mam cel oraz aspiracje na lepsze pieniadze

Uczucia - 3 puchary - tutaj przyjemnie i raczej luźno

Zdrowie - giermek monet - wszystko dobrze

Otoczenie - Krol monet - jakiś konkretny pan w otoczeniu byc moze zajęty - 3 puchary

Dom - 8 pucharów 7 mieczy - ogromna ochota na zmiane sytuacji mieszkaniowej byc moze poczunie kroki w tym kierunku - mam ochotę uciec heheh

Treningi - Rycerz buław - bardzi aktywnie

Pan X - Kochankowie Diabeł - bedzie mnie kusił i moze byc namiętnie

Niespodzianka - 6 mieczy Glupiec - jakas nowa możliwość

Robic - 8 mieczy - rozwinąć skrzydła, poznac przyczynę blokad i zrobic z nimi porządek

Czego nie robic - 2 miecze - nie wycofywać sie i nie rozmyślać za bardzo, nie szukac rozwiązań jedynie poprzez intelekt

Rada - Król mieczy - opracować strategie

 

Kluczowe bedą finanse i relacja z Panem x na co wskazują WA

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Aura - 3 monety - rozwój, osiągnięcie celi, rozwój karierowy, przejście na nowy poziom;

Praca - 4 monety - może być wzmocnienie pozycji, mogą też trochę zatrzymać wypłatę;

Finanse - Rydwan - rozplanujesz wszystkie wydatki, może również planujesz podróż?

Uczucia - 3 puchary - przyjemnie, wesoło, przyjacielsko, lekki flirt;

Zdrowie - giermek monet - też bym powiedziała, że wszystko jest w porządku :)

Otoczenie - Krol monet - jakiś konkretny pan w otoczeniu byc moze zajęty - 3 puchary - albo może z tobą flirtować :)

Dom - 8 pucharów 7 mieczy - plany na zmiany, które raczej w planach pozostaną;

Treningi - Rycerz buław - aktywnie + może nowa znajomość;

Pan X - Kochankowie Diabeł - będzie mocny pociąg do niego, i będziesz się wahać - czy warto?

Niespodzianka - 6 mieczy Glupiec - możliwość rozpoczęcia czegoś odnowa :)

Robic - 8 mieczy - rozwinąć skrzydła, poznac przyczynę blokad i zrobic z nimi porządek Zgadzam się, ale może też być rada odciąć się od wszystkiego i odpocząć;

Czego nie robic - 2 miecze - unikać możliwego pogodzenia (?) + mniej zwątpień, dystansu;

Rada - Król mieczy - opracować strategie tak, lub jeśli jest sygnifikatorem pana X, to warto przejaśnić z nim sytuacji :)

_______________________

Życzę wszystkiego dobrego i mądrych decyzji :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...