Skocz do zawartości

Antykonceocja


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu jestem sama - mimo ataków eks i innych panów - podjęłam decyzje nie wchodzenia w bezsensowne romanse. Gotowa jestem na relacje z dojrzała istota męska. Zastanawiam sie czy nie odstawić tabletek by organizm odpoczął, łatwiej tez bedzie mi pracować nad forma.

 

Co jest za odstawienie tabletek ? Umiarkowanie - równowaga organizm szybko wróciłby do równowagi i wszystko lepiej by działało.

 

Co jest przeciw odstawieniu tabletek ? Koło fortuny - cykl się rozreguluje - dołożyłam As mieczy Krol monet - cóż zachce mi sie bliskość z jakimś Królem Monet - nie znam człowieka.

 

Czy bede miała seks do konca września ? Krol monet Cesarzowa 4 monety - raczej bede sie opierać :)

 

Hmm chyba zjem jeszcze jeden listek.

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • Maestro
Co jest przeciw odstawieniu tabletek ? Koło fortuny - cykl się rozreguluje - dołożyłam As mieczy Krol monet - cóż za chce mi sie bliskość z jakimś Królem Monet - nie znam człowieka

 

Rozbawiło mnie to :lol:

 

Tak, jak odstawisz, to wróci równowaga, ale przeciwko jest fakt, ze poznasz magle faceta. Seksu nie widać, będziesz się wzbraniać ;)

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie relacje wole zacząć od poznania mężczyzny od strony charakteru, światopoglądu itd a nie od dupy strony :P Bardzo mnie cieszy, że wywołałam uśmiech :)))

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Myslę ze powinnas odstawic; faktucznie organizm i hormontilskudd wroca do rownowagi A denarowy ktory się pojawi

Moze tez pomyslec o odpowiednim zabezpieczeniu Nietylko jest to sprawa kobiety Zgadzam się ze lepiej powoli poznawać faceta od innych stron

Odnośnik do komentarza

Co jest za - umiarkowanie- Twój organizm spokojnie to przyjmiemie tzn nie będzie jakichś gwałtownych reakcji na odstawienie. Spokój, równowaga ducha i ciała.

 

Co jest przeciw - koło fortuny, król mieczy - no jeśli pojawi się facet, to po prostu trzeba będzie szukać rozważnego rozwiązania nowej decyzji dotyczącej zabezpieczenia. Nie muszą pewnie to być tabsy koło jak koło daje wiele możliwość.

 

Ja na podstawie tych kart odstawilabym te tabletki oczyści Ci się organizm i wrócisz do formy : )

Odnośnik do komentarza

Teraz przyszło mi do głowy, ze Koło fortuny pokazuje oprócz regulowania cylku - regulacje hormonów na plus w organizmie.

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza

Co jest za odstawienie tabletek ? Umiarkowanie - równowaga psychiczna + naturalne procesy w organizmie;

Co jest przeciw odstawieniu tabletek ? Koło fortuny - cykl się rozreguluje - dołożyłam As mieczy Krol monet - cóż zachce mi sie bliskość z jakimś Królem Monet - nie znam człowieka. - chromony się rozregulują + może rzeczywiście kogoś poznasz, As mieczy tez może symbolizować zapłodnienie, ale rzeczywiście, seks raczej się nie wydarzy;

Czy bede miała seks do konca września ? Krol monet Cesarzowa 4 monety - będziesz kusić innych, ale się opierać :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...