Jump to content

cereskowy sierpień 2018 ZWERYFIKOWANY

Ceres
 Share

Recommended Posts

Singielka lat 39, mieszkam za granicą u brata, jestem w ciąży,z przyszłym tatusiem nadal nie rozmawiamy, jestem już na macierzyńskim, dziecko się spóźnia aktualnie 9 dni za tydzień jestem umówiona w szpitalu na wywołanie.

Aura: II Buław, X Buław - wyczekiwanie na dziecko, ciężkie dochodzenie do siebie po porodzie

Rękodzieło: X Monet, II KAPŁANKA - jakiś dobry interes zrobię :)

Finanse: II Monet, I MAG wypadł przy tasowaniu IV CESARZ - kasa od dwóch osób, z dwóch źródeł, uda mi się cos od kogoś wywalczyć

Poród: XVI WIEŻA, Królowa Kielichów, Rycerz Mieczy - znowu ta wieża, miesiąc temu tez była i nic sie nie zadziało, może dlatego, że z mocą która odwlekła. Teraz jest z mieczami więc widzę to tak, że odejda mi nagle wody i potem juz pójdzie szybko.

Zdrowie dziecka po urodzeniu: XV DIABEŁ, I MAG, III Kielichów - jakiś stan zapalny, ja mam grzybicę po antybiotyku, której nie umiem sie pozbyć więc może dziecko się zarazi, astma, drogi oddechowe, ja nadal popalam nie udało mi się rzucić a odkąd dziecko sie spóźnia to jeszcze sie denerwuję do tego.

Relacja z A. (dawca genów dla mojego dziecka): VII Buław, II KAPŁANKA - będzie awantura, wykorzystam jakąś tajemnice/wiedzę przeciwko niemu

Niespodzianka: Paź Mieczy, VIII MOC - uda mi się załagodzić jakis spór

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Paź kielichów, Królowa Mieczy, VII Monet, IX Kielichów - dziecko w końcu przyjdzie, jakies konsultacje lekarskie mnie czekaja , czekanie na wyniki ale powinno byc ok w końcu

Edited by Ceres

Aura: Oczekiwanie, może już przemęczenie

Rękodzieło - nie rozumiem za bardzo o co chodzi.

Finanse - niezastosowałaś przecinka i nie wiem, któa karta wypadła - Może pojawić sie nowe źródło zarobku, być może propozycja od jakiegoś mężczyzny

Poród wg książki o poprzednich wcieleniach Wieża może zwiastować bardzo szybkie porody. Myśle, ze rycerz mieczy może podkreślać tą szybkość.

Być moze będziesz waczyła o kontakt, ale raczej sprawa ucichnie

Niespodzianka- możesz pokonać jakąć przeszkode poprzez rozmówienie sie z kimś.

• Like 1

Guest User_

Aura: II Buław, X Buław - jesteś już umęczona, i tak jak powiedziałaś- oczekujesz dzieciątka.

Rękodzieło: X Monet, II KAPŁANKA - Bardzo dobrze Ci będzie szło, stabilne źródło dochodu. Widać, że będziesz się dalej rozwijała.

Finanse: II Monet, I MAG wypadł przy tasowaniu IV CESARZ - kasa od dwóch osób, źródeł lub lekkomyślne zarządzanie finansami. Jakieś pieniądze od starszego mężczyzny.

Relacja z A. (dawca genów dla mojego dziecka): VII Buław, II KAPŁANKA - Będzie się bronił przed kontaktem lub spotkaniem z Tobą. Widać, że nie będziesz naciskać, pokierujesz się tym, co jest dobre dla Ciebie i dziecka.

Niespodzianka: Paź Mieczy, VIII MOC - a może jakaś wiadomość przez internet, która załagodzi sytuację.

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Paź kielichów, Królowa Mieczy, VII Monet, IX Kielichów - Pojawi się dziecko, zajmiesz się teraz sobą i dzieckiem, a inne sprawy zostaną tymczasowo zawieszone.

Aura II buław; X buław

Z jednej strony stoisz w miejscu i obserwujesz wszystko z boku, z drugiej oczekujesz rozwiązania w każdej chwili-będąc w pelni przygotowana.Jesli Xbuław miał aby mówić o tym jaki ma być poród, to wybacz ale będzie długi, bolesny i bardzo męczacy.

Rękodzieło; X monet; kapłanka

Dużo sprzedajesz przez internet#przyjdą hajsy z jakiegoś zamówienia.

Finanse;II.monet; Mag

Srodki z 2 różnych zródeł-zasilek/zabezpieczenie pow× rękodzieło;

Relacja z A;VII buław; kapłanka;

Nie mozecie dojść do porozumienia, z jego strony nie na dialogu-tylko jakieś wypomonki, niesnaski, zrzucanie odpowiedzialności.

Niespodzianka:paz mieczy; moc

Akcja porodowa zacznie się przed planowanym pójściem do szpitala;

Zmiany;paz kielichów;królowa mieczy; VII monet:IX kielichów.

Widać Twoje zmęczenie, obniżony nastrój po porodzie-nadwrażliwość.Będziesz dochodzić do siebie

Wszystkiego dobrego:)

• Like 1

Aura: II Buław, X Buław - wyczekiwanie, zmęczenie, widzę aluzję na spóźniony poród;

Rękodzieło: X Monet, II KAPŁANKA - dobre pieniądze, natchnienie, pomysły;

Finanse: II Monet, I MAG wypadł przy tasowaniu IV CESARZ - też widzę pieniądze z dwóch źródeł, może dostaniesz alimenty?

Poród: XVI WIEŻA, Królowa Kielichów, Rycerz Mieczy - znowu ta wieża, miesiąc temu tez była i nic się nie zadziało, może dlatego, że z mocą która odwlekła. Teraz jest z mieczami więc widzę to tak, że odejda mi nagle wody i potem juz pójdzie szybko. - Wieża może odzwierciadlać twój stan psychiczny, mi teraz coś się wydaję, pewnie za mocno się przyjmujesz;

Zdrowie dziecka po urodzeniu: XV DIABEŁ, I MAG, III Kielichów - raczej właśnie drogi oddechowe, z tego co wiem (sama jestem opóźnionym dzieckiem i mi mama opowiadała), przy takim porodzie i najczęściej właśnie z oddechem występuję problem, a później polepszenie i wszytko super;

Relacja z A. (dawca genów dla mojego dziecka): VII Buław, II KAPŁANKA - będzie awantura, wykorzystam jakąś tajemnice/wiedzę przeciwko niemu - też tak myślę;

Niespodzianka: Paź Mieczy, VIII MOC - wiadomość, która pomoże poprawić nastrój i przyda sił, pewności;

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Paź kielichów, Królowa Mieczy, VII Monet, IX Kielichów - urodzi się dziecko, ale przez zmęczenie tylko za jakiś czas poczujesz wielką radość :)

Życzę zdrowia i powodzenia ze wszystkim :)

32h wnioski po: poród to rzeźnia ale warto było :)

Tylko dla wytrzymałych widzów

24h skurczy co 7 minut i rozwarcie na 2 cm a ja juz ledwo żyję, pojechałam do szpitala, bo stwierdziłam, że zanim dojdzie do 5 cm to ja zejdę z tego świata. I zażądałam od razu znieczulenia. Przychodzi ginekolog i sie pyta kto to zarządził, bo dają powyżej 5 cm a wszystkie położne pokazują palcem na mnie. Dostałam i od razy 3 kroplówki na przyspieszenie. Dostałam tlen, bo co skurcz małemu spadało tętno do 60.

A na koniec i tak trzeba było mnie ponacinać żeby włożyć przyssawkę, bo mały blokował sie na jakiejś mojej kości, zszywali mnie godzinę.

Wyskoczył jak korek z butelki i dostał 10 punktów.

Edited by Ceres

Na wstępie gratulacje dla Ciebie i dzidzi : )

Aura: II Buław, X Buław - no pojawi się nowa druga energia w życiu początki będą ciężkie, sporo trudu, ale dasz radę

Rękodzieło: X Monet, II KAPŁANKA - będzie się wiodło , stabilnie

Finanse: II Monet, I MAG wypadł przy tasowaniu IV CESARZ - może ktoś Ci pomoże finansowo lub odbijesz się dzięki nowym inspiracjom

Poród: XVI WIEŻA, Królowa Kielichów, Rycerz Mieczy - trudny, ale dasz radę

Zdrowie dziecka po urodzeniu: XV DIABEŁ, I MAG, III Kielichów -infekcja lub nadmiar czegoś we krwi?

Relacja z A. (dawca genów dla mojego dziecka): VII Buław, II KAPŁANKA - może się coś zadziać albo odwrotnie ty będziesz zła,że milczy

Niespodzianka: Paź Mieczy, VIII MOC - będziesz silna i niezależna, zaskoczysz samą siebie

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Paź kielichów, Królowa Mieczy, VII Monet, IX Kielichów - jakaś niepewność, walka o dobro dziecka, ale jak to matka co zawsze będzie stala murem za dzieckiem.

• Like 1

• Maestro

Aura:ciezki miesiac sie zapowiada,ale to pewnie z powodu opieki nad dzieckiem,wiadomo jak to jest.Gratuluje:)Doczytalam,ze dziecko juz na swiecie :)

Rekodzielo :zarobisz dobrze,stad moze 10 bulaw w aurze,bo bedzie godzenie opieki nad dzieckiem z praca w domu.

Finanse z 2 źródeł,sadze ze facet Cie wesprze,albo ojciec dziecka,albo Twoj.

Porod pomijam,zdrowie dziecka :chyba stan zapalny lub zoltaczka fizjologiczna,ale widac,ze szybko minie i nie bedziesz sie musiala martwic.

Relacja z A.:nerwowa,stresujaca.Moze bedzie chcial zobaczyć dziecko,ale Tobie moze to nie pasowac.

Niespodzianka :dziecko okaze sie silne wbrew wczesniejszym obawom,sprostasz dzielnie roli matki :)

Na koniec miesiaca bedziesz dumna z siebie,ze jestes tak zaradna :)

• Like 1

• 4 weeks later...

Weryfikacja

Dziękuję wszystkim za pomoc :)

Aura: II Buław, X Buław - wyczekiwanie na dziecko, ciężkie dochodzenie do siebie po porodzie - oprócz tego długi i wyczerpujący poród a jeszcze gorsze gojenie się

Rękodzieło: X Monet, II KAPŁANKA - jakiś dobry interes zrobię :) - brak czasu i sił na to

Finanse: II Monet, I MAG wypadł przy tasowaniu IV CESARZ - kasa od dwóch osób, z dwóch źródeł, uda mi się cos od kogoś wywalczyć - kasa z chorobowego i brat oddał mi dług

Poród: XVI WIEŻA, Królowa Kielichów, Rycerz Mieczy - znowu ta wieża, miesiąc temu tez była i nic sie nie zadziało, może dlatego, że z mocą która odwlekła. Teraz jest z mieczami więc widzę to tak, że odejda mi nagle wody i potem juz pójdzie szybko. - długo i boleśnie, 11 dni po terminie ale 5 dni przed terminem wywoływania

Zdrowie dziecka po urodzeniu: XV DIABEŁ, I MAG, III Kielichów - jakiś stan zapalny, ja mam grzybicę po antybiotyku, której nie umiem sie pozbyć więc może dziecko się zarazi, astma, drogi oddechowe, ja nadal popalam nie udało mi się rzucić a odkąd dziecko sie spóźnia to jeszcze sie denerwuję do tego. - zdrowie ok dostał 10 punktów ale ma wadę dziedziczoną genetycznie, zrośnięte skórą paluszki co jest do naprawienia

Relacja z A. (dawca genów dla mojego dziecka): VII Buław, II KAPŁANKA - będzie awantura, wykorzystam jakąś tajemnice/wiedzę przeciwko niemu

Niespodzianka: Paź Mieczy, VIII MOC - uda mi się załagodzić jakis spór - nastawiona byłam na szybki poród i cesarkę a poszło naturalnie za to bardzo długo

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Paź kielichów, Królowa Mieczy, VII Monet, IX Kielichów - dziecko w końcu przyjdzie, jakies konsultacje lekarskie mnie czekaja , czekanie na wyniki ale powinno byc ok w końcu

Aura: Oczekiwanie, może już przemęczenie

Rękodzieło - nie rozumiem za bardzo o co chodzi.

Finanse - niezastosowałaś przecinka i nie wiem, któa karta wypadła - Może pojawić sie nowe źródło zarobku, być może propozycja od jakiegoś mężczyzny

Poród wg książki o poprzednich wcieleniach Wieża może zwiastować bardzo szybkie porody. Myśle, ze rycerz mieczy może podkreślać tą szybkość.

Być moze będziesz waczyła o kontakt, ale raczej sprawa ucichnie

Niespodzianka- możesz pokonać jakąć przeszkode poprzez rozmówienie sie z kimś.

Aura: II Buław, X Buław - jesteś już umęczona, i tak jak powiedziałaś- oczekujesz dzieciątka.

Rękodzieło: X Monet, II KAPŁANKA - Bardzo dobrze Ci będzie szło, stabilne źródło dochodu. Widać, że będziesz się dalej rozwijała.

Finanse: II Monet, I MAG wypadł przy tasowaniu IV CESARZ - kasa od dwóch osób, źródeł lub lekkomyślne zarządzanie finansami. Jakieś pieniądze od starszego mężczyzny.

Relacja z A. (dawca genów dla mojego dziecka): VII Buław, II KAPŁANKA - Będzie się bronił przed kontaktem lub spotkaniem z Tobą. Widać, że nie będziesz naciskać, pokierujesz się tym, co jest dobre dla Ciebie i dziecka.

Niespodzianka: Paź Mieczy, VIII MOC - a może jakaś wiadomość przez internet, która załagodzi sytuację.

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Paź kielichów, Królowa Mieczy, VII Monet, IX Kielichów - Pojawi się dziecko, zajmiesz się teraz sobą i dzieckiem, a inne sprawy zostaną tymczasowo zawieszone.

Aura II buław; X buław

Z jednej strony stoisz w miejscu i obserwujesz wszystko z boku, z drugiej oczekujesz rozwiązania w każdej chwili-będąc w pelni przygotowana.Jesli Xbuław miał aby mówić o tym jaki ma być poród, to wybacz ale będzie długi, bolesny i bardzo męczacy.

Rękodzieło; X monet; kapłanka

Dużo sprzedajesz przez internet#przyjdą hajsy z jakiegoś zamówienia.

Finanse;II.monet; Mag

Srodki z 2 różnych zródeł-zasilek/zabezpieczenie pow× rękodzieło;

Relacja z A;VII buław; kapłanka;

Nie mozecie dojść do porozumienia, z jego strony nie na dialogu-tylko jakieś wypomonki, niesnaski, zrzucanie odpowiedzialności.

Niespodzianka:paz mieczy; moc

Akcja porodowa zacznie się przed planowanym pójściem do szpitala;

Zmiany;paz kielichów;królowa mieczy; VII monet:IX kielichów.

Widać Twoje zmęczenie, obniżony nastrój po porodzie-nadwrażliwość.Będziesz dochodzić do siebie

Wszystkiego dobrego:)

Aura: II Buław, X Buław - wyczekiwanie, zmęczenie, widzę aluzję na spóźniony poród;

Rękodzieło: X Monet, II KAPŁANKA - dobre pieniądze, natchnienie, pomysły;

Finanse: II Monet, I MAG wypadł przy tasowaniu IV CESARZ - też widzę pieniądze z dwóch źródeł, może dostaniesz alimenty?

Poród: XVI WIEŻA, Królowa Kielichów, Rycerz Mieczy - znowu ta wieża, miesiąc temu tez była i nic się nie zadziało, może dlatego, że z mocą która odwlekła. Teraz jest z mieczami więc widzę to tak, że odejda mi nagle wody i potem juz pójdzie szybko. - Wieża może odzwierciadlać twój stan psychiczny, mi teraz coś się wydaję, pewnie za mocno się przyjmujesz;

Zdrowie dziecka po urodzeniu: XV DIABEŁ, I MAG, III Kielichów - raczej właśnie drogi oddechowe, z tego co wiem (sama jestem opóźnionym dzieckiem i mi mama opowiadała), przy takim porodzie i najczęściej właśnie z oddechem występuję problem, a później polepszenie i wszytko super;

Relacja z A. (dawca genów dla mojego dziecka): VII Buław, II KAPŁANKA - będzie awantura, wykorzystam jakąś tajemnice/wiedzę przeciwko niemu - też tak myślę;

Niespodzianka: Paź Mieczy, VIII MOC - wiadomość, która pomoże poprawić nastrój i przyda sił, pewności;

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Paź kielichów, Królowa Mieczy, VII Monet, IX Kielichów - urodzi się dziecko, ale przez zmęczenie tylko za jakiś czas poczujesz wielką radość :)

Życzę zdrowia i powodzenia ze wszystkim :)

Na wstępie gratulacje dla Ciebie i dzidzi : )

Aura: II Buław, X Buław - no pojawi się nowa druga energia w życiu początki będą ciężkie, sporo trudu, ale dasz radę

Rękodzieło: X Monet, II KAPŁANKA - będzie się wiodło , stabilnie

Finanse: II Monet, I MAG wypadł przy tasowaniu IV CESARZ - może ktoś Ci pomoże finansowo lub odbijesz się dzięki nowym inspiracjom

Poród: XVI WIEŻA, Królowa Kielichów, Rycerz Mieczy - trudny, ale dasz radę

Zdrowie dziecka po urodzeniu: XV DIABEŁ, I MAG, III Kielichów -infekcja lub nadmiar czegoś we krwi?

Relacja z A. (dawca genów dla mojego dziecka): VII Buław, II KAPŁANKA - może się coś zadziać albo odwrotnie ty będziesz zła,że milczy

Niespodzianka: Paź Mieczy, VIII MOC - będziesz silna i niezależna, zaskoczysz samą siebie

Efekty na koniec miesiąca (co zmieni się w moim życiu): Paź kielichów, Królowa Mieczy, VII Monet, IX Kielichów - jakaś niepewność, walka o dobro dziecka, ale jak to matka co zawsze będzie stala murem za dzieckiem.

Aura:ciezki miesiac sie zapowiada,ale to pewnie z powodu opieki nad dzieckiem,wiadomo jak to jest.Gratuluje:)Doczytalam,ze dziecko juz na swiecie :)

Rekodzielo :zarobisz dobrze,stad moze 10 bulaw w aurze,bo bedzie godzenie opieki nad dzieckiem z praca w domu.

Finanse z 2 źródeł,sadze ze facet Cie wesprze,albo ojciec dziecka,albo Twoj.

Porod pomijam,zdrowie dziecka :chyba stan zapalny lub zoltaczka fizjologiczna,ale widac,ze szybko minie i nie bedziesz sie musiala martwic.

Relacja z A.:nerwowa,stresujaca.Moze bedzie chcial zobaczyć dziecko,ale Tobie moze to nie pasowac.

Niespodzianka :dziecko okaze sie silne wbrew wczesniejszym obawom,sprostasz dzielnie roli matki :)

Na koniec miesiaca bedziesz dumna z siebie,ze jestes tak zaradna :)

Edited by Ceres
  • Like 1