Skocz do zawartości

szefowa, konie, ekskluzywny bar


WerkaDe

Rekomendowane odpowiedzi

Śniła mi się moja dawna szefowa, która mnie nie znosiła. Jak zwykle była wspaniale ubrana, z fryzurą na ''wampa''. Spotkałam się z nią w apartamentowcu, bo miała mi dać pracę, a teraz mieszkam za granicą. Na powitanie powiedziała ''widzę, że zrobiła sobie pani krzywdę tymi ćwiczeniami''(ostatnio dużo ćwiczę, więc sporo schudłam), a ja na to ''wcale nie, wyglądam podobnie jak dawniej''. Później nie rozmawiałyśmy, bo ona gadała przez telefon, a ja siedziałam na łóżku. Nad nami mieścił się bardzo ekskluzywny , drogi bar. Chciałam zapytać szefową, czy razem ze swoim wspólnikiem kupili ten bar, ale bałam się odezwać. Byłam też pod wrazeniem jej wyglądu, więc chciałam ją skomplementować, ale też się bałam, że zrobię z siebie idiotkę. Nagle, do apartamentu zaczęły wchodzić ubrane na różowo, nienagannie piękne i uśmiechnięte hostessy prowadzące konie. Szefowa bardzo się ucieszyła na ich widok. Robiła jakiś casting, czy rozmowę kwalifikacyjną, więc poszła od razu do nich, ale ja wiedziałam, że muszę czekać na swoją kolej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WerkaDe,

Nadal przejmujesz się zdaniem szefowej, jest dla ciebie autorytetem i osobą wyrafinowaną, z górnej półki, uważasz, że jesteś na jej tle prostym, gorszym człowiekiem - to widać i po ekskluzywnym barze, i po twojej reakcji na jej zdanie, i po tym castingu, i po tym, ze bałaś się odezwać. Nadal zajmuję ważne miejsce i próbujesz jej zaimponować, może warto zapytać samą siebie, czy tobie to rzeczywiście jest potrzebne?

Życzę ciekawych i symbolicznych snów, harmonii w życiu i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...