Skocz do zawartości

Uczucia sierpień mimiszka77


Gość User_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User_

Karty na uczucia na miesiąc sierpień:

 

Co mnie czeka w uczuciach w sierpniu:

 

IX buław+Król mieczy+VIII pucharów+paź kielichów

 

W sumie karty się powtarzają od czerwca. Samotność mnie męczy, odchodzę od przeszłości, ale to ciągły proces. Możliwe, że pod koniec miesiąca pojawi się jakiś młodzieniec, któremu przypadnę do gustu.

 

Czy czeka mnie romans w sierpniu:

 

Rycerz Kielichów+ Paź denarów+ Wieża+ IV pucharów

 

Bardzo możliwe, ale wszystko się zawali i kolejny smutek.

 

Czy Pan z neta się odezwie:

 

IX pucharów+ Rydwan+ VII pucharów+ Świat

 

Panu w sumie to jest dobrze samemu. Chciałby się odezwać, ale nie za bardzo jest zdecydowany.

 

Co mnie czeka w relacji z Panem:

 

As kielichów+Śmierć+ X mieczy+ II pucharów

 

Typowa sytuacja. Byłaby szansa na uczucie, ale coś się zawali i boleśnie zakończy. Możliwe, że dojdzie do pojednania, ale chyba bez kontynuacji znajomości.

Odnośnik do komentarza

1. Może być trochę rozterek i będziesz mieć chwilami dość tych romansów

2. Romans może być tym bardziej, że rycerz kielichow t typowy babiarz

3. Myślę, że to się rozejdzie z czasem kontkty ograniczone

4. Zakończy się jedno i może pojawić się ktoś inny

Odnośnik do komentarza

IX buław+Król mieczy+VIII pucharów+paź kielichów - mi się wydaję, że zmieni się nastawienie wobec kogoś: teraz nie ufasz i opierasz się pewnemu Panu, a potem zmieni się nastrój i zachce się romantyki;

Rycerz Kielichów+ Paź denarów+ Wieża+ IV pucharów - bardzo możliwe, że będzie romans, może nawet z dość konkretną ofertą, ale rozczarujesz się w tym człowieku i relację, bardzo możliwe, ze szybko i nagle wszytko się skończy i rzeczywiście będziesz rozczarowana;

IX pucharów+ Rydwan+ VII pucharów+ Świat - na początku będzie odzew, flirt, jakiś ruch i inicjatywa, ale z czasem gdzieś zniknie i kontakt się urwie, chociaż możne pozostać w tobie nadzieja na kontynuację (7 kielichów);

As kielichów+Śmierć+ X mieczy+ II pucharów - ta relacja się urwie, ale pewnie zapoznasz kogoś jeszcze :)

________________

Niech wszystko w sierpniu dobrze się ułoży :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...