Skocz do zawartości

Sierpień


zakretka23

Rekomendowane odpowiedzi

Aura As pucharow Siła - jesli to nie początek jakiejś namiętności, to ma pewnie miesiąc bedzie bardzo udany, pełen uczucia, pasji, zaangażowania ;)

Praca 10 pucharow - sympatycznie (dziwne połowa osob to pasożyty przypisujące sobie nie swoje zasługi) i towarzysko

Finanse 9 monet - bardzo dobrze, zgodnie z moimi potrzebami

Uczucia As mieczy Królów buław - podejmę jakieś decyzje

Zdrowie 2 puchary - musze uważać na podwójne narządy Hmm moze to rozregulowane hormony, myślałam o odstawieniu pigułek ale jak patrze na aurę miesiąca to mam wątpliwości ;)

Otoczenie - Rycerz pucharow - jakiś podrywa z bedzie mi nakręcał makaron na uszy

Dom - 6 mieczy - wyjadę albo sporadycznie bede bywać

Siłownia Gwiazda - nowe nadziej, odzyskam wiarę i nadal bede ciezko pracować albo bede jakas nieprzytomna

Pan x Siła Rydwan - albo bedzie intensywniejszy niz zazwyczaj albo wyjedzie na wakacje

Niespodzianka 4 puchary - nic ciekawe bede zdziwiona ze tak mało sie dzieje - nudy

Robic 2 bulwy - obserwować nie pokazując swoich

Czego nie robic giermek monet - nie liczyć na okazje nie prosić sie

Rada 10 monet - skupić sie na domu rodzinnym, materi, budowaniu wartości materialnych

Edytowane przez zakretka23
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Aura As pucharow Siła - no ja bym się seksu dopatrywała:-))))

 

Praca 10 pucharow - nie przepadam za tą kartą, bo często mi pokazuje, że już mi się ulewa... aby u Ciebie było na odwrót...

Finanse 9 monet - tutaj super

 

Uczucia As mieczy Królów buław - rozmowa z jakimś facetem, który jest tobą zainteresowany

 

Zdrowie 2 puchary - musze uważać na podwójne narządy - też tak bym powiedziała

 

Otoczenie - Rycerz pucharow - jakiś adorator zachochany...:-)

 

Dom - 6 mieczy - wyjazd lub jakaś zmiana

 

Siłownia Gwiazda - będziesz czuć się atrakcyjna na siłowni:-)

 

Pan x Siła Rydwan - stawiałabym na intensywność cielesną:-)

Niespodzianka 4 puchary - mogą być nudy albo dostrzeż jakąś szansę do wykorzystania dla siebie

 

Robic 2 bulwy - nic nie robić, nie podejmować żadnych działań, obserwować

 

Czego nie robic giermek monet - uważać na jakieś nowe propozycje

Rada 10 monet - skupić sie na domu rodzinnym, materi, budowaniu wartości materialnych - tak

Odnośnik do komentarza

Aura As pucharow Siła - dużo uczuć, marzeń, pasji, przy tym raczej nie będzie problemu z tym, żeby to kontrolować;

Praca 10 pucharow - przyjemne kontakty, rozmowy, wrażenie, dobre, cieple klimaty, zadowolenie;

Finanse 9 monet - wystarczająco, będziesz czuć się pod tym kontem niezależna, zadowolona, bez obaw;

Uczucia As mieczy Królów buław - wyjaśni się sprawa z tym królem, może podejmiesz jakąś decyzję wobec niego,

Zdrowie 2 puchary - dobrze, ale warto uważać na płyny (układ krwionośny i td), może na kobiece jakieś rzeczy;

Otoczenie - Rycerz pucharow - przyjemnie, życzliwie, przyjacielsko, może być jakis zainteresowany tobą człowiek/flirt;

Dom - 6 mieczy - planujesz wyjazd? Mogą też być jakieś zmiany, dotyczące domu;

Siłownia Gwiazda - dążenie do i próba osiągnięcia ideału;

Pan x Siła Rydwan - intensywnie, dużo ruchu, pasji, może ruszyć jakaś sprawa (ewentualnie wyjazd), możesz poczuć się w lepszej pozycji odnośnie niego;

Niespodzianka 4 puchary - może się nudzić, możesz zachcieć odpocząć od kontaktów/rozmów;

Robic 2 bulwy - zająć neutralną pozycje, zastanowić się, czego tak naprawdę chcesz;

Czego nie robic giermek monet - uważać na oferty związane z pieniądzmi, pracą;

Rada 10 monet - skupić sie na domu rodzinnym, materi, budowaniu wartości materialnych - zgadzam się, może też warto zainwestować w dom, odwiedzić rodziców;

_____________________

Udanego sierpnia ;)

Odnośnik do komentarza

Aura - tak sobie pomyślałam,że zakwitniesz :D

Praca - tu bym po prostu powiedziała,że bez żadnych nieprzyjemnych zmian

Finanse - widać zadowolenie

Uczucia - od czegoś się odetniesz, ale dalej jesteś aktywna

Zdrowie - nic złego

Otoczenie - możliwe,że jakiś pan się pojawi

Dom - może lekkie oddalenie?

Siłownia - według mnie z postępami :)

Pan X - może będzie go do Ciebie ciągnęło

Niespodzianka - po prostu miły czas

Robić - czekać,obserwować

Rada - tak jak mówisz dom rodzinny, stabilność

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...