Jump to content

Sen? Zwidy?


Sinduella
 Share

Recommended Posts

Witam.

Chciałam wam opisać moja sytuację, która miała miejsce jakis czas temu I zapytać o wasze pomysły.

Więc do rzeczy:

Położyłam się spać o 22 jak zwykle, nie mogłam długo zasnąć mimo leżenia z zamkniętymi oczami, więc postanowiłam wstać..

 

I tu się zaczyna...

 

Doszłam do drzwi i nagle poczułam straszne zmęczenie, oparłam się plecami o drzwi(w tym czasie usłyszałam że mama weszla do łazienki) nie mogłam poruszyć konczynami.. Postanowiłam jakoś się dostać do łóżka. Jedynym sposobem w takiej sytuacji wydało mi się osunięcie na podłogę, co też zrobiłam- w bok, poczułam oparcie fotela, ale przez niego "przeszłam" dalej na ziemię.

 

W tamtym momencie nie wydało mi się to dziwne, ale cóż..

Więc dalej dosłownie"doturlałam" się do łóżka i jakimś sposobem usiadłam na podłodze opierając się rękoma i głowa o łóżko.. usłyszałam poruszenie drzwi, uznałam że to mama i że zaraz będzie pytać czemu śpię na siedząco, ale nie.. po chwili obok mnie usłyszałam pytanie "czy mogę się z Tobą położyć, żeby się przytulić?" 3krotnie I jedno bardzo energiczne szturchanie za ramię jakby ktoś chciał mnie obudzic. zdziwiona otworzyłam oczy.

Leżałam na łóżku w tej samej pozycji w której zasypialam... przede mną stała dziewczynka dokładnie stała na brzegu łóżka pamiętam wszystkie szczegóły jej piżamki biała 2czesciowa z gwiazdkami granatowym włosy proste trochę za ramiona jedyne co nie widziałam jej twarzy.. trwało to jakieś 2sekundy jak z zaciekawieniem bez strachu się jej przyglądałam (mama wyszla z lazienki) ona odwróciła się do okna zrobiła krok a robiąc 2 znikła.. wtedy się przestraszyłam..

 

Od tamtej nocy nie mogę spać.. Nie wiem czemu mam wrażenie że jak znowu wyjdę z siebie co robię czasem właśnie bez kontroli to ten ktoś będzie czekał..

 

Osobiście odczuwam to w ten sposób iż coś mnie chciało obudzić przed jakims złem, nie wiem czy to była ta dziewczynka czymś złym czy co innego, w każdym razie odczułam zagrożenie i opiekę..

 

Czy ktoś miał podobne zdarzenia lub wie czy to było powiązane?

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
  • 4 months later...

Sen - tak, zwidy - tak, po prostu było to mimowolne OOBE. Po fazie zasypiania ciało zasnęło a świadomość została. Temat mocno rozpisany. Ta dziewczynka w piżamce może być podróżniczką astralną lub z innego wymiaru. Może jakieś dziecko które zasnęło i skoczyło do astralu. Znaczy się trochę poczytać ale i popróbować. Zalecam ostrożność ludzie piszą bardzo dużo, fantazje mają ogromną i ogromne zdolności literackie. Podróżując w OOBE spotyka się różne postacie: dobre i złe jak i można podróżować dalej jako "obserwator" można to nazwać LD "Lucid Dream"  podglądając inne światy, inne wymiary.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...